LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pao sam u nesvijest na aerodromu u Indiji i opalio glavom o patos.Rezultat je 12 punata na potiljku.Napravljen mi je CT glave,provedena noc u bolnici i eto me doma.Bez obzira na sve dobro i dalje funkcioniram poprilicno trezveno.Ovaj spor je meni oduvijek bio samo investicija za penziju i buducnost djece.Sve ostalo vec imam i vise nego mi treba.
@tiha voda
U zalbenom postupku se ne mogu razmatrati nove cinjenice tako da ako presudu imas oni ne smiju gledati neke nove cinjenice(a ukidno Hanfino rjesenje je jedno od njih).Postavlja se pitanje kako ti je postavljena tuzba vezano za kamatu i da ti iz tog razloga ne vrati na prvostupanjski.
Inace ako ti potvrdi oni bi mogli trazit reviziju postupka.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Savjet po pitanju prvostupanjske presude.
Žalite se i na odluku o trošku postupka. Samim time odluka o troškovima postupka također nije pravomoćna i treba je potvrditi VTS.Tek po potvrdi VTS-a idu zatezne kta.
Ima li kakvih saznanja po pitanju pvostupanjskih postupaka nakon zadnje odluke HANFE?

“frankie”

Što se tiče kamata na prvostupanjskom su tražili da se kta ne računa od datuma nastanka obveze Opatije, nego kad istekne rok za ponudu, pa kad istekne rok za
dostavu ponuda od dioničara itd. pa mi je to uzeleo cca 2 mjeseca na moju “štetu”
kamata.Na to se nismo žalili nego smo prihvatili njihovu računicu, tako da se nadam da po tom pitanju neće biti problema.
Ostalo je bilo sve na naš mlin, tako da na trgovačkom u Rijeci Opatija nije imala
nikakve protuargumente osim one njihove odluke o pretvorbi, ali to je bilo i za
“njihov” trgovački u Rijeci dokument bez težine.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

@tiha voda
To je ispravan stav i ja sam o tome govorio odavno po pitanju datuma kamate. Meni je jedna parnica zakljucena,ne znam tocno kad ce biti objava presude. Kakva je presuda mi nije presudno jer sam se vec tempirao na gubitak pa zelim sto prije krenit na VTS,VsRH,Ustavni i Strazbur.A kad se to jednom rijesi bice kamate ko salate. Ja sam vecinu svog novca i napravio na hrvatskom pravosudju cekajuci godinama na pravomocne odluke i ovrhe.A dokle god je zatezna 14% i sada 12% tesko da se taj novac moze lakse dobit negdje drugdje,a ovdje su mi u pitanju milijuni.Di ces ljepse.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

kak darko blokira na 1800 nego frane skini ga

do 2000 da mu ode onih 77 taman bi dobio 101

je ima kavih vijesti sa trgov.

JE SMO SE DIGLI nema ni kedera pa nije da ne vrijedimo

60milja €

info. možda nas čejeni kupe kad su se uspostavili

odnosi

info

http://www.index.hr/vijesti/clanak/prijetnje-mocnika-svatko-tko-je-tuzio-agrokor-za-belje-dobio-od-todoricevog-odvjetnika-racun-od-gotovo-40-tisuca-kuna/657724.aspx

.
.
.
Hanfa pozvala male dioničare da tuže

No prema svemu sudeći taj trošak neće platiti mali dioničari nego sama država s obzirom da je Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga (HANFA) u svom prvom rješenju pozvala male dioničare da tuže Agrokor.

“Kako je odredbom članka 49. Trenutno važećeg ZPDD-a propisano da, ukoliko ponuditelj ne objavi ponudu za preuzimanje pod uvjetima i na način iz Trenutno važećeg ZPDD-a, svaki dioničar ciljnog društva može putem mjesno nadležnog trgovačkog suda zahtijevati obvezno sklapanje ugovora o prodaji dionica, pod uvjetima pod kojima je morala biti objavljena ponuda za preuzimanje, to je Agencija, na temelju odredbe članka 48. stavak 4. Trenutno važećeg ZPDD-a naložila Ciljnom društvu da u roku od 15 dana ovo rješenje dostavi svim dioničarima”, stoji u prvom rješenju HANFE koja je tako skrenula pozornost svih dioničarima da trebaju i mogu tužiti Agrokor za obavezno sklapanje kupoprodajnog ugovora i da im se svima mora dostaviti ovo rješenje. Mnogi su upravo to i napravili.

Na kraju će sve platiti država

Nakon što je drugo rješenje HANFE išlo u korist Agrokora i ako se procjeni da je to rješenje bilo zakonito svejedno će država na koncu morati podmiriti sve troškove Agrokorovih odvjetnika jer se radi od grešci države koja ne smije ići na štetu građana. …….
.
.

www.lociraj-popust.com

Dobro je,a Polancec dobio godinu robije za navodnih 500njak tisuca kuna stete prema drzavi na ime odvjetnickih troskova,a sto je najjace u toj kombinaciji je drzavi ustedio milijune kuna.A gdje je jos. A sad kad krenu kaznene prijave za lazno svjedocenje,stetu pocinjenu RH. Temeljem zajednickog djelovanja kao pravnog posla koji zakljucuje Republika Hrvatska po prirodi stvari morao je biti zakljucen ugovor/sporazum, a takvom sporazumu bi morala prethoditi i suglasnost Vlade Republike Hrvatske. I sad kad se utvrdi da su svjedoci pjevali kako je netko svirao. Pa kad se utvrdi steta za RH izmedju cijene dionice od 305 tj 336 kuna i sadasnje od 75 pa kad se vidi da je steta u nekih 20 milja erla netko ce za ovo lipo svirat klavir.Kad tad. Ni Sanader se nije nadao,a sada slijei becki valcer od najmanje 10 kuka.
A kad i ako mali dionicari ispuse na LRH koliko je to odvjetnickih troskova druze Linicu.Znam jednog dionicara kojemu su troskovi preko pola milijuna,a tip nije bas neki blento.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

ma nebu on dao iz svog novčanika u

tome je i problem što nema odgovornosti

ma zamisli ti gradonač. kupi vilu proda za 4 puta više

i nikom ništa sa takvima mi imamo posla

a ovaj dobije firmu za novaca x

bez ponuda na osnovu famoznog duga, pa grad dobije

dion na osnovu odluke (dobra odluka)

a mi platili i dobili ništa a kak je krenulo bumo i sudske troškove

plaćali do strsburga

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pokrecu-se-upravne-tuzbe-i-europsku-komisiju-zanima-zasto-je-hanfa-oprostila-agrokoru-790-milijuna-kuna/657191.aspx

Ovo je zanimljivo za nas, nije ni čudo što Mr Dirk Lange iz komisije EU sve pomno nadgleda….

ps
http://www.index.hr/vijesti/clanak/prijetnje-mocnika-svatko-tko-je-tuzio-agrokor-za-belje-dobio-od-todoricevog-odvjetnika-racun-od-gotovo-40-tisuca-kuna/657724.aspx

nije valjda da Todorićevi odvjetnci ne znaju osnovne matematičke operacije kod ispostave računa…

kod njih je 3 x 11.145,00 = 30.390,00 kuna
ili 1145 bodova im je 11.145,00 kuna što daje 9,73 kune po bodu.
čudne neke cijene kod njih i čudna neka matematika….

New Report

Close