LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sad sam pogledao link, bože što ovaj jelušić melje g**posti – on ni sam ne zna što je rekao niti što je želio reći

ne volim šukera, ali ovdje ga je rasturio – osobito je jaka jelušićeva replika…

www.lociraj-popust.com

a mettek, sudeći po nastupu, je takav štreberčić, da samo možemo očekivati da pleše kako gazda slafko svira…

www.lociraj-popust.com

http://www.jutarnji.hr/grof-georg-eltz—podigli-smo-prihode-u-turizmu-sa-500-milijuna-kuna-na-milijardu–i-ne-planiramo-stati-na-tome–/1062720/

Najdraži mi je ovaj dio:

“U Zagrebu je dva do tri dana na tjedan. Živi u Beču. Isprva je živio u Hrvatskoj, ali kad se 2005. našao u skandalu s Liburnija hotelima, njegova supruga se spakirala i rekla zbogom Zagrebu.
Pa se i grof vratio u Beč.”

[emo_smijeh] Pametna žena.


Bio bih ti zahvalan da na PM pošalješ ime softvera koji radit to OK. Jer sam probao neke i nema tona (sliku da) a vjeruj mi da se razimjem u ove stvari).
Ili još bolje da skineš i pošalješ link …
😉

Hvala

Kako nemam praktičnih iskustava sa ovim fatanjem streamova moramo sam, samo za tebe, malo pošarati okoli i čini se, da stvarno ne bi smjelo biti nekih problema sa večinom robe, koja se može prikazati na tvojem računalu. Jer se, ako nema bolje solucije, može snimiti tvoj ekran na kojem se prikazuje određeni video.

Na PM ti šaljem link.


Kako nemam praktičnih iskustava sa ovim fatanjem streamova moramo sam, samo za tebe, malo pošarati okoli i čini se, da stvarno ne bi smjelo biti nekih problema sa večinom robe, koja se može prikazati na tvojem računalu. Jer se, ako nema bolje solucije, može snimiti tvoj ekran na kojem se prikazuje određeni video.

Na PM ti šaljem link.


Grebza …
Hvala

Evo snimke na WEB site-u kolege …. koji ima unajmljen WEB prostor na picassa google.
Sabor HANFA-a snimka

Znam da neće biti ni u jedniom većim novinama …
Nakon što je s 50 milijuna kuna spasila Centar banku tekstilnog tajkuna Dragutina Biondića, država će sada sa 25 milijuna kuna, novcem poreznih obveznika, pomoći Vaba banci. Riječ je o bivšoj članici Fima grupe iza koje stoji varaždinski financijaš Milan Horvat, inače osumnjičenik u slučaju Spice, a spekuliralo se da je umiješan i Miroslav Kutle. U slučaju Centar banke zanimljivo je da je ista bila jamac za kredit tvrtki Coning supruge ministra Čačića. Država spašava i Vaba banku Milana Horvata

Kolega “grezba”

jel bilo ročište?

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

http://slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/192228/Default.aspx

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


http://slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/192228/Default.aspx

Ne bu za nas niš ostalo.
[emo_smijeh]


…Ne bu za nas niš ostalo.
[emo_smijeh]

Znas Titu su posljednje rijeci bile cuvajte mi Jugoslaviju.Uzimam da mi je onih 25%+1 dionica Nove Liburnije ko dionice na skrbnickom racunu. Cuvajte mi Novu Liburniju.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!



…Ne bu za nas niš ostalo.
[emo_smijeh]

Znas Titu su posljednje rijeci bile cuvajte mi Jugoslaviju.Uzimam da mi je onih 25%+1 dionica Nove Liburnije ko dionice na skrbnickom racunu. Cuvajte mi Novu Liburniju.
[/quote]
– Nadam se da neće završiti Yuga…
[emo_novac]

New Report

Close