LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Frapantno je kako je malo zastupnika bilo u saboru za vrijeme rasprave ove točke. Vjerojatno zato jer 90% uopće ne razumiju štoje problem … kako reče jedan svojedobno
"što nije 26% a ne 25%+1"

pogledaj kad su stavili raspravu. Ako je ono vrijeme tocno pored videa pise vrijeme iza ponoci [emo_vrtimise]



Frapantno je kako je malo zastupnika bilo u saboru za vrijeme rasprave ove točke. Vjerojatno zato jer 90% uopće ne razumiju štoje problem … kako reče jedan svojedobno
"što nije 26% a ne 25%+1"

pogledaj kad su stavili raspravu. Ako je ono vrijeme tocno pored videa pise vrijeme iza ponoci [emo_vrtimise]
[/quote]

To je trajanje rasprave/snimke. A bila je iza 17h.

Moderatori ili netko. Kad citiram post koji na kraju ima [emo_vrtimise] automtski se taj smajlic pojavljuje i u mom teksu iako ga ja nisam stavio niti se vidi kad idem ureditiporuku.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

To je trajanje rasprave/snimke. A bila je iza 17h.

je..
povukla me malo ona totaln prazna i mirna sabornica koda je neko bombu bacio i jos je zena poslje na drugoj raspravi rekla “u ovaj kasni sat” pa sam pomislio da je jako kasno..
a mozda je i bilo 🙂

[/quote]

To je trajanje rasprave/snimke. A bila je iza 17h.

Moderatori ili netko. Kad citiram post koji na kraju ima [emo_vrtimise] automtski se taj smajlic pojavljuje i u mom teksu iako ga ja nisam stavio niti se vidi kad idem ureditiporuku.
[/quote]

Moderatorima…

Nadam se da ne spamam temu, neću puno…
Kada se otvori FORUM poslovnoga na mobitelu, preglednik Opera Mini, font vam je tamne boje kao i slova, pa se vrlo slabo može nešto pročitati.

možete li to promijeniti…havala

ma koliko im je potrebno da se ustanovi nova ponuda od sn

2 god strašno ili ima ili nema to treba ići za mijesec dana

Saborski zastupnici imaju imunitet i mogu laprdati što god hoće


Saborski zastupnici imaju imunitet i mogu laprdati što god hoće

P. Matek, šef HANFA-e nije saborski zastupnik i kada predaje izvještaj ne smije lagati.



Saborski zastupnici imaju imunitet i mogu laprdati što god hoće

P. Matek, šef HANFA-e nije saborski zastupnik i kada predaje izvještaj ne smije lagati.
[/quote]

Šta imaš neki prijedlog u vezi toga?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com




Saborski zastupnici imaju imunitet i mogu laprdati što god hoće

P. Matek, šef HANFA-e nije saborski zastupnik i kada predaje izvještaj ne smije lagati.
[/quote]

Šta imaš neki prijedlog u vezi toga?
[/quote]
Imam.
Ali hoću prvo snimku skinuti jer da ne bi bilo poslije nismo znali i da sve pojede mrak.
A onda prevesti tekst na engleski i posltai na … da vide kako nam lažu u lice. I to u interesu svog poslodavca SDP i stranke na vlasti


Ali hoću prvo snimku skinuti jer da ne bi bilo poslije nismo znali i da sve pojede mrak.
A onda prevesti tekst na engleski i posltai na … da vide kako nam lažu u lice. I to u interesu svog poslodavca SDP i stranke na vlasti

Čuj, snimka je na netu , u saboru i imaš link. Ako misliš, da će snimku maknuti i jako ti je važno znaj, da se te snimke da skinuti, odnosno “uhvatit/capture” pa se može upotrebljavati. Postoji i profesionalni softver za tu namjenu, ima nešto i free programa a navodno da Firefox ima nešto ugrađeno što podržava tavo hvatanje snimaka.

Počeo sam malo gledati, ali nemogu ja to gledati… izbaci me potpuno iz takta i čope me misli, koje ne smijem ovdje opisivati.


Čuj, snimka je na netu , u saboru i imaš link. Ako misliš, da će snimku maknuti i jako ti je važno znaj, da se te snimke da skinuti, odnosno "uhvatit/capture" pa se može upotrebljavati. Postoji i profesionalni softver za tu namjenu, ima nešto i free programa a navodno da Firefox ima nešto ugrađeno što podržava tavo hvatanje snimaka.

Počeo sam malo gledati, ali nemogu ja to gledati… izbaci me potpuno iz takta i čope me misli, koje ne smijem ovdje opisivati.


Bio bih ti zahvalan da na PM pošalješ ime softvera koji radit to OK. Jer sam probao neke i nema tona (sliku da) a vjeruj mi da se razimjem u ove stvari).
Ili još bolje da skineš i pošalješ link …
😉

Hvala

… link na youtube je Ok jer se od tuda može sve skinuti ….

New Report

Close