LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na zalost, ovdje ne postoji topic HCVT-R-A, a zadnjih tjedana je upravo to jedna od najzanimljivih dionica.

G.Vukadin ga skuplja cijelo ovo vrijeme (još od ispod 100).
Vrlo je zanimljivo kako je on imao “dobar uvid” u stanje stvari i bilo mu je jeftino kupovati i ispod 100 i na 175 neki dan.

Bila je jedna blok transakcija od cca 20000kom po 200kn, još prije više od mjesec dana.


@homervngog

Otkud ova procjena cijene?
Dosta je širokog raspona. [emo_smijeh]

Sumnjam da je Ostoja kupio ovo ako ne misli da je povoljno i vrijedi više nego što je platio. Radi se o 620 soba sa 3* i 4*, ako je ona blok transakcija imala veze sa ovim, a pretpostavljam da jeste, onda je obavze najmanje po 200 kuna. Prosječna cijena je nekih 10 kuna manja. Ako je po toj cijeni obavljena kupovina onda je 123 mil kuna za 620 soba što je po sobi ni 200.000 kuna!?!
To je jako povoljno, book je 234 kune po dionici. Oni su već prije 2 godine prodali jedan manji hotel sa 100 soba.
Rade prihod od 77,5 mil kuna što je cca 16.600 eur po sobi što je solidno.

Nemoj misliti na m2!

pretpostavljam, ponajviše radi te velike transakcije koju si spomenuo, a razmišljanje je išlo u tome smjeru da je možda LRH odradio taj deal

www.lociraj-popust.com

bilo bi dobro da neki poznavatelj fin analize da neki pregled vrijednosti HCVT-a, pa da vidimo koliko će ga platiti u odnosu na book, prihode, zaradu etc

www.lociraj-popust.com


Imaju li ovi hoteli Cavtat veze sa pričom LRH ili ?

http://www.zse.hr/default.aspx?id=45908

Prošli tjedan protrgovan blok od 19.962 komada po nominali (3,25%)

Vidim da je Vukadin tu u top 10, a on je često u pozicijama SNHO (nekad je radio tamo)

Evo moj post od prije ravno mjesec dana.

Vaš link …

Pogodio sam, a da sam bio pametniji trebao sam malo i skupljati. Moglo ga se i nakon ovog posta kupiti po 130 kuna 🙁

Nemoj misliti na m2!

bravo dali care

u stvari neko bi trebao pokupit sve do nominale

a eto mauna

Vaš link …

Evo par podataka:
Za prošlu godinu imali su punu popunjenst od 180 dana, tj 49,32%. To je u rangu boljih istarskih hotela. Postignuta cijena po sobi je 700 kuna, što je također jako dobro (305 soba je 4*, ostatak 3* ali u sezoni je cijenovna razlika samo 10%)
Prihod po sobi je 16.600 eur a zarada je 22.5% tj 3.750 eur. Zarada bi mogla biti i bolja, jer evo LRH na manji prihod ostvaruje nešto veću zaradu, tj kako je najavljeno zarada će biti za 2013. sigurno dosta preko 25%. Po nekim standardima oni bi trebali ostvarivati oko 5.000 eur po sobi što bi zaradu diglo na 22-23 mil kuna tj nekih 5 eur po dionici.
Da bi mogli procijeniti isplativost kupnje morali bi znati još puno toga. Book je 234 kune, a budući smo upravo ušli u sezonu možemo već pribrojiti 15 ak kuna povećanja booka na temelju dobiti za ovu godinu. Pretpostavljam da su hoteli ok i da nisu potrebna neka velika ulaganja ( cijena koju naplaćuju je dosta visoka) . Imaju još nekih 20 mil kredita no to mogu servisirati bez ikakavih problema. Vidjet ćemo koja je cijena ali mora da je Španjolcima nešto jako
hitno ako su ovo prodali za manje od 250 kuna po dionici.

Nemoj misliti na m2!

Evo Dujmić javno kaže da se traži strateški partner. Ne vjerujem da bi oni prodavali svoje dionice ispod nominale, a nekima je dosta 2400-2500 kuna?
Vrijeme je da dionica ode na 2700-2800. Nešto prije nego sam ja prognozirao.

Vaš link …

Nemoj misliti na m2!


Evo Dujmić javno kaže da se traži strateški partner. Ne vjerujem da bi oni prodavali svoje dionice ispod nominale, a nekima je dosta 2400-2500 kuna?
Vrijeme je da dionica ode na 2700-2800. Nešto prije nego sam ja prognozirao.

Vaš link …

Kaj je zagubio tripartitni sporazum?, a i mali Mate zadnje vrijeme nije viđen na Mirogoju, tak da ništ od toga

lijepo rekoh pokupi sve do tri i onda bude nekaj trgovine

na ovim cijenama mogli smo izać i na ponudi

nek pokupi do 5.000 pa ćeš onda vidjeti trgovine 🙂

www.lociraj-popust.com

New Report

Close