LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slušajte ovog Jelušića i ovoga iz hns-a. Ovo je strašno. Ovo je udar na temelje pravne države ako su oni ikad i postojali.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

I sto govori ucena glava???

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


I sto govori ucena glava???

slušaj sabor

Cuj operiram preko lose satelitske veze.Nema teorije da ovo vidim.Aj nabacite u kratkim crtama da i ja popijem malo pameti.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Gledajući saborisku raspravu došao sam do zaključka da bi hrvtaski sabor (sve pišem malim slovom jer veliko ne zaslužuje) dokazao i Giordanu Brunu da Zemlja nije okrugla.
Toliko o stavovima i logici koja je tu zastupljena.

Kada šef Hanfe Piere Matek u Saboru, kaže javno:
Što se tiče slučajeva koji su digli određenu medijsku prašinu, htio bih samo izvjestiti da je Visoki Upravni sud donio presudu temeljem koje je HANFI obustavila postupak u slučaju LRH. Znači Upravni sud je presudio da je HANFA materijalno pogrešno tumačila činjenice u tom postupku i da se tu zaista radilo o izvornom stjecanju dionica. S obzirom na takvu presudu više nije bilo razloga za provođenje postupka.
Svi oni koji su tu presudu Visokog Upravnog suda imali prilike čitati, stvarno ne mogu povezati napisano s ovime što je Matek ovako izjavio.
Stoga sam i napisao prethodni post o Giordanu Brunu.
Dragi Bože pomozi!


Saborska rasprava o izvješću hanfe

http://www.sabor.hr/Default.aspx?art=49011

Svaka čast Šukeru za sve što je rekao o HANFI…..

Zar nitko od zastupnika nije čuo koje sve činjenice o radu Hanfe iznosi Šuker, pa ako je i rekao nešto krivo neka ga ispravi…

a ovaj novi šef Hanfe je stavrno karikatura od čovika, kao da nema poja gdje je upao, samo je falilo da kraj njega sjedi Linić i da mu govori što da radi …zimbabve, eto tu smo…

Imam jedno pitanje.
Ovo što je rekao Matek u Saboru je čista laž koja se jako lako dokazuje išćitavanjem presude VUS-a kojeg ovaj spominje. U presudi se kaže da je sud našao materijalnu pogrešku i time nije nikako rekao da je stjecanje izvorno, dapače rekao je da en ulazi u meritum stvari.
Ima li načina da netko ovog lika nekome prijavi nekome jer ovo je hajbezočnije širnje laži u saboru-a to bi nam trebala biti svetinja.
Ne znam da li ima smisla ovo poslati EU komisiji jer ovakva izjava frapira. Molim pomoć …
P.S
Vidim da crvena kamarila ne spava niti navečer. Samo naprijed momci … udarnička značka vam ne gine.
P.S. II
Frapantno je kako je malo zastupnika bilo u saboru za vrijeme rasprave ove točke. Vjerojatno zato jer 90% uopće ne razumiju štoje problem … kako reče jedan svojedobno
“što nije 26% a ne 25%+1”


"što nije 26% a ne 25%+1"

Upravo tako…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

poruka adminsitartorma: pokušam urediti post, ali po uređenju, ne promijeni se originalni post nego se stvori novi, a stari ostaje kakav je bio…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Poslao sam poruku na sabor (suklano naputku sa stranice gdje sam gledao video) da vidim kako mogu dobiti snimku, koju bi slali dalje.
Naravno, odgovora nikavog nisam dobio….pravo EU ponašanje.
Pa i što bi jer su oni tamo ionako zbog “njih” a ne “nas” koji sve to plaćamo.

New Report

Close