LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@gosn Funky

…ne ulazeći u to koliko je naše pravosuđe nesposobno i korunpirano ( zasigurno jest )
sutkinja ima pravo predložiti objim strankama nagodbu,
a njihova je onda stvar hoće ju prihvatiti ili ne…

Nije sutkinja nista nudila vec je vjerujem pitala stranke u postupku da li postoji mogucnost da se nagode. Da bi se nagodili trebaju obje stranke pristat na odredjene ustupke,a sudska nagodba je po snazi jednaka pravomocnoj sudskoj presudi.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

A da kojim slucajem u ovom sudskom vijecu koje je na dispoziciji Ministarstvu pravosuda trenuno mozda nije rasporedjena ova nasa sutkinja? U zadnje vrijeme njezino vijece donosi neke cudne odluke……..

dražene, imaš li neku informaciju iz hanfe o tome kad se misle oglasit?

ja sam mislio da bi kraj ovog mjeseca trebao biti krajnji pristojan rok…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Kaj ako se neoglase

Mateku slavko nebu nista mozda

Dobije i nagradu

Sada o našem pravosuđu piše i Večernji:
Vaš link
Suci potrošili preko proračuna …
Pa dokle to može ići!?

http://www.vecernji.hr/vijesti/vladimir-gredelj-odstupio-mjesta-pocasnog-predsjednika-uhs-a-clanak-447310

saga ide i dalje

www.lociraj-popust.com

Da bar netko od "njih" dođe na red … neki sudac ili sudski vještak!

je funky

pa nije ovo bez veze pravna država

kaka banana

Ovaj komentar na taj clanak stvarno razvaljuje.
"Svejedno cestitam gosp. Gredelju unatoc njegovom velikom doprinosu ovako kriminalnom pravosudu. Ocito je zasad jedini u pravosudu kojem se zgadio taj kriminal bez presedana, ta nestrucnost sudaca, to nepoznavanje elementarnog prava, ta pristranost i pokvarenost u presudama, ta nebriga i nezainteresiranost za ljudske zivote koje svakodnevno unistavaju i na kraju taj jad i mizerija tih sitnih malogradanskih tastih mozgova koji se prodaju (doslovno) za tapsanje po ramenu od strane onih koji im dirigiraju presude. Pravosude je daleko najveci problem ovog drustva jer bez njega nema korektiva ostalih anomalija. Jos jednom cestitam gosp Gredelju ako je zaista iskren u svojoj preobrazbi jer nikad nije kasno za uciniti pravu stvar! U svakom slucaju je to puno bolje nego nastaviti po starom pognutih glava kao ostale kukavice i kriminalci u sudackim redovima!"

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Tko bi mi mogao reći, odnosno nabrojiti sve ili skoro sve slučajeve nepoštovanja Zakona o preuzimanja dioničkih društava ? Mislim, u onom dijelu kad bi po zakonu stjecatelj dionica/udjela morao objaviti javnu ponudu, pa to nije učinio i nitko ga nije "natjerao".

Ovih dana sam čuo zanimljivu tezu, da je takvih slučajeva ima dvadesetak i da u Hrvatskoj javnu ponudu objavljuje isključivo onaj, koji to želi i da se nije desilo, da bi to "na silu" učinio i netko , tko to nije želio a zakon ga je na to obavezao .

http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&AKCIJA=neobjavljene_ponude_za_preuzimanja&LANG=HR

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close