LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.business.hr/dogadjaji/samodol-gdje-su-sada-udruge-koje-ce-stati-protiv-mijesanja-u-rad-pravosudja

jadan ante i mi sa njime

je rekel kaj drug slavko

nijesam uspio pogledati, i mene zanima…

www.lociraj-popust.com

Ne znam sto je on rekao na tu temu ali ja bih se na njegovom mjestu dobro zamislio vezano za svoje izjave koje je davao vezano za suce i sudstvo jer je pravo na pravično suđenje, zajamčeno člankom 29. stavkom 1. Ustava i člankom 6. stavkom 1. Konvencije za zaštitu ljudskih prava i temeljnih sloboda Vijeća Europe.
U to temeljno procesno ljudsko pravo ubraja se, naime, i “sloboda od nelegitimnih pritisaka javnosti, posebno širenja predrasuda i prejudiciranja postupaka putem medija.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Bujanec ga je pitao( pitanje postavio dioničar iz Rijeke );” što će biti sa malim dioničarima LRH ” nakon ove sudske odluke ??Mislim da je pitanje bilo potpuno promašeno – žrtva traži od tužitelja koji mu sudi da mu pomogne ???
Linić izbacuje samo dvije tri kratke rečenice o tome kako treba poštivati zakon, pri tome sae uopće ne osvrće da Opatija prije par godina nije poštivala zakon kada je dobila 25 + 1 dionicu, nego se odmah prebacuje na dioničare Diokija – rafalna paljba po dioničarima kao špekulantima koji dižu cijenu ( umjetno ) na burzi kako bi zaradili, a firma propada .
Uglavnom , mali dioničari špekulanti, lovci u mutnom, lihvari , krvopije – opljuvani do daske – uglavnom vodio je monolog , jer Bujanec unatoč tome što je Dražen bio kod njega dva puta , nije dobro upućen u naš problem , pa ga nije ni prekidao – tu bi bolji bio Stanković !

Uglavnom 95% odgovora na temu LRH , Linić je govorio o DIOKIJU i pljuvao po dioničarima kao da su oni najkrivlji u ovoj držvi što su mnoge firme propale !

http://www.vecernji.hr/vijesti/ozbiljno-shvatite-zavrsite-posao-inace-ce-vas-ek-natjerati-clanak-460227

no ipak malo hvale pravosuđe!!

www.lociraj-popust.com

možda bi bilo dobro sve te izjave arhivirati na jedno mjesto, pa ih onda u danom trenutku predočiti nadležnom tijelu u sudskom postupku, naravno ako se sitacija ne promijeni u našu korist.

Kamelija, simbol Opatije!

Tek sad vidim da je blokirana trgovina, netko zna zašto?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Bice hanfa donjela novo rjesenje vjerojatno negativno. UP/1-451-04/12-27/6

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Pogledaj na ZSE (ovdje)

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

http://www.hanfa.hr/uploads/44-12-01.pdf

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

izgleda pušiona za male dioničare?

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

New Report

Close