LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

možda hanfa donese obvezu sn holdingu

onda ide bežanija i ostaju gazda vrane

i ja (iz sentimentalnih razloga)

Čekaj kako su uspijeli nabiti toliko troškova? Kolika ti je vrijednost spora.nebili trosak trebao biti samo sudska pristojba+ njihov trosak odgovroa na tuzbu?

...

Sudska pristojba na tuzbu,presudu na vrijednost spora preko 500 kila kuna je vec 10 kila kuna i dva rjesenja za isto jos 200 kuna. A jos ako je vrijednost spora oko milju i po kuna plus na to dobri stari PDV u iznosu od 25% na to eto ti 30 kila kuna ko od sale samo s jednim odgovorom na tuzbu. E sad ja imam ovakvu situaciju samo u duplo jer su mi dvije tuzbe. Medjutim ja ni s jednom ponudom iz ovoga izac necu. Ja cu ovo dovest do kraja pa ili pukovnik ili pokojnik.Ipak na kraju radi se samo o parama sto mi je nebitno i principu sto mi je jako bitno.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

može kolega i tužiti hanfu zbog troškova koji su prouzročili

vranju za predsednjika (dosta i crvenih i crnih)

a vranjo jest bio i jedan i drugi


Čekaj kako su uspijeli nabiti toliko troškova? Kolika ti je vrijednost spora.nebili trosak trebao biti samo sudska pristojba+ njihov trosak odgovroa na tuzbu?

Imam 65 dionica… Uzeli su tri odvjetnička tima, pa pretpostavljam da sve množe sa 3… 🙂


Sudska pristojba na tuzbu,presudu na vrijednost spora preko 500 kila kuna je vec 10 kila kuna i dva rjesenja za isto jos 200 kuna. A jos ako je vrijednost spora oko milju i po kuna plus na to dobri stari PDV u iznosu od 25% na to eto ti 30 kila kuna ko od sale samo s jednim odgovorom na tuzbu. E sad ja imam ovakvu situaciju samo u duplo jer su mi dvije tuzbe. Medjutim ja ni s jednom ponudom iz ovoga izac necu. Ja cu ovo dovest do kraja pa ili pukovnik ili pokojnik.Ipak na kraju radi se samo o parama sto mi je nebitno i principu sto mi je jako bitno.

Da samo kod mene su 30.000 kn, nabili samo sa odgovorom na tužbu… Još nije bilo niti jednog ročišta…

Ima li šanse ako se odustane ili izgubi da se ne plate njihovi nabubreni troškovi?

Nema sanse.Ako mislis kidat kidaj odma.Povlaci tuzbu i plati sto si duzan. Nemaju oni sto nabivat.Napisi koliko je tuzenika(nadam se da nisi tuzio sve 4 JLS jer ti je u protivnom ne jedan odgovor na tuzbu nego 4,pa mozda i odatle ovoliki trosak nevezano za vrijednost spora) i kolika je vrijednost spora(ili za koliko dionica tuzis).

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

zašto da reže ako je kriva hanfa (a gdje je da trg.sud može donijeti odluku na

temelju činjenica a odluke koja je i onako deklerat. kak je ono rekao kolega

Ante

Nije samo to Ante rekao vec i Hanfa u najnovijem broju casopisa “Kako preveslati male dionicare”.Imam to naslovljeno na svoje ime. Sto zelim reci.Ako je kolegi rizik gubitkla velik radje neka sad prisice i izadje iz ovoga. Ja kao sto sma rekao ostajem u ovome do kraja. Jos nisam izgubio na sudu,a bilo je jako grubih bitaka i prije ove.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!



Sudska pristojba na tuzbu,presudu na vrijednost spora preko 500 kila kuna je vec 10 kila kuna i dva rjesenja za isto jos 200 kuna. A jos ako je vrijednost spora oko milju i po kuna plus na to dobri stari PDV u iznosu od 25% na to eto ti 30 kila kuna ko od sale samo s jednim odgovorom na tuzbu. E sad ja imam ovakvu situaciju samo u duplo jer su mi dvije tuzbe. Medjutim ja ni s jednom ponudom iz ovoga izac necu. Ja cu ovo dovest do kraja pa ili pukovnik ili pokojnik.Ipak na kraju radi se samo o parama sto mi je nebitno i principu sto mi je jako bitno.

Da samo kod mene su 30.000 kn, nabili samo sa odgovorom na tužbu… Još nije bilo niti jednog ročišta…

Ima li šanse ako se odustane ili izgubi da se ne plate njihovi nabubreni troškovi?
[/quote]

Nije li bolje da kontaktiraš odvjetnika koji te zastupa i snjime sve riješiš jednim telefonskim pozivom te onda odlučiš što i kako dalje.
Ovo preko foruma je deplasirano jer nismo svi u istoj poziciji a i dišpet nije svima isti a i taj nam novac svima jednako ne treba.
Lp
Funky

kolega funky petak dan za metak

a nama dosadno pa tako malo ćaskamo

ali joe misli da smo vrh. struč. u svojoj

oblasti hvatanje magle




Sudska pristojba na tuzbu,presudu na vrijednost spora preko 500 kila kuna je vec 10 kila kuna i dva rjesenja za isto jos 200 kuna. A jos ako je vrijednost spora oko milju i po kuna plus na to dobri stari PDV u iznosu od 25% na to eto ti 30 kila kuna ko od sale samo s jednim odgovorom na tuzbu. E sad ja imam ovakvu situaciju samo u duplo jer su mi dvije tuzbe. Medjutim ja ni s jednom ponudom iz ovoga izac necu. Ja cu ovo dovest do kraja pa ili pukovnik ili pokojnik.Ipak na kraju radi se samo o parama sto mi je nebitno i principu sto mi je jako bitno.

Da samo kod mene su 30.000 kn, nabili samo sa odgovorom na tužbu… Još nije bilo niti jednog ročišta…

Ima li šanse ako se odustane ili izgubi da se ne plate njihovi nabubreni troškovi?
[/quote]

Nije li bolje da kontaktiraš odvjetnika koji te zastupa i snjime sve riješiš jednim telefonskim pozivom te onda odlučiš što i kako dalje.
Ovo preko foruma je deplasirano jer nismo svi u istoj poziciji a i dišpet nije svima isti a i taj nam novac svima jednako ne treba.
Lp
Funky
[/quote]

Naravno da ću tako napraviti, ali samo me zanima kakva su iskustva ostalih s troškovima…

New Report

Close