LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemojte me krivo shvatiti, ali čim je Agrokor (Konzum) u priči, tu nema mjesta za normalan biznis prema malima pogotovo. Jer navedenima treba mnogo, mnogo keša za nastavak agonije…a LRH mogu vidjeti kao novu podlogu za zaduživanje.
Stoga sam sretniji kada njima nema niti blizu LRH!


koji su to laž. gosp. ivo reče 4 mijesec vijesti a ono

michael štangasinger bude opet izabran žena uzela pinku od vile

a gdje smo mi još uvijek po bespućima hrvatskih sudova

Pa kaj ne obećava cijela kukuriku koalicija. Samo futur I ili II a ispunjenja nigdje niti na vidiku.
Zašto bi onda ovaj dujmić bio drugačiji.

Jučer sam dobio presudu na TS u Rijeci , prvo ročište.
Glavna rasprava zaključena 14.2.2013.
Presuda donešena 1.3.2013.
Presudu dobio jučer, 13.5.2013.

Pa budeš se žalio?
Ili odustaješ jer su te troškovi zatukli?

U svakom slučaju, iako znam da ti nije lako jer je nepravda očita a trošak još samo povećava tu nepravdu, prije bilo koje odluke dobro razmisli što i kako dalje.


Pa budeš se žalio?
Ili odustaješ jer su te troškovi zatukli?

U svakom slučaju, iako znam da ti nije lako jer je nepravda očita a trošak još samo povećava tu nepravdu, prije bilo koje odluke dobro razmisli što i kako dalje.

Platio sam danas taksu za presudu i Davor je najavio žalbu, nisam razmišljao.

@ grebza

Može komentar presude, opširnije malo, koliki su ti troškovi bili, obrazloženje presude…malo detalja, forum je utihnuo, ni traga ni glasa više od nikoga,


@ grebza

Može komentar presude, opširnije malo, koliki su ti troškovi bili, obrazloženje presude…malo detalja, forum je utihnuo, ni traga ni glasa više od nikoga,

Presudu ću objaviti na netu, sutra , preksutra

Ne objavljuj nista. Ono nije presuda nego komad papira za brisanje guzice. Ja se od srama na tako nesto ne bi postisao da sam pravnik,a kamoli sutkinja.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Nema srama kod njih…
A niti prava…
O pravdi da i ne pričamo…
Ali zašto ne objaviti presudu, čak što više, ja bi ju stavio i u medije – nek’ se zna kakva je ovo “pravna država”…
bagra lopovska

Treba malo “izreklamirati” Dujmića pred izbore. Nek objavi Novi list što rade malim dioničarima i svojim sugrađanima. Ne pristaju kod umirovljenika da povuku tužbe nego će im ići ovrhama na mirovine.. Sramotno!

Nemoj misliti na m2!

Možda nije baš direktno u vezi s LRH ali zorno pokazuje stva vlade o nekim stavovima i pravu:

U tom slučaju, od Ustavnog suda namjerava se zatražiti mišljenje je li u skladu s Ustavom zahtjev za decidiranim definiranjem braka kao isključivo muško-ženske zajednice

Vlada Zorana Milanovića smatra kako je pokušaj referenduma prvenstveno politička akcija i udar na vladajuću koaliciju, a tek zatim izraz zabrinutosti zbog nekakvog promicanja prava homoseksualnih osoba. Tim više jer Vlada ne namjerava izjednačiti istospolne zajednice s heteroseksualnima, potvrdio je sugovornik Jutarnjeg. U Vladi, kažu, znaju kako iza referendumske akcije stoji vrh Katoličke crkve u Hrvatskoj.

1) Referendum nije demokratski način izražavanja (iako je vrhunac demokracije-čak više i od izbora jer je nedvosmislen i pokazuje broj ljudi za opcije predložene)
2) Ispada da 7 sudaca Ustavnog vrijede više od cca 1 milijun glasova!!
3) ako se slučajni premijer obraća Ustavnom od kojeg i mi očekujemo pravorijek, malo sam skeptičan da ćemo dobro proći jer u slučaju referenduma je stvar puno jasnija.
4) Sve vjerske zajednice stoje iza ovog referenduma ali opet samo ih jedna smeta i navode ju!
5) Zašto na kraju slučajni premijer ne brani pravo umno poremećenima da voze avion!?? Pa imaju i oni valjda pravo …a kao dokaz obvezao bih slučajnog da se provoza prvu vožnju i to na sicu kopilota … da vidi svoje zadnje trenutke uživo!


Ne objavljuj nista. Ono nije presuda nego komad papira za brisanje guzice. Ja se od srama na tako nesto ne bi postisao da sam pravnik,a kamoli sutkinja.

Objavit ću za one koji žele čitati, samo čekam da mi dođe cijeli dokument, fali mi zasad jedna stranica.

New Report

Close