LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a tumačenje mins. finacija je zakon

Po peti puta čitam vaš post i ne mogu bas sve poloviti ali tako je to s pjesnicima koji su čuđenje u svijetu.

Ali nije mi baš jasno jedno: Zar je moguće da ste već od Upravnog dobili odgovor na tužbu protiv HANFA-e (nepriznavanje stranke u postupku), koju smo svi slali prošlog ljeta?

Hvala unaprijed na odgovoru.
Funky

ne to je očitovanje hanfe

a moji su agilni (upravni osijek)

draško daj stavi tumačenje na web stranicu

koliko bu izdržao ovaj sa 22 komada?!

www.lociraj-popust.com

Ma ovo nista ne vaja. Ovo sve triba rasprodat sta prije.Posto poto.Na kupnji 38 komada. Uskoro ni toga nece bit.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

ma da, biće potres u opatiji, i opet ćemo zaratit sa srbima i bosancima, i italija će osvojiti opet rijeku i kvarner

www.lociraj-popust.com

izdržo je lega nema tu kruha

Danas u 16:45 na R101 gostuje očenašek.. Tema su odnosi s Slovenijom i ratifikacija pristupnog ugovora. Budemo ga pitali kako komentira slučaj LRH, ako bude moguće.

Danas (a mislim i jučer) se na kupnji i prodaji nešto događa. S obzirom na to koliko je kupnja, po broju dionica na kupnji, ojačala, a s obzirom da se sva uglavnom smjestila vrlo nisko (ispod 1715), rekao bih prije da neko želi prodat, prije nego li kupit. U svakom slučaju lijepo da se nakon dugo vremena nešto počelo događati…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

nema puno free floata, u srednjem roku može samu UP

www.lociraj-popust.com

vidi ovo razlika 5 kuna 2 sata i da mrdnu(nema kupaca) osim što je riječ o brani

nebumo se mi kod darka obogatili

New Report

Close