LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

imali li tko kakvu informaciju da li je i ove godine nastavljeno ulaganje u hotele…znam da je prošle godine bilo zahvata na nekim hotelima…sad je kraj sezone pa je i vrijeme za takve zahvate


LRH kao da ne blježi porast prihoda, dobiti i investicija 🙂

čuj, vjerovatno je bolje uložiti, pardon, ulupati lovu u ingru, igh i dalekovod…i čekati da riknu do kraja…kao i magma…

www.lociraj-popust.com

Sudovi u Opatiji

Dakle ne saljite originale!

samo što smo mi u rijeci na trgovačkom


imali li tko kakvu informaciju da li je i ove godine nastavljeno ulaganje u hotele…znam da je prošle godine bilo zahvata na nekim hotelima…sad je kraj sezone pa je i vrijeme za takve zahvate

Linićev porez tri puta veći od komunalne naknade
Hrvatska 2.12.2012. 22:01 Poslovni.hr
Ogromni porezni nameti zaustavit će planirana ulaganja, te sasvim sigurno otjerati i potencijalne nove investitore, boje se hotelijeri.http://www.poslovni.hr/hrvatska/linicev-porez-tri-puta-veci-od-komunalne-naknade-223246

vidi braće u sn kaka čistka četitam kvarat i ekipa

Hvala, kolega 101, ali znas, ja sam ti SNHO-ovac samo tu i tamo.
Na zalost, ovaj put nisam pogodio bit na pravom mjestu u pravo vrijeme. [emo_naivan]


samo što smo mi u rijeci na trgovačkom

18 km udaljeni

http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/Iz-sefa-predsjednice-Opcinskog-suda-u-Opatiji-ipak-nisu-ukradeni-spisi-sudskih-parnica

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

nekaj se kuha na snu ako bude tamo nekaj bude i za nas

možda se sn riješi nas

Bila je sjednica NO neki dan ali nije bilo nikakvih priopćenja. Nakon toga je SNHO počeo rasti.

Nemoj misliti na m2!

ovo je posao zvan 10% pokupiš sve i staviš na 1850

sasvim ok ako neko ne uleti sa rušenjem ili dizanjem

a kod nas sve darko dela

New Report

Close