LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jesu opet isti suci u igri?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/visoki-upravni-sud-hanfa-nije-smjela-oduzeti-dozvolu-za-rad-skegrinom-quaestusu-/639277.aspx

Hanfina rješenja padaju ko kruške?!? hoće lu uopće ostati koje na snazi?? [undecid]

Ovakva HANFA ne služi ničemu.

Ali ajmo malo o DORH-u … tom monumentu prava i pravice. To me podsjeća me na svojedobnu čistoću Rohatinskog kojem sada sve više na vidjelo dolazi kako je pogodovao bankarskom lobiju na štetu malih građana … ali ajmo o DORH-u:
Kako ističe predsjednik Radničkog vijeća HAC-a i Nezavisnog cestarskog sindikata Mijat Stanić ovo je bila jedna od prvih afera prijavljenih Državnom odvjetništvu, koje je slučaj Pocrnić odbacilo, iako je sada nova unutarnja kontrola HAC-a, nedvojbeno utvrdila kako je sva dokumentacija o njegovom radu u HAC-u falsificirana.
– Ja sam osobno još 2009. godine podnio kaznenu prijavu i dao dokumentaciju Državnom odvjetništvu o slučaju Pocrnić, ali je DORH onda neko vrijeme odugovlačio, te na kraju odbacio prijavu. To je očit primjer kako se neke institucije nadležne za borbu protiv korupcije i kriminala bore za neke sasvim druge stvari, zbog čega očekujem da netko tko je bio zadužen za predmet Pocrnić u DORH-u, sada dobije otkaz, ističe Stanić.

Cijeli članak na: Vaš link

Dakle čak i ako DORH odbaci prijavu može se i bez DORH-a … očito sada je jedino politika važna i ona može sve.

To uvijek završi loše po sve male ljude u takvim sustavima.

@bisakovi
Ako tiha voda ima presudu Vi kao pravnik bi trebali znati da visi sud raspravlja samo o cinjenicama koje su prethodno raspravljane u parnici i NIKAKO NE SMIJE DONOSIT PRAVORIJEKE TEMELJENE NA NOVIM CINJENICAMA,a Hanfino ukinuto rjesenje nakon presude je nova cinjenica.Je li se slazemo oko toga????
Sto ne znaci da presuda nece pasti iz nekih drugih razloga.
Malo offtopic ovaj novi izgled poslovnog je tesko sranje.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Presuda može “pasti” i zbog drugih razloga!
Ja i Vi se ovdje razumijemo .
Možda će čak oni koji imaju presude i “dobro proći”?
No,nezahvalno je(i glupo) bilo što prejudicirati jer su sudski postupci u tijeku.
U svakom slučaju želim Vam puno sreće.
Pozdrav

Presuda može “pasti” i zbog drugih razloga!
Ja i Vi se ovdje razumijemo .
Možda će čak oni koji imaju presude i “dobro proći”?
No,nezahvalno je(i glupo) bilo što prejudicirati jer su sudski postupci u tijeku.
U svakom slučaju želim Vam puno sreće.
Pozdrav

izgleda da bisko ima pravo ode ovo dole

ovaj koji prodaje kaka je razlika izmedu 1600 i 1700 nek pomete i nema kupnje

Kako sada s ovim novim izgledom dobiti zadnju stranicu (prije sam stavio pg=9999 i osao bih na kraj) … sada to ne radi …
Hvala

Zasto nema uredi gumb koji je bio sasvim OK za dodatno uređivanje poslane poruke?

je stari je bio bolji preglednji retro

Ako se ne varam, onda je novi look konačno spriječio maltretiranje “voting nickova” koji su bili rabljeni za blaćenje neistomišljenika.
Ako sam u pravu-Admini respekt do poda.

Od danas je krenula TV Bujica ali na mreža TVu. Net TV i još neke lokalne mreže. Sutra je gost Linić. Šaljite mailove i tražite da ga pita što će biti sa malim dioničarima LRH.

http://www.net-tv.hr/raspored/

New Report

Close