LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovaj smiley na početku posta (kod citata) je stvarno simpa-sve izgleda smješnije … samo po sebi!
Ko’ da je Slavek pisal kod za portal…
[emo_zloban]


Ko' da je Slavek pisal kod za portal…

Uglavnom i je [emo_smijesak]

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Znas Titu su posljednje rijeci bile cuvajte mi Jugoslaviju.Uzimam da mi je onih 25%+1 dionica Nove Liburnije ko dionice na skrbnickom racunu. Cuvajte mi Novu Liburniju.

Off: nije Titu već kralju Aleksandru ubijenom u Marseilleu 1934, mada neki kažu da je to izmišljeno nakon njegove smrti. Ustvari, zadnje rijeći (neki kažu) su mu bile “*ebem im majku ubiše me” [emo_smijesak]

@Elroy23
Svrha mog posta nije bilo utvrdjivanje povijesnih cinjenica.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Hrvatskoj nedostaje kultura tržišnog natjecanja u svim segmentima društva

zna li ovaj stručnjak za tržišna natjecanja kakva pravila vladaju kod nas[emo_bijesan]….

Hrvatskoj nedostaje kultura tržišnog natjecanja u svim segmentima društva

zna li ovaj stručnjak za tržišna natjecanja kakva pravila vladaju kod nas

Pravila su u biti dosta jednostavna.
Evo navodim ih SVE za one koji ne znaju ili im se ne da tražiti:
1) Država je uvijek u pravu.
2) Država može sve.
3) Ako nešto nije jesno, primjenjuje se pravilo 1) ili 2) prema želji političara koji vode državu.

[emo_smijeh]

Mali dioničar? [emo_naivan]

http://www.jutarnji.hr/bizaran-incident-u-zagrebu–gol-razbijao-aute-ispred-zupanijskog-suda-/1063484/?secId=79

Komentari ispod slika (članka) uvijek govore više od samog članka (slike).

ode malo dole sad kad se vlasnicka struktura rijesila

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

iscrpljivanje protivnika…

www.lociraj-popust.com

e sad margin radi


e sad margin radi

Onaj tko je kupio LRH na kredu (margin) stvarno nije pri sebi.

New Report

Close