LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako vrijeme tako i lrh tmurno ništa

draško kaj je ovo i ingra prije nas došla na red

daj se učlani u stranku (enes)

http://www.udarno.com/merkel-pravosude-vam-je-korumpirano

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Od kada je SDP na vlast nema niti jednog članka na temu korupcije.
Valjda je sa Sanaderom i HDZ-om sve nestalo…prestrašno

Malo je zamrla rasprava na ovom portalu. Recite mi kakvo je zadnje stanje? Zar nije HANFA bila u obvezi izdati novo rješenje u narednih 30 dana? Već su probili sve rokove…


Malo je zamrla rasprava na ovom portalu. Recite mi kakvo je zadnje stanje? Zar nije HANFA bila u obvezi izdati novo rješenje u narednih 30 dana? Već su probili sve rokove…

Kad Linić bude dao zeleno svjetlo za to. A čovjek je sad malo zauzet pa ne stigne….


Malo je zamrla rasprava na ovom portalu. Recite mi kakvo je zadnje stanje? Zar nije HANFA bila u obvezi izdati novo rješenje u narednih 30 dana? Već su probili sve rokove…

Pa ili Zoran nije rekao nekidan da je Hrvatska nacija paradoks.Nije li paradoks da premijer ciji ministar financija proziva suce da nemaju mozga i utice na pravosudje govori da hrvatska Vlada postuje vladavinu prava.Nije li paradoks da ocekujemo u paradoksalnoj drzavi da regulatorno tijelo vrsi ikakvu regulaciju na trzistu kapitala.Nije li paradoskalno da u paradoksalnoj drzavi ljudi koji su placeni za taj posao ista naprave. Kad podvuces crtu shvatices zasto odluke nema. Paradoksalno ce biti i to kad jednog dana ovo dojde na naplatu visestruko da to nece platit Linic und jarannen(Dubravka Markt i Smiljan Mikus) nego hrvatski porezni obveznici.Nije li paradoskalno da su navedeni suci Hrvatsku vec jednom kostali preko 200 milja kuna,a opet odlucuju o sudbini iste firme.Eto zato ti odluke jos nema i nece je ni biti jer mi smo paradoksalno retardiran narod i to je jedina istina.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Malo je zamrla rasprava na ovom portalu. Recite mi kakvo je zadnje stanje? Zar nije HANFA bila u obvezi izdati novo rješenje u narednih 30 dana? Već su probili sve rokove…

Ja to vidim ovako:
Nakon presude VUS stanje je vraćeno u situaciju prije donošenja Rješenja o obvezi ponude za preuzimanje Grada Opatije i dr. U presudi nije rečeno ni natuknuto da bi HANFA morala donijeti novo rješenje. Obzirom na činjenice koje su poslane HANFI teško da bi njihova odluka mogla biti oslobađajuće po pitanju Obveze davanja ponude za grad Opatiju i zbog toga mislim da HANFA neće donijeti novi Rješenje. Pogotovo kad je HANFA pod ingerencijom Ministarstva Financija i S.Linića.
Ovo je najelegantije rješenje za Grad Opatiju a mi mali dioničari moramo svojim tužbama istjerat našu pravdu. Oni koji su ili će tužit ovisno o sudskoj presudi možda i dobiju spor i Grad im po sili Sudskog rješenja mora otkupit dionice. Oni koji nisu tužili sigurno neće dobit ništa. Grad Opatiju će ovaj izlet u dioničarstvo najmanje koštat što ne znači da će to biti malo ali opet ne onoliko koliko bi ih koštalo da moraju za sve dati ponudu za preuzimanje.

Da li je moje viđenje situacije točno pokazat će vrijeme.

ejpox govori pravo
teško protiv slavka i vus

šansa je hanfa i to na sn ponudu ili darko da proda

@101
Ja nisam ulagao na trziste kapitala temeljem gatanja na fazol vec zakona koje je propisala RH. Sto ce Ostoja i slicni je njihov problem.Moj problem je vladavina prava i postivanje iste.I ucinit cu sve da ovo okoncam po zakonu kad tad u svoju korist.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

e moj vrane
ja kad sam ulazio 5920 mislio sam da vridi 12000( sam sam kriv) mladost
ovo sa gradom je puka slučajnost
vetrenjače su zasad pobijedile
a nama ostaje da pijevamo
i sve po zakonu od đoleta

o



@101

Ja nisam ulagao na trziste kapitala temeljem gatanja na fazol vec zakona koje je propisala RH. Sto ce Ostoja i slicni je njihov problem.Moj problem je vladavina prava i postivanje iste.I ucinit cu sve da ovo okoncam po zakonu kad tad u svoju korist.

Cuj ja se u dionice previse ne razumin,nisu mi ni interesantne da ti budem iskren ali kvadrati,matuni i sud su mi poprilicno poznati,a na ovim cijenama rizik je vrlo malen.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close