LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa što ga nisi sam iselio sa palicom po leđima…?!

www.lociraj-popust.com

Mislio sam da su vremena vidimo se u citulji prosla no medjutim prevario sam se.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

ova sit. na prodaji izgleda da je opcija 2. SN nova ponuda

jer blokada je na 2600 samo nema KUPNJE

Večernji list

sastali se paul vandoren i josip leko
Novo izvješće EK – Hrvatskoj ostalo još deset zadataka
Hrvatska mora posvetiti “posebnu pozornost” poglavljima Tržišno natjecanje, Pravosuđe i temeljna prava te Pravda, sloboda i sigurnost

zar se ovo ne tiče i našega slučaja…..e Leko, Leko….


sastali se paul vandoren i josip leko

Počinje mi ko’ vic o Muji i Hasi.
🙂


Ovo je sramota zvati drzavom.Kad negdje kazes drzava onda se podrazumjeva nesto uredjeno,a ne ovakva bolesna tvorevina. Evo najfriskiji primjer. Uzeo stan 2003,isplatio sve fino i prodavatelj odluci ne izaci iz stana. I tuzim ga sporim se sudim i konacno ga sudski iselim u 5 mjesec 2011.Prije toga sam isao da se iskljuci struja ali ja eto nisam vlasnik mjerila pa oni ne mogu iskljucit struju. Sva sreca da je neposredno pred selidbu ovaj genijalac konacno nalupao dug za kojega ga elektrodalmacija i tereti te mu temeljem duga iskljucila struju. Da bi se struja ukljucila ja eto godinu i po pokusavao ali po nasim krasnim zakonima i pravilnicima ja trebam podmirit dug jer sam vlasnik stana. Sva sreca sto sam sa svojih 10 prstiju zaradio za 3 zivota pa imam odakle platit jer i da nemam isto bi mi bilo.Ali eto od 5 mjeseca prosle godine do danas sam pokusavao prikljucit se na mrezu,a da ne platim tudji dug ali to na zalost nije moguce u pravnoj drzavi Hrvatskoj i eto danas sam ga konacno platio. Jos jednom zivjela Hrvatska .

Frankie,

Elektra na temelju kupoprodajnog ugovora prebaju brojeila i da si htio mogao si ga prebaciti na sebe.
Ali si mislio da ćeš ovako bolje proći jer da će elektra sve naplatiti njemu (što bi bilo i pravedno) dok se sudiš.
A sada imaš problem jer Elektra neda da se prenese broj na drugogo vlasniak dok postoji dugovanje. I tu su donekle u pravu.
A da si znao mene tada ekao bi ti da preneseš brojilo, platiš ako ima što duga još 2003 i iskopčaš struju. I imao bi lika vani za 1 mjesec.
Sorry ali puno si si sam kriv u ovome.

Tekst o ponudama za preuzimanje i nepostivanju zakona u Nedjeljnom jutarnjem. Većim djelom baš o LRH

Čudi me ovaj članak s obzirom da je riječ o YUtarnjem listu …. koji otovreno glorificira Kukuriku i& Co.

Ali veliki respect komentatoru na korektnosti i točnosti komentara. Hladno, objektivno ali nadasve korektno i vrlo jasno upozoravajuće.

A evo i kraja članka koji je jako znakovit i kojega s guštom prenosim.
Citiram:
Građani koji se smatraju oštećenima našli su se tako u vražjoj zavrzlami iz koje jednostavno nema logičnog izlaza. Da stvar bude još nevjerojatni ja, vlada prigovara i prijeti Hanfi zbog njezinih istraga i rješenja, a sama je predmet i zainteresirana strana u nekoliko njezinih službenih postupaka!
Nakon svega postaje kristalno jasno da hrvatsko pravosuđe nije u stanju osigurati provedbu temeljnih pravnih načela tržišta niti zaštititi hrvatske ulagače i potrošače od zloupotreba. A i kad vodi postupke, nije u stanju svojim građanima osigurati niti jednakopravnost u odnosu na institucije izvršne vlasti, niti procedure koje u nekom doglednom vremenu uopće mogu imati neki logični završetak.

@Funky
Ostavi se struje,HEPa,brojila i upiranja prstom nego skeniraj stranicu iz Jutarnjeg i postaj.Sad bi treba na kraju stavit smajlica,ali jednostavno nisam takav tip.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


A evo i kraja članka koji je jako znakovit i kojega s guštom prenosim.
Citiram:

ko je napisao clanak?
Trebalo bi mu poslati jos saftnim detalja. imam ja mailova slozenih kolko hoces.obavio sam pola posla nekom pravniku u dorh-u.



A evo i kraja članka koji je jako znakovit i kojega s guštom prenosim.
Citiram:

ko je napisao clanak?
Trebalo bi mu poslati jos saftnim detalja. imam ja mailova slozenih kolko hoces.obavio sam pola posla nekom pravniku u dorh-u.
[/quote]
Ratko Bošković, ekonomski analitiča Jutarnjeg

New Report

Close