LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kaže Ivo gotovo je
a čovjek zna svoj posao

Iskreno bljuej mi se na ljude tipa Dujmić, kojemu iz same face izvire smrad i nepoštenje. A koliko je pravnojak, evo malo iz nedavne prošljosti:
Opatijski gradonačelnik Ivo Dujmić tužio samog sebe!

Meni doista nije drago što se ovo dogodilo jer je dosta ljudi kupovalo ovu dionicu po visokim cijenama u dobroj vjeri da će rješenje Hanfe “opstati”.
Ja nisam vjerovao u mogućnost provedbe ove “javne ponude” i nažalost obistinilo se sve ono što sam predviđao.
Lijepo je čitati sve ove “pokliče za daljnju pravnu bitku”,ali ja mislim da su gotovo sve opcije već “potrošene”.
Bojim se da bi i Belje moglo isto “proći”.

Nitko nije kupovao ovu dionicu po visokim cijenama radi ponude jer se ova dionica trgovala i prije obveze i prije nego je Hanfa objavila rjesenje po cijenama iznad 4000 kuna.Tako da su trenutne cijene vise manje poprilicno povoljne za ulazak.11 hotela,brdo zemlje za cca 80 milja eura,firma nezaduzena. Pravna bitka nije izgubljena i jos uvijek ima u RH puno pravnih lijekova,a onda je tu i Strasbur,a do sada su nasi genijalci dali dovoljno razloga(ljudska prava) da tuzba u Strazburu opstane. Tragedija je da u nas presude donosi politika i dirigirano pravosudje. Zato i jesmo tu di jesmo. I cisto sumnjam da ce nam ikada biti bolje ma koliko god neki budalili da ovu zabokrecinu ne bi mjenjali za Svicarsku.
Sva sreca da ama bas niti malo ne ovisim o jednoj ovako ogavnoj tvorevini i jos gorim ljudima koji je vode.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Eh da i zaboravio sam napisat jasno da neki nikada ovu zabokrecinu ne bi mjenjali za Svicu jer njima je ovo Svicarska,a razlog je sto u pravoj Svicarskoj sa svojom “pameću” bili kruha gladni jer tesko da se u jednoj Svicarskoj mogu prodavat muda za bubrige,a pogotovo na duge staze.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

http://www.poslovni.hr/hoce-li-drzava-zbog-lrh-placati-milijunske-odstete-217958

I opet se moramo uzdati u Europu da pomogne u istjerivanju pravde.
FAZ: RH ne ispunjava uvjete’, Füle: Hrvatska će ispuniti ono što treba’

A 10 najboljih godina sam dao ovoj državi da bi sada molio i vjerovao u strance da mi pomognu u toj istoj državi za koju sam se borio.

Velika i neoprostiva šteta.

Što će biti s našim zahtjevima kad aovi sve uzmu?
Vlada traži model za obranu od 60 milijardi kuna teškog udara


Što će biti s našim zahtjevima kad aovi sve uzmu?
Vlada traži model za obranu od 60 milijardi kuna teškog udara

Tu se jos ima primjeniti nacelo pravicnosti i kako ono dalje?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

nema ni kupnje ni prodaje
samo se tužimo po sudovima raznim

trg.uprav.ustav.vrhov. kaka smo mi država


nema ni kupnje ni prodaje
samo se tužimo po sudovima raznim

trg.uprav.ustav.vrhov. kaka smo mi država

Evo kakva:
Bundestag: Nema čvrste garancije da će Hrvatska ući u EU 1. 7. 2013.

Ovo je sramota zvati drzavom.Kad negdje kazes drzava onda se podrazumjeva nesto uredjeno,a ne ovakva bolesna tvorevina. Evo najfriskiji primjer. Uzeo stan 2003,isplatio sve fino i prodavatelj odluci ne izaci iz stana. I tuzim ga sporim se sudim i konacno ga sudski iselim u 5 mjesec 2011.Prije toga sam isao da se iskljuci struja ali ja eto nisam vlasnik mjerila pa oni ne mogu iskljucit struju. Sva sreca da je neposredno pred selidbu ovaj genijalac konacno nalupao dug za kojega ga elektrodalmacija i tereti te mu temeljem duga iskljucila struju. Da bi se struja ukljucila ja eto godinu i po pokusavao ali po nasim krasnim zakonima i pravilnicima ja trebam podmirit dug jer sam vlasnik stana. Sva sreca sto sam sa svojih 10 prstiju zaradio za 3 zivota pa imam odakle platit jer i da nemam isto bi mi bilo.Ali eto od 5 mjeseca prosle godine do danas sam pokusavao prikljucit se na mrezu,a da ne platim tudji dug ali to na zalost nije moguce u pravnoj drzavi Hrvatskoj i eto danas sam ga konacno platio. Jos jednom zivjela Hrvatska .

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close