LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dragi Slavko, neka ti Bog da snage da dovedes do kraja sve svoje projekte i povedes hrvatski narod u boj za bolju i sretniju Hrvatsku.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Josipovic na 101, probajmo ga dobiti.


Josipovic na 101, probajmo ga dobiti.

I, jeste ga dobili?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Ma jok, od gledatelja jedno pitanje o srbima, jedno o ZAMP-u i to je to.

Slavko, opet ti kao Tile nekoć u onoj legendarnoj, upućenoj sucima:
"Nemojte se držat zakona ko pijan plota!"

A mislio sam da je ovo reformirani SDP.
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Neće ni Slavko dovjeka biti na vlasti. Živjet će ovaj narod i poslije njega. A da li će u budućnosti

Slavko proći kao Ivo, to će vrijeme pokazati.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Što je ovo bilo danas? Jel ima kakvih novosti?

pa jesi li primjetio kako s eveć ima nekoliko dana njih dvo, troje pripetavaju tko će dignuti po kunu…..
i evo jednom popustili živci i poklopio siću od 5 komada…..

ali dobro je da već odavno nitko ne prodaje, osim onih po par komada za smoki što im fali…:))

kako li se samo može spašavati Split kad su u pitanju banke, a kad su u pitanju mali dioničari nema se novaca… ccc…

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/linic_je_pokazao_da_politicki_kriteriji_upravljaju_drzavnim_inspekcijama_i_da_drzava_moze_sve/1031851.html?fb_action_ids=329941750436179&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7B%22329941750436179%22%3A345977098820656%7D&action_type_map=%7B%22329941750436179%22%3A%22og.likes%22%7D&action_ref_map=%5B%5D

www.lociraj-popust.com

Vlada može sve.
Ali koliko dugo, to je dobro znano!

Ma zadnji komentar je fenomenalan … za sva vremena i sve vlasti koje će željaeti imati 100% upliva u ekonomiju:
Zato kada ministar gospodarstva bude mogao reći investitorima: ‘Varaju se svi koji misle da Vlada ne može ništa. Vlada može sve!’ Hrvatska će izaći iz krize! Do tada će iz krize izaći tek pokoji Štrok. I možda Linić.
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

New Report

Close