LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma kakav Ostoja nemojte se zanosit.On ce iz ovoga izac cim dobije cijenu od 3200 kuna po dionici. Ne stoji se njemu pretjerano u ovome jer postoji veliki rizik pogotovo ako se netko zainteresira istrazit kako je on ovo tocno dobio i temeljem cega.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

@frenkie,
DORH se je svojedobno o slučaju LRH-Ostoja pismeno izrazio da je sve u redu i da nema nepravilnosti. To je bilo pred sam kraj “ive” tako da Ostoja mirno spava ko’ beba.
A da misli zbrisat … to je lako moguće. Ipak je cash za uživati.

Nekako mi se ne čini da je Darko ušao u ovu priću da izađe sa 3200, da bi do toga došlo bi trebalo nekim čudom promijeniti cijeli USKOK a za suca koji bi vodio slučaj bi trebao netko poput Marina Mrčele, dakle za sve skupa nikava šansa.

Ja čekam da se Darko i Ksenija dogovore, tek nakon toga se mogu očekivati pozitivne vijesti, IMO.

Sad imamo i postenog predsjednika i postenu Vladu i postene ministre,medjutim lipe cvatu,a sve je jos gore nego lani

Josipović: Za stanje u pravosuđu krivi dobri suci

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Da malo posložimo rokove.
Dakle rješenje sporova se može očekivati u slijedećim rokovima (ispravite me ako griješim):

1.visoki trgovački sud (žalba na presudu trgovačkog suda) – 2 godine
2.Ustavni sud – 1 godina

dopunite slijedeće (ako znate):
– zahtjev za izvanredno preispitivanje zakonitosti pravomoćne presude
– ovrha [emo_novac]

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Ako je vrijednost spora preko 500 kila kuna u trgovackim sporovima imas pravo na VsRH to ti je jos 3 godine,ali dobra stvar je sto se tu daleko vise toga moze iznit newgo na US(ovdje se samo ide na to ako su nam povrijedjena Ustavna prava),a i na Ustavni se ne ceka samo godina druze.Traje to malo duze.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

a možda da idemo na nagodbu ja bih bio sretan sa
4000 milje

Ajmo još malo o poštenim političarima … i kako neki mogu sve a neki ne mogu niti iznijeti stavove u svoju obranu:
VUKOVARSKI GRADONAČELNIK U SKANDALU Željko Sabo: ‘Da, fiktivno sam i kupio i prodao kuću…ali to ne znači da sam prevario državu!’[/url]

U slijedu toga, pitam ga da li on bio malo fiktivni gradonačelnik?
[emo_naivan][emo_naivan][emo_naivan][emo_naivan][emo_naivan]

A ako ne dođe do ustavnog poništenja? Onda ideš u Strazbur, ali ovdje plaćaš sve što si sudovao. A s obzirom na dosadašnja iskustva, to bi i nije nevjerojatno.


Ako se i izgubi na TS-u. Napiše žalba na VTS a u međuvremenu dođe s Ustavnog poništenje, nema obveze plaćanja jer je stvar vraćena na početak. Taj timing je više nego realan jer tužba na VTS-u se rješava cca 2 godine.

Ali tada smo u mnogo boljoj situaciji jer sud mora uzeti u obzir i naše argumente, prema kojima su već neki dobili presude.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


A ako ne dođe do ustavnog poništenja? Onda ideš u Strazbur, ali ovdje plaćaš sve što si sudovao. A s obzirom na dosadašnja iskustva, to bi i nije nevjerojatno.

Ali iskreno čuo sam sa više strana (od pravnika) da bi takva presuda Ustavnog bila dno dna jer se krši nekoliko ustavnih odredaba koje su očite i laiku.
A čuj ako Ustavni može donijet takvu odluku onda je ne banana situacija nego grozd ananasa!
I da, onda jedino preostaje Strasbourg.
A tamo ne mogu to poreći pa vraćaju nazada i stvar ide na početak a troškovi se prije toga moraju platiti.

Kad sam krenuo u sve ovo svi s kojima sam se konzultirao (i pravnici!!!) rekli su da je nemoguće da VUS obori rješenje Hanfe, jer se to nikad do sada nije dogodilo i sve je čisto. I evo nas danas, nemoguće se dogodilo…


Ali iskreno čuo sam sa više strana (od pravnika) da bi takva presuda Ustavnog bila dno dna jer se krši nekoliko ustavnih odredaba koje su očite i laiku.
A čuj ako Ustavni može donijet takvu odluku onda je ne banana situacija nego grozd ananasa!

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Kad sam krenuo u sve ovo svi s kojima sam se konzultirao (i pravnici!!!) rekli su da je nemoguće da VUS obori rješenje Hanfe, jer se to nikad do sada nije dogodilo i sve je čisto. I evo nas danas, nemoguće se dogodilo…


Ali iskreno čuo sam sa više strana (od pravnika) da bi takva presuda Ustavnog bila dno dna jer se krši nekoliko ustavnih odredaba koje su očite i laiku.
A čuj ako Ustavni može donijet takvu odluku onda je ne banana situacija nego grozd ananasa!

[/quote]

Na ovom forumu neki su upozoravali da bi se to moglo dogoditi!!!
Pozdrav

New Report

Close