LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Odvjetnicki troskovi suprotne strane u prvoj tuzbi su mi 125 kilo kuna,pristojba po tuzbi 5 kilo kuna,pritojba po presudi 5 kilokuna,pristojba po zalbi 10 kilokuna,a druga tuzba mi je jos deblja,a jos nije stigla sva sreca. Kontam na 320-340 kilo kuna troska. Samo neka tuku. Nije bitno koliko puta padnem.Bitno je da se uvijek dignem.

Franki, moje poštovanje. Ja sam jučer platio 3.100 kuna takse na žalbu. Vrijednost dosadašnjih troškova mislim, da je jako blizu vrijednosti, koje moje dionice imaju na burzi.

[/quote]

Da.
I moji troškovi su već blizu tržišne vrijednosti dionica LRH koje imam.
Tu se lijepo oslikava sva apdurdnost pravosuđa ovog Apsurdistana.
Tražim da se provede zakon – oni ga ne žele provesti i još me, zato što sam se drznuo tražiti poštovanje zakona, kažnjavaju nebulzno ogromnim troškovima, koji ti na kraju pojedu sve što si imao…

Naravno, pri tom – ovi ljigavci šta štancaju podneske na sudu trljaju ruke i smiju nam se…
Aps – fckng – urdistan ^ 2


… mislim da su mali dioničari LRH (osim možda u kompanijama tipa ERNT ili HT) vrlo dobro zaštićeni.

Ti kao da si ispal’ iz Dumićevog jata … ili u najmanju ruku honorarni glasnogovornik općine Opatije (ili SDP-a, ista stvar)
Pitaj frenkija kako se on osijeća zaštićen kao mali … Svašta!


…Pitaj frenkija kako se on osijeća zaštićen kao mali … Svašta!

Funky osjećam se zastićen ko lički međed.Ako im je ovo najbolje sto znaju neka udru jace. Linic i Dujmic sve sto su usparali na LRH ispusit ce na svemu ostalome. Gdje god vidim drzavu ko vecinskog gazim ko tenk.Vidjet ces kako ce im privatizacije proc.Bogu fala znam puno ljudi,imam puno informacija,pisanje mi ne ide lose,a znam i nesto jezika pa neka privatizacija krene. A ja ti jadan poput sve sirotinje svijeta vjerujem osim u sebe i u voodoo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

U petak sam prijepodne u Rijeci i Opatiji. (od 10-14h) Bilo je par dioničara koji su se željeli naći pa nek se jave na mail udruga@dionicari-lrh.com

draško bolje bi bilo da se nađeš sa onim predsj. umroljen. lrh

nek pogleda koliko mu je dionica ako već nisu pomrl. neće imat ni za svijeću

ah da to su komun. oni nemaju obljež. osim crvenih karanf. a to ima i u
parku

Evo one Hanfine sramote. Vidim da danas pljuju Samodola po novinama, taj je barem nešto radio, a vjerovatno nekada i pogriješio. Ovi samo pišu da ništa ne mogu:

HANFA dostava informacija

stvarno sramota ovome se nisam nadao pa tko je lud

Šta im znaći ovo ‘…ali se tada za njih nije znalo’? A onda odmah iza u sljedecem paragrafu da su navedeni podaci bili dosptupni dionicarima LRH. A HANFI nisu bili dostupni? Oni to ne provjeravaju? Sta bi dionicari trebali svakodnevno kupovati knjigu dionicara i obavjestavat HANFU o ovakvim slucajevima?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

što sada sa ovime? isto na upravni sud?

www.lociraj-popust.com

pa homere budu sudovi samo za nas radili

čudna odluka ako se gleda preuzimanje nap. magme od fižulića

ma da se razumjemo tko bi im prodao na 2600 broj dion. ništa bitno

jedina neki već izlaz bi bio 3200 još bolje 4000 tu bi se već nekaj dalo skupit

A Samodol kao nije bio ok?
Kakav god bio, ovakva sr..a dok je on bio tamo ne bi iz Hanfe izlazila.
I to još službeni dopis u pisanom obliku … stvarno dno dna!!!

dajmo ga u novine…jedva će dočekati…

www.lociraj-popust.com

New Report

Close