LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dali kaku pozitivnu vibru širiš budemo završili na 1500
ma ljude su ubili sudovi

Ne znam kakve to veze ima sa cijenom i eventualnom kupnjom onih koji nisu u sporovima. Koliko ja znam u sporovima je negdje oko stotinjak dioničara a možda i manje, a ukupno ima oko 1500 dioničara. Ovi što su u sporovima ni ne mogu trgovati tako da je slobodno možda jedva 20.000 dionica, a od toga bar 2/3 nije na burzi.

Meni je stvarno zanimljivo da baš nitko ozbiljnije ne skuplja ovu dionicu. Nije da se mogu nakupiti neke ogromne količine ali tvrtka ima kapitalizaciju od 600 mil kuna, odlične rezultate, debelo potcijenjenu imovinu (možda i duplo), a u slijedećih par godina će sigurno značajno napredovati. Ulažu se ne mali novci.

S obzirom kako su se razvijali ostali poslovi u turizmu dojučerašnjeg partnera, Dom holdinga, te kako se danas cijene tvrtke u njihovom vlasništvu jasno je da će i ovdje jednom doći do “otključavanja” vrijednosti.

Za 2-3 tjedan ćemo vjerovatno i saznati što je istina o planiranim akvizicijama i dali se planira podjela tvrtke. Ostoja i Ksenija su zakoplai ratne sjekire i ubrzo sljedi podijela plijena. Naravno da ga ne žele dijeliti sa nama ali moraju poštivati neke regule. Grad je dobio još jednog člana NO i neće tako lako dozvoliti da ih SNHO izigra, a to je onda i neka garancija malima.

Što se tiče trenutne cijene, svatko tko je kupovao na ovim razinama uglavnom je mogao prodati u mjesec dva sa najmanje 15-20% zarade pa…

Nemoj misliti na m2!

joj dali tko se sa darkom petlja nebu se obogatil


Imaju li ovi hoteli Cavtat veze sa pričom LRH ili ?

http://www.zse.hr/default.aspx?id=45908

Prošli tjedan protrgovan blok od 19.962 komada po nominali (3,25%)

Vidim da je Vukadin tu u top 10, a on je često u pozicijama SNHO (nekad je radio tamo)

Nitko ništa ne zna?

Jel ima tamo u Cavtatu još nešto?
Koliko ja vidim ovi španjolci su 2011 prodali jedan hotel (Croatia) i ostali na 2 hotela
Rade jako dobro, 80% su vlasnici. Prihod 77 mil kuna na nekih 222.000 noćenja
Dionica oscilira od 90 do 140 kuna a ovaj veliki paket je trgovan po 200!

Ne znam tko je prije imao tih 20.000 dionica ali kupovina 3% firme po 50% višoj cijeni od tržišne nije slučajna. Zna li netko tko je imao te dionice?
Audio nije koliko vidim, njihove nisu raspoložive.. Sad su na RBA skrničkom

Nemoj misliti na m2!

darko bude svima kožu zgulil koji sam se ku… i spetljao s njime


darko bude svima kožu zgulil koji sam se ku… i spetljao s njime


@101

imali ste priliku izaći po dosta višim cijenama. Prije ponude kad ste znali da Ostoja ulazi, cijena je dosezala 2700 kuna. Prošlog ljeta također. A vjerujem da ćete i ove godine opet imati priliku.
Što se tiče LRH ne vidim da je Uprava pa i Ostoja do sada povukao neki loš potez. Nisu se zaletitli u neka zaduživanja i megalomanske investicije. Troškovi su srezani, polako se dižu kategorije a time i prihod. Dakle dugoročno rast.

No kao što sam rekao mislim da ćemo jako brzo vidjeti zašto je napravljena rezervacija.

Nemoj misliti na m2!

dali ne mogu izaći kad me vuče

ma zekam se ali po tvom je sad darko ispao pozitivac

jedini pozitivac od svih je naš ANTe koji se usudio

oh kako je lijepo ime ante (heroj) ali ipak mi živimo

crvenim i plavim kmerima

Ma ne zanima me jeli pozitivac ili ne, bitno je da dobro upravlja s imovinom u koju sam i sam uložio novce. Što god vi mislili zbog suvlasništva Opatije mislim da su mali dioničari LRH (osim možda u kompanijama tipa ERNT ili HT) vrlo dobro zaštićeni.

Nemoj misliti na m2!

pozit. ili neg. jako je bitno je se držao zakona ili ne

zbog takvog shvaćanja je država đe i je i mi skupa sa njima


Odvjetnicki troskovi suprotne strane u prvoj tuzbi su mi 125 kilo kuna,pristojba po tuzbi 5 kilo kuna,pritojba po presudi 5 kilokuna,pristojba po zalbi 10 kilokuna,a druga tuzba mi je jos deblja,a jos nije stigla sva sreca. Kontam na 320-340 kilo kuna troska. Samo neka tuku. Nije bitno koliko puta padnem.Bitno je da se uvijek dignem.

Franki, moje poštovanje. Ja sam jučer platio 3.100 kuna takse na žalbu. Vrijednost dosadašnjih troškova mislim, da je jako blizu vrijednosti, koje moje dionice imaju na burzi.


Meni je stvarno zanimljivo da baš nitko ozbiljnije ne skuplja ovu dionicu.

A ti skupljaš ?

Pa neko veliko i ozbiljno skupljanje i nije moguće bez da se jače diže cijena.
Tako da se skuplja polako i neozbiljno 🙂

moj je nalog pokupio na 101 nek se zna tko je kupio

New Report

Close