LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sa kolegom Argonaut se potpuno slažem, napisao je ovo na drugom forumu…

Iako si u pravu, koliko je tragično da smo primorani na takve korake. A iskustvo mi govori da nikada stranac nije dobar kao svoj … a sada niti svojega nema!

Jope, što god da čovjek napravi, uvijek nekom ne valja… eh sve po jadnoj sirotinji 🙂

@vlist
kolega, nije bilo nikakve zle namjere, nisam mogao otvoriti u tom formatu….pozz

INVESTITORI BJEŽE Propale su sve strane investicije u Hrvatsku! Ulaganja su na razini 1996. godine[/url]

U VLADI KAŽU: BIT ĆE BOLJE KAD UĐEMO U EU

Na jedno pitanje jasan je odgovor (Zašto nema investicija!).
Ali na drugo pitanje je malo teže odgovoriti: Kada ćemo ući u EU?

Pa kad svi sabotiraju Vladu u EU. Evo ja prvi da se ne cudi nas predsjednik Vlade Zoran Milanovic. Kad god me netko od prijatelja stranaca(a ima ih jako velik broj i samo njima i poslujem ) pitao o ulaganju ja sam mu objasnio sve “pogodnosti” ulaganja u Hrvatsku,kvalitetne mehanizme pravne zastite vlasnistva,pravnu sigurnost,neovisnost sudbene vlasti i svega ostaloga. Sto me jako obradovalo nakon toga nitko od njih se nije odlucio ulagat u Hrvatsku. Nadam se da su oni ovaj dobar glas prosirili. Takodjer pisao sam nebrojeno institucijama EU,veleposlanstvima i pokusao im prezntirat kako mi imamo dobrog ministra financija i da nema razloga imati sudstvo kad mi imamo naseg Linica koji donosi presude i bez suda. Sud mu je samo forma za provest svoje naume u djelo.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

kakav rast danas je to zbog pozit. vijesti

Nije važna kvantiteta već kvaliteta, rekli bi naši vrli političari.
[emo_naivan]

Nemoj tako frankie. Gdje imaš na svijetu da posalješ mail predsjedniku države i odmah sutra te nazove njegov predstojnik ureda da te pita što očekuješ od predsjednika, kako ti može pomoći ( s obzirom na svoje vrlo ogranicene mogucnosti ) i ispriča se unaprijed sto ne može nista ali da eto ipak ima razumijevanje za probleme malih ljudi.. Toga siguran sam nema u državama u kojima ti živiš i posluješ. Tamo te predsjednik ne ferma ni malo, no možda institucije funkcioniraju pa ga ne moraš ni zvati, ali zamisli si tu depru da pišeš predsjedniku, a on se pravi da ni ne postojiš, birao ga ti ili ne. E to je bad.

DORH se nagodio s 3300 stranaka koje su tužile državu

Dakle ipak može.

Budemo i mi došli na red kada im predmeti dođu u izgubljenu fazu.

A pravo pitanje jest: Tko je odgovoran za tu štetu … da je UOPĆE NASTALA!???

O njima ni slova a dobro su znani svima.

i to je onaj krimen da političari odlučuju o svemu a ne odgovaraju ni za što.


Nemoj tako frankie. Gdje imaš na svijetu da posalješ mail predsjedniku države i odmah sutra te nazove njegov predstojnik ureda da te pita što očekuješ od predsjednika, kako ti može pomoći ( s obzirom na svoje vrlo ogranicene mogucnosti ) i ispriča se unaprijed sto ne može nista ali da eto ipak ima razumijevanje za probleme malih ljudi.. Toga siguran sam nema u državama u kojima ti živiš i posluješ. Tamo te predsjednik ne ferma ni malo, no možda institucije funkcioniraju pa ga ne moraš ni zvati, ali zamisli si tu depru da pišeš predsjedniku, a on se pravi da ni ne postojiš, birao ga ti ili ne. E to je bad.

Kao prvo ti nisi poslao mail predsjedniku drzave jer u necemu sto se naziva drzava predsjednik se ne bavi ovakvim marginalnim problemima vec donosi odluke od nacionalnog znacenja(postivanje ljudskih prava, teritorijalna pitanja,pristupanja alijansama ili izlazak iz istih,ratovi,organizirani kriminal i sl…). Jedino u zabokrecinama kao sto je ova ti,ja,Mate,Ante zovu predsjednika i ocekuju da im on rijesi ovakve marginalne probleme jer smo upali u zrvanj nesposobnog pravosudja i ne znamo ni sami kako iz njega izac(u biti ja znam sto se prije odvrtim sa hrvatskim poravosudjem i izadjem pred EU sud bolje za mene),a za koje on uopce nije ni zaduzen ni kompetentan niti ista moze napravit osim suosjecat s nama i tapsat nas po ramenu zato sto su oni koji su placeni za to za qrac,pod uplivima lobija,politike,krupnog kapitala,straha…I sad se postavlja pitanje da li ce nama predsjednikovo tapsanje po ramenu ista pomoc.Vjerujem da ne,a to samo pokazuje koliko je njegova pozicija nebitna i svedena u biti na nista. Pitam se samo zasto ga uopce imamo osim forme radi i sto ce mu oni pusti savjetnici kad i kad ga savjetuju nesto on to ne moze provest.
Ma ovo je pravi primjer zabokrecine od “drzave”.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Podigao sam tužbu protiv Opatije i ekipe početkom godine. Prvo ročište mi je u 12. mjesecu.
U međuvremenu su se stvari pomijenile (Linićevom zaslugom) i ozbiljno sam počeo razmišljati o odustajanju od tužbe – kakve imam šanse s pravosuđem kao što je ovo u kojem ti Linić unaprijed određuje kakva će biti presuda…
Odustao bih ja ali, tužena strana je već natukla preko 30 tisuća kuna troškova i to prije samog prvog ročišta… Ako odustanem moram im platiti njihov trošak… Očito igraju na to da nas zaplaše nabrijavanjem troškova… Kod mene su uspjeli… Nemam pojma šta da radim… Gdje ja to živim…

New Report

Close