LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Je li bilo kakvih nagađanja o akvizicijama, cavtat ili Sl.?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Dražene,
od sveg’ ti srca hvala na iscrpnom izvještaju i činjenicama koje si sa nama podijelio.
Ako ikada ova priča sa LRH završi na pozitivan način, ti ćeš imati jednu od najsjanijih rola u tome bez sumnje!

Respect do poda.

Eto ja sam nekako uvjeren nakon ove skupštine u pozitivan ishod po pitanju same LRH kao tvrtke..
Nadam se da će to biti pozitivno i za dioničare. Ako je kao nekakav cilj upravi postavljen agresivan rast profitabilnosti, kvalitete, kapaciteta i prihoda to znači rast vrijednosti same tvrtke pa time i naših dionica. Sada su jasnija ona predviđanja o cijeni dionica, naime uprava ih je dala na predstavljanju svojih planova pred vijećem grada Opatije gdje su se vijećnici intersirali za vrijednost svog paketa. Uprava je projecirala vrijednost dionice kroz porast fundamentalnih pokazatelja, rast fizičkog i financijskog prometa i profitabilnosti prema svojim planovima te nekom ciljanom cijenom dionice po kojoj bi se tvrtka mogla prodati uz te fundamente. Za sada im dobro ide po pianju ostvarivanja svojih planova no “mi” to ne pratimo na burzi..

Na ZSE je očito premalo dugoročnih investitora za koje bi ovo morala biti interesantna dionica. Nedavno me je član uprave jednog investicijskog fonda pitao zašto bi oni ulagali u LRH? Ako tvrtka u par godina zaradu poveća za 400% i misli nastaviti tim putem to bi trebao biti dobar razlog, tim više što ovdje postoji jasna izlazna strategija. I Opatija i SNHO svoje dionice žele skupo prodati, a to misle postići tako da tvrtku prije toga pretvore u nešto što će novi vlasnik biti spreman dobro platiti. Trenutna cijena na burzi njima nije bitna jer oni neće prodavati svoje dionice na burzi. Za svoje pakete i LRH i Opatija odmah bi našli kupca ali njih ne zanima da im netko plati 3200 kuna po dionici. Postavili su si dosta više ciljeve, a po mojoj skromnoj procijeni na dobrom su putu da to i ostvare.

Ne znam jesam li već napisao da sam pohvalio upravu na vrlo jakoj i dobroj marketinškoj kampanji. A eto mogu pohvaliti i ručak u Ambasadoru, od menija, do kvalitete i posluge (a znam nešto malo o tome)…

@sokolic

Nije se razgovaralo o tome..

Vidim da je LRH kao neku strategiju izabrala dizanje vlastite prodaje i tu za sada bilježe dobre rezultate, a pokušavaju podići i broj domaćih gostiju. Ipak su najbliža destinacija Zagrebu. Ja sam u petak malo kasnio i krenuo u 8.35 iz novog Zagreba da bi u 9.50 bio u Ambasadaoru. Za usporedbu je supruzi danas trebalo više vremena da iz Mlinova stigne na Vukovarsku na posao 😉

U LRH su postavili plan i ciljeve i ostvaruju ga, a ja sam doživio Šehanovića vrlo pozitivno i mislim da što se poslovanja tiče dioničari i manjinski i većinski se ne moraju time opterećivati. Ja bi mirno spavao da mi on vodi firmu

Evo LRH snažno u EU 😉

Nemoj misliti na m2!

2.200 postaje atraktivna cijena za ući…

www.lociraj-popust.com

A možda se pročulo koliki je target većinskog i Opatije.

Ili je to je zato što nam na poslovnom stalno ide reklama Summer HOTSPOT – LRH Opatija 🙂

Nemoj misliti na m2!

Šteta što su se neki požurili da prodaju i zadržali cijenu. Imam osjećaj da bi na 2300-2400 bila puno življa trgovina. No ima vremena, u zadnja 3 dana lipnja netko je skupljao sve do 2200 kuna i uzeo 97 komada. Danas je protrgovano još 59 komada, a na kupnji iznad 2000 kuna ima točno 100 komada. No i prodaja se ne da.

U srijedu bi trebali biti objavljeni podaci TZ za lipanj. Po svim najavama trebao bi biti nešto lošiji od prošle godine no ukupno bi za period siječanj-lipanj mogao biti ipak neki mali rast. Pitanje je samo tko je u Opatiji od toga koliko dohvatio. Netko kako vidim tipuje na LRH.

Nemoj misliti na m2!

brijem da će se morati lupat po asku ako se želi 10+ dionica…

www.lociraj-popust.com

Izgleda da su nam ovi draženovi ugodni razgovori doveli novog sakupljača. [emo_palacg]

Jutro svima,
Dražene još jednom svaka čast i hvala na iscrpnom izvještaju. Koliko ja mogu izčitati Uprava i predsjednik posebno su kvalitetni i stručni i to je ono što nas treba veseliti. Sve ostalo smo imali i prije. Uz takvu upravu doći će i rezultati, tj. već dolaze. I tada će se opet pokazati da kvaliteta (mislim na LRH) ispliva. Unatoč borbi oko ove dionice sad već dugih 7 godina, i dalje vjerujem da imam pravu stvar u rukama.

New Report

Close