LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moje skromno mišljenje jest da je ova pravna travestija napravljena samo sa razlogom da se SNHOu da više vremena da nađe kupca za LRH.

Nijedna presuda ne može izbrisati činjenicu da su općine dobile 25%+1dionicu i da su u obavezi.

pozdrav profesorima ma gdje bili [lol]

Al’ se zamaras s tudim tuzbama.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Držite se plana, manite se ćorava posla.

Koja je cifra po kojoj bi Opatija trebala preuzeti LRH? Sorry što ja ovako padobranski, ali imam sitan interes

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


12 jedinica … admini jel’ ovo rekord?
Svaka čast kmerčići … vidi se pokoravanje i timski rad. Skoro cijeli SDP je tu!
Još da to može nešto produktivno proizvesti a ne samo lajkove ili ocijene … bili bi na vrhu svijeta za dva dana!!!!

Kolega Funky,shvaćam Vašu ljutnju vezano za Vašu investiciju i dobru vjeru da je odluka Hanfe zakonita.
No uvijek kada postoji spor(kada se jedna strana ne slaže s namenutom obvezom)mogući su različiti ishodi.
Smatram,prije svega da se ovaj spor odugovlačio izvan svake razumne mjere zbog čega su se neki dioničari već izložili(možda nepotrebnim) troškovima pred nadležnim Sudom u Rijeci.
Također mislim da su bili neprimjereni nastupi nekih političara koji su stali otvoreno na stranu Opatije i dr, a ni mediji Vam nisu bili posebno skloni(spekulanti i sl).
Podršku radnika LRH također nikada niste otvoreno dobili.
Ja sam također bio imalac dionica LRH,ali sam ih prodao SN holdingu u javnoj ponudi jer sam procjenio da će se ova pravna bitka teško dobiti,a imao sam i negativno iskustvo Vupika kada se
također nije dala javna ponuda po odredbama važećeg Zakona o preuzimanju,tako da nisam vjerovao niti u valjanost Samodolovog rješenja u ovom predmetu.
Meni Vas je osobno žao jer ste u dobroj vjeri vjerovali bivšoj Hanfi da je donijela zakonito i provedivo rješenje.
Želim Vam sreće i dalje iako Vam šanse sada nisu velike.
Pozdrav

Da je samo LRH moja ljutnja bio bih sretan jer to su na kraju samo novci na kojima ne bi vjerovali nisam do sada ništa izgubio (ulaz mi je na cca 2k).

Ali ono što me ljuti jest nepravda, uništen sustav, nedostatak budućnosti za mlade, nesposobna i korumpirana vlast, raznorazni penzionerčići koji se deklariraju demokratama i što sve ne … samo ništa dobrog.

A svi ostali recite iskreno sami sebi-što priječi upravni sud da sutra ponovno, pod političkim pritiskom donese i vama odluku koja nema razuma a kamoli pravde i pravednosti???

I da opet može netko kao kolega bisakovi reći "mogući su različiti ishodi". Je kolega bisakovi uvijek su u teoriji mogući različiti ishodi ali nam majka priroda pomaže da pobijedi pravo.

Ako ništa drugo onda to.

U to ime sretan Dan Gospe!

A zašto bi po vama trenutna situacija odgovarala SNHO-u? Imam upravo suprotno mišljenje. Naime,
SNHO-u bi više odgovaralo da Opatija izgubi spor jer će LRH lakše prodati ako netko drugi nema 25 % + 1 dionicu. Doduše, "nijedna presuda ne može izbrisati činjenicu da su općine dobile 25%+1dionicu i da su u obavezi" , ali ja vjerujem da će na kraju općine morati "rasturiti" svoj kontrolni paket.
Mali dioničari su na pravom putu i u ovom slučaju pravda će na kraju ipak pobijediti….


A zašto bi po vama trenutna situacija odgovarala SNHO-u? Imam upravo suprotno mišljenje. Naime,
SNHO-u bi više odgovaralo da Opatija izgubi spor jer će LRH lakše prodati ako netko drugi nema 25 % + 1 dionicu. Doduše, "nijedna presuda ne može izbrisati činjenicu da su općine dobile 25%+1dionicu i da su u obavezi" , ali ja vjerujem da će na kraju općine morati "rasturiti" svoj kontrolni paket.
Mali dioničari su na pravom putu i u ovom slučaju pravda će na kraju ipak pobijediti….


Presuda "vrlo jednostavno može izbrisati obavezu Opatije i dr" za davanje javne ponude.
Štoviše,sada te obaveze više nema!!!
Teoretski i pravno se možda nešto može i promjeniti u korist malih dioničara,ali iskreno,ne vjerujem!
Pozdrav

čista 5-ica!

Kamelija, simbol Opatije!

Pa gdje gori, jel tsunami na kvarneru?


Pa gdje gori, jel tsunami na kvarneru?

Nekome do*izdilo i izašao…a što je i cilj, iscrpiti male da ih što manje ostane.

Evo, ima priliku izaći do kraja ako još nije. I hvala za prvu rundu.

New Report

Close