LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo one Hanfine sramote. Vidim da danas pljuju Samodola po novinama, taj je barem nešto radio, a vjerovatno nekada i pogriješio. Ovi samo pišu da ništa ne mogu:

HANFA dostava informacija


Evo još jednog dokaza da se naša prava krše i da je valjda jedino i posljednje mjesto za pravdu negdje vani u BBB, nažalost.

Kamelija, simbol Opatije!

I za ovo im je trebalo godinu dana i 10 mjeseci da odgovore!!!


I za ovo im je trebalo godinu dana i 10 mjeseci da odgovore!!!

Ne znam da li ste ikada priređivali ispite s ponuđenim odgovorima ali najveći problem je s netočnim odgovorima.
Jer kreirati smislen krivi odgovor je najteži dio-puno je lakše napisati isitinit odgovor.
[emo_namigusa]
P.S.
A nije nikako smisao ovog posta da branim ovu ove iz Hanfe!


I za ovo im je trebalo godinu dana i 10 mjeseci da odgovore!!!

Vidili smo nedavno kako Ustavni sud reagira za nekoliko dana ako hoće, ono kad je Jovanović dirnuo u Omejec, odmah mu je poništila one odluke….mi ćemo kod njih doći na red za 2-3 god….[emo_mrgud]

a posebno ovo kad je Hanfa reagirala za skoro 2 god, pa što onda u budućnosti očekivati od ovakve Hanfe…..
o ovome bi se morala obavjestiti javnost, iako sbvaki dan imamo ovakvih sličnih slučajeva, pa nam ovo dođe sasvim normalno i nitko i ne obraća pažnju…

I onda placu da nema investicija. Ma tko god je od stranaca lipu planirao ovdje investirat odvratio sam ga od ove mocvare koju nikad nece isusit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

nebu ovo nama nitko platio pa kamate se penju preko glavnice

jedna manje na asku… :))))

www.lociraj-popust.com

JBT, skoro zavrsili u blokadi!
[emo_ooooo]

Moram malo iskomentirat ovu današnju transakciju.

Naime, prije točno tjedan dana sam pokupio jedan komad a aska po 1901,01 tek toliko da se nadje.
Stavljao ga na prodaju prvog na ask svih ovih dana i polako spuštao cijenu dok jučer nisam dugo stajao na 2009,99, pa i na 1960. Nitko nije htio.
Danas stavim nalog odmah prije 10 da stoji na asku po 1999,99 i tako je stajao niz sati, dok nisam odustao i vratio ga ispod prvog najnizeg na 2196.
Nakon par minuta netko ga je skinuo na toj cijeni.

Naravno da mi je drago da je moj nalog pokupljen na toj cijeni, jer sam na razlici zaradio puno više nego što sam očekivao po toj jednoj dionici, ali ne znam zašto bi nekom bilo u interesu poklanjat više od 200kn, odnosno kupovat više od 200kn skuplje po komadu nego što je jučer i danas ranije mogao dobit.

Nikad ne bih pomislio da će upravo ova dionica postati predmet takvih manipulacija (sto je iz obrazlozenog evidentno).

Svakako da na ovoj burzi ima i puno češćih i grubljih manipulacija od strane raznih faktora, ali svejedno je tako nešto uvijek ružno za vidjet.

fyi

jučer naletih na oglas u VL (ili JL) za izvođenje radova na (čini mi se) 5-6 objekata u vlasništvu LRH. ako netko ima slučajno te tiskovine i scanner može postati cijeli oglas

www.lociraj-popust.com

E moj Ivo… dok si ti pucao po nama iz svih oružja, pravi neprijatelj ti se sa smješkom uvukao u krevet a da ga nisi ni opazio. Sad ti je kasno, prošla je baba s kolačima. Što je danas 25, sutra će biti 15, gledaj samo.

Grad dao protuprijedlog

Sad JLS imaju 2 člana NO pa se žele osigurati da Ostoja ih ne može spustiti dokapitalizacijom. Dujmić je do sada tvrdio da grad ima pravo veta na te odluke iako to nigdje nije pisalo.
To mu možda čak i dozvole.
Bio sam neki dan u Upravi i traže da prijava na skupštinu bude ovjerena od bilježnika. Pravnik mi baš i nije dao neki smisleni odgovor kad sam mu rekao da je ovo prvi puta tako i da nisam nikad bio na nekoj skupštini gdje se to tražilo za prijavu, a negdje čak to ne traže ni kod punomoći.
Pitao sam da nisu možda pogriješili ali su se nešto vrlo zbunjeno opravdavali potrebom da se točno zna tko će doći na skupštinu??
Nisam stigao ovih dana čitati statut, piše li u statutu da mora biti ovjerena prijava?

New Report

Close