LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a vrane bude hanfa platila troškove trgovačkog suda

s kamatom,s kamatom

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

teoretski nas je dovela u zabludu pa bi trebala i platit
troškove koja je s time i napravila

evo za vranu budem digao nalog za 10
nemam više kriza je

a di je naš Mr Nikolić, tužno je bez njega….

da nam barem da koju riječ ohrabrenja [emo_novac] u ove tmurne i hladne dane….

Draženeeeeee….javi seeeee…ima li šta nova..?

možda bude objava sn na 2500

samo da se matek sredi sam sa sobom

je moguće da nema nove objave

Ja imam uskoro 2.ročište. Pred prvim ročištem je moj odvjetnik povukao tužbu, jer je prije toga došla presuda Upravnog suda.

Tužili smo 5 stranaka. To nisam ni znao do ročišta, jer sam sve prepustio odvjetniku, nadajući se da bude izabrao najbolju soluciju. Bilo je dosta odvjetnika uključenih u tužbe malih dioničara, postojala je i određena koordinacija , pa se sa samim postupkom nisam previše bavio.

Za povlačenje tužbe na prvom ročištu je bio potreban pristanak tuženih stranaka, na što su pristale dvije tužene stranke, 3 nisu. Zato je sud za slijedeći mjesec zakazao novo ročište.

Sad sam u nezgodnoj situaciji i pred dosta teškom odlukom kako dalje. Ako odustanem od tužbe, moram platiti sudske troškove tuženim strankama.
To po nekoj procjeni iznosi oko 18.375,00 kuna .

Ako ne odustanem i izgubim, što je po procjeni odvjetnika gotovo sigurno, to će me koštati daljnjih 18.750,00 kuna troškova tuženim strankama , koje ću morati platiti.

Moram reći, da iako mi se to gomilanje troškova čini krajnje bizarno i čak i djelomično nepotrebno, raste u meni bijes i odpor do odustajanja od tužbe.
Kad bi se to moglo nekako optimizirati, racionalizirati, bio bi zadovoljan i svakako bi nastavio s tužbom.

Ovo s tužbom na svih 5 stranaka kažu, da je pogrešno i da bi rezultat bio isti, a troškovi manji, da sam samo tužio jednu od stranaka. Navodno su neki tako postupili.

da, i da ne zaboravim, radi se o samo dvadesetak dionica. Da ih je dvjesto ili dvije tisuće, manje bi me boljelo ovo sve skupa.

LRH se više baš i ne spominje … Da li je netko ovom liku iz EU što monitorira poslao dokumente na engleskom?

Ako nije neka mi se dostavi hr inačica pa ću je prevesti na engl.


da, i da ne zaboravim, radi se o samo dvadesetak dionica. Da ih je dvjesto ili dvije tisuće, manje bi me boljelo ovo sve skupa.

po tvojem izračunu za 100 dionica platio bi svako ročište ~100 k Kn (5 x 18.375,00), što mislim da baš nije realna brojka.

http://novine.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=28592861286328592863285A28582859285B28632897289528942895288C28632863285E285C285F285B285D285E28632863286328592863M

bravo ivo majstore



da, i da ne zaboravim, radi se o samo dvadesetak dionica. Da ih je dvjesto ili dvije tisuće, manje bi me boljelo ovo sve skupa.

po tvojem izračunu za 100 dionica platio bi svako ročište ~100 k Kn (5 x 18.375,00), što mislim da baš nije realna brojka.
[/quote]

Meni je dosšla vrlo slična cifra kao i grebzi, a ročište se nije niti održalo. U tu cifru je uključeno: odgovor na tužbu i nekoliko podnesaka sve x 3(koliko su tuženi imali odvjetnika). S tim da sam se ja odrekao tužbenog zahtjeva prije prvog ročišta. Tužba je bila na dvadesetak dionica (vrijednost spora oko 130 ili 140 tisuća kn, ne sjećam se točno).

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Zna li netko kako napravit nookmark da kao prije skače na zadnjui stranicu?

Ono sa pg=99999 ne radi .
Hvala

P.S
Admini možete i vi malo pomoći

New Report

Close