LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

za kaj ja sam jedan od tih pametnih uzeo sam imarg. i lombard.

ko svinj. mala samo daj( a lrh mi je ipak miljenica)

a ubila me prodaja onih fondića koji su kupov. po5-6milja

ali preživih i pitanje je lrh još uvijek na margin listama
i u kojim bankama

Ma kakvi margini, što dalje od toga, bolje zapaliti te novčanice, barem se ugriješ.

pogledaj oscilacije godišnj. od 1600 do 2800

ne buš na marg. kupovo ht


pogledaj oscilacije godišnj. od 1600 do 2800

ne buš na marg. kupovo ht

Nebum ništa kupovao na margin. Ali tko voli nek izvoli. (Ako ih banke još uopće daju)

nadajmo se da skupljaju čvrste ruke

www.lociraj-popust.com

presuda za štediše u Ljubljanskoj banci nakon 22 god, hoće li i nama trebati toliko….

Meni je to taman za ic u penziju. Taman za 22 godine punim 60. Ja bi to odma potpisa samo neka ide kamatica.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

a nema nam druge nego početi skupljati pare za Strazbur.

Da li je dosta da samo jedan pokrene parnicu, kao ova trojica iz BiH, a mi d amu plaćamo stan i sve režije u Strazburu…[emo_smijesak][emo_smijesak]

Rezije i hrana u Strazburu su ti daleko jeftiniji nego u RH.Dovoljan je jedan,ali zasto ne bit dobar i pustit svoje odvjetnike da zarade puta 50 ili 100. Sve ce to RH na kraju platit. Necu je zalit. Kad bi se RH ikako mogla regresirat od Linica odrekao bi se kamate.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Ne mogu 100% garantirati, no mislim da je, kao i za Ustavni sud, moguće predati tužbu u Strassbourgu ispred cijele Udruge, tako da tu ne mogu biti neki preveliki troškovi. Možda da me Dražen potvrdi/ispravi?

www.lociraj-popust.com

ma kakav strsb. mi budemo riješili to doma samo za par godina kad

dion. bude i onako 4000

ma gledaj kupnju 1600 blok ostoja
2000 blok ostoja e sad koko će to držat ovisi o njemu

je darko ima municije
pitanje što bude sa kolegama koji nisu tužili

,

Kolega “grezba”

gdje ste nestali nakon ročišta? Bilo bi fer podijeliti saznanja, makar i na private e-mail (ako nije za javnost).

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

New Report

Close