LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Da i meni su stigli…
Nitko više ništa ne priča o sudovanju… Šta su se svi pomirili s pušionom?

Nismo.

Čekaju se rješenja sa upravnog i ustavnog s obzirom na naše tužbe.
Po meni će te presude doći taman do kraja žalbe na VTS-u (nadam se da ćete se ispak žaliti) i ond abi stvar mogla biti bitno drugačija.
U svakom slučaju odustajanjem od tužbe gubite zauvijek pravo da tražite sredstva po tom osonovu.
Razumijem razloge ali mislim da bi se još ta žalnba na VTS mogla predati jer plaćanje ide tek po presudi VTS-a a ne ovog sada-TS-a Rijeka.
[/quote]

Kad očekuješ da će se te tužbe na upravnom i ustavnom sudu riješiti? Kakva je praksa bila dosada? I Koliko misliš da traje rješavanje žalbe na VTS-u?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com



Nismo.

Čekaju se rješenja sa upravnog i ustavnog s obzirom na naše tužbe.
Po meni će te presude doći taman do kraja žalbe na VTS-u (nadam se da ćete se ispak žaliti) i ond abi stvar mogla biti bitno drugačija.
U svakom slučaju odustajanjem od tužbe gubite zauvijek pravo da tražite sredstva po tom osonovu.
Razumijem razloge ali mislim da bi se još ta žalnba na VTS mogla predati jer plaćanje ide tek po presudi VTS-a a ne ovog sada-TS-a Rijeka.


Kad očekuješ da će se te tužbe na upravnom i ustavnom sudu riješiti? Kakva je praksa bila dosada? I Koliko misliš da traje rješavanje žalbe na VTS-u?
[/quote]
Samo prenosim stavove odvjetnika.
Za trajanje spora na upravnom … cca 2-2.5 godine.
VTS je sigurno 2 godine … dakle u isto vrijeme jer su tužbe predane već u kasno ljeto.
O praksi ne mogu ništa reći pogotovo sada kada je crvena kamarila odlučila sudovati po sudu partije. Ali tome će doći kraj. Tko preživi pričat će.

Iako ovaj tekst uglavnom kaće po forumu na neprivatizirane gubitaše ne vidim zašto se to nebi odnosilo baš na LRH?

Unatoč neizvjesnosti, naši sugovornici smatraju da postoje prilike koje bi ulagači mogli iskoristiti. “Treba istaknuti turistički sektor. Turizam je jedina grana u gospodarstvu koja bilježi rast pa bi i kompanije iz tog sektora mogle biti sve atraktivnije”, smatra Tamas Nagy, broker iz Erste banke.

Turisti..

Nemoj misliti na m2!




Nismo.

Čekaju se rješenja sa upravnog i ustavnog s obzirom na naše tužbe.
Po meni će te presude doći taman do kraja žalbe na VTS-u (nadam se da ćete se ispak žaliti) i ond abi stvar mogla biti bitno drugačija.
U svakom slučaju odustajanjem od tužbe gubite zauvijek pravo da tražite sredstva po tom osonovu.
Razumijem razloge ali mislim da bi se još ta žalnba na VTS mogla predati jer plaćanje ide tek po presudi VTS-a a ne ovog sada-TS-a Rijeka.


Kad očekuješ da će se te tužbe na upravnom i ustavnom sudu riješiti? Kakva je praksa bila dosada? I Koliko misliš da traje rješavanje žalbe na VTS-u?
[/quote]
Samo prenosim stavove odvjetnika.
Za trajanje spora na upravnom … cca 2-2.5 godine.
VTS je sigurno 2 godine … dakle u isto vrijeme jer su tužbe predane već u kasno ljeto.
O praksi ne mogu ništa reći pogotovo sada kada je crvena kamarila odlučila sudovati po sudu partije. Ali tome će doći kraj. Tko preživi pričat će.
[/quote]

Davno sam Vam pisao tko ocekuje da se ovo zavrsi u 2-3 godine neka odma odustane. Rekao sam Vam da nema spora u RH ispod 5 godina i da za ovo ocekujem trajanja od 7 godina i vise. Nadalje Funky ovo sto pises je vrlo opasno.Ja znam da cim mi presuda prvostepena bude da cu platit troskove u roku od 15 dana jer nemam namjeru platit jos recimo zatezne kamate za cca 2-2,5 godine koliko ce to visit na VTSu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!





Nismo.

Čekaju se rješenja sa upravnog i ustavnog s obzirom na naše tužbe.
Po meni će te presude doći taman do kraja žalbe na VTS-u (nadam se da ćete se ispak žaliti) i ond abi stvar mogla biti bitno drugačija.
U svakom slučaju odustajanjem od tužbe gubite zauvijek pravo da tražite sredstva po tom osonovu.
Razumijem razloge ali mislim da bi se još ta žalnba na VTS mogla predati jer plaćanje ide tek po presudi VTS-a a ne ovog sada-TS-a Rijeka.


Kad očekuješ da će se te tužbe na upravnom i ustavnom sudu riješiti? Kakva je praksa bila dosada? I Koliko misliš da traje rješavanje žalbe na VTS-u?
[/quote]
Samo prenosim stavove odvjetnika.
Za trajanje spora na upravnom … cca 2-2.5 godine.
VTS je sigurno 2 godine … dakle u isto vrijeme jer su tužbe predane već u kasno ljeto.
O praksi ne mogu ništa reći pogotovo sada kada je crvena kamarila odlučila sudovati po sudu partije. Ali tome će doći kraj. Tko preživi pričat će.
[/quote]

Davno sam Vam pisao tko ocekuje da se ovo zavrsi u 2-3 godine neka odma odustane. Rekao sam Vam da nema spora u RH ispod 5 godina i da za ovo ocekujem trajanja od 7 godina i vise. Nadalje Funky ovo sto pises je vrlo opasno.Ja znam da cim mi presuda prvostepena bude da cu platit troskove u roku od 15 dana jer nemam namjeru platit jos recimo zatezne kamate za cca 2-2,5 godine koliko ce to visit na VTSu.
[/quote]
Ne znam zašto je to opasno ako se iskreno nadaš da će upravni/ustavni donijet presudu u tvoju korist.
A onda ipak ne treba još platiti i sve ide ispočetka.

Naravno sve u zavisnosti koliki je trošak presude i kolika je ročnost tužitelja.
Jednog dana vidjet ćete da je to jedina taktika kojom se vodi ova vlada….sutra neka plati tko mora mi danas nećemo.
8(

Ne znam cime se oni vode,ali znam da se ja vodim onom da porez na b udale ne placam.Cekat 2 i po godine pa da mi potvrdi da imam platit troskove je na moj iznos troskova cca 60 tisuca kuna kamate. Nije lose.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Ne znam cime se oni vode,ali znam da se ja vodim onom da porez na b udale ne placam.Cekat 2 i po godine pa da mi potvrdi da imam platit troskove je na moj iznos troskova cca 60 tisuca kuna kamate. Nije lose.

frankie,
ako ti na oba suda padne žalba, na temelju čega onda vjeruješ u svoju pobjedu na sudu?

Strasbourg?
Možda ali je to onda preko 10 godina u najmanju ruku.
🙂

Ako ti padne na trgovackom pada ti 99,9% i na VTSu. Zato kazem platit troskove u roku od 15 dana od prvostepene. A to sto cu platit troskove sa mojim vjerovanjem nema nikakve veze to se zove biti racionalan.A strategiju nemam namjeru javno iznosit na forumu.Da ne vjerujem u pobjedu sigurno ne bi bio u ovome jer ja na sud ne idem jer nemam pametnija posla nego idem pobjedit.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Ako ti padne na trgovackom pada ti 99,9% i na VTSu. Zato kazem platit troskove u roku od 15 dana od prvostepene. A to sto cu platit troskove sa mojim vjerovanjem nema nikakve veze to se zove biti racionalan.A strategiju nemam namjeru javno iznosit na forumu.Da ne vjerujem u pobjedu sigurno ne bi bio u ovome jer ja na sud ne idem jer nemam pametnija posla nego idem pobjedit.

Frenkie,
razumijemo se.

Ja sam samo htio reći da se realmo može očekivati presuda sa upravnog/ustavnog koja bi potpuno dovela u pitanje presude na TS i sve vratila na početak.
termini su zaista tu negdje i realno je očekivati da to koincidira.

No more no less

Frankie,
što god kažeš dobiješ 100-ku
[emo_smijesak]

A kad govorim ka sveto pismo.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Ako ti padne na trgovackom pada ti 99,9% i na VTSu. Zato kazem platit troskove u roku od 15 dana od prvostepene. A to sto cu platit troskove sa mojim vjerovanjem nema nikakve veze to se zove biti racionalan.A strategiju nemam namjeru javno iznosit na forumu.Da ne vjerujem u pobjedu sigurno ne bi bio u ovome jer ja na sud ne idem jer nemam pametnija posla nego idem pobjedit.

Po tome bi trebalo zaključiti, ako ti prođe na trgovačkom da ti 99,9% prolazi i na
VTS-u ? Da je bar tako, ja Vas sve sa foruma LRH častim, jer prvostupanjska je u
džepu.[emo_novac]
Također kao i frankie, u ovome sam jer vjerujem u pobjedu na sudu, ma koliko to trajalo.[emo_palacg]

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

New Report

Close