LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da ciljaju na posve novo rešenje e sad ako sabor izglasa zakon

i tko dalje… možda nas istrjebe prirodnom selekcijom (a koštali su živaca)

Možda, ali nebitno, rok je rok. Da li se ti možeš pojaviti pred recimo Elektrom, ili HT-om, ili plinarom i izjaviti recimo:

"Draga elektro, ja ne bih platio struju, platiti ću dok stignem. Moji susjedi mi se miješaju u moje poslove, ne daju mi mira, nisam stigao ni račun iz kaslića izvaditi. Franc stalno hoće da pijem s njim, Bara me furt zove na kvau, Štef non-stop posuđuje moj alat, da ti dalje, draga Elektro ne pričam. Kada se moji susjedi umješači okane čorava posla, ja ću tebi evo platiti. Ne znam kada, ali eto budem kada stignem. Molim te da staviš moj račun u stanje mirovanja. Hvala."

Ne možeš bez sankcija (zatezne kamate) i kazni ako dugo odugovlačić (isključivanje usluga). Samo što mi ovu uslugu ne možemo isključiti.

Vaš link

Zanimljivo mi je u odbijenici HANFA-e:
Sud (Upravni op. ur.) nije našao da je potrebno eventualno pozvati stranke da dostave nove dokaze radi upotpunjavanja činjeničnog stanja, niti je našao da treba omogućiti zainteresiranim osobama status stranke, koji dosada nisu ostvarivale, zbog čega niti Agencija na to ne bi bila ovlaštena (stav da nadležno tijelo nije ovlašteno utvrđivati činjenično stanje, ako to nije naloženo presudiom, izražen je i u odluci U 2847/2004, od 6. lipnja-objavljenoj u časopisu "HRVATSKA JAVNA UPRAVA", god. 9. (2009), br. 2,m str 542-543).

1) Iz ovog proizlazi da je HANFA obvezna poništiti svoju odluku prema nalagu Upravnog suda bez obzira na činjenica koje su joj podastrane, a koje bi očito utjecale na onjenu odluku (to i sama priznaje!!)
2) Za te iste činjenica sud nije našao shodno da ih razmotri jer ih je smatrao nevažnima.

Nisam pravnik ali ovo nema zdravog smisla!
[embarass] [embarass] [embarass] [embarass] [embarass] [embarass] [embarass] [embarass] [embarass] [embarass] [embarass] [embarass] [embarass] [embarass] [embarass] [embarass] [embarass]

Vaš link
“Prvi puta u povijesti Europske unije, raspad EU postaje realan scenarij”, upozorio je jučer Martin Schulz članove Europske komisije, piše EUobserver. Predsjednika Europskog parlamenta zabrinjava činjenica da vođe država “prisvajaju sve više odluka za sebe” te time pokazuju nepoštovanje prema zajedničkom odlučivanju u Uniji.

A ovi su nam bili jedina nada!
Pored toga naši se i dalje prave kao da muzika i dalje svira … svirepo!

…gosn Funky,vi ste promijenili svoj avatar ali još ne i razmišljanje…pa kako vam nije jasno…

"niža tijela ne mogu donositi odluke protivne odlukama viših upravnih tijela ili njihovim odlukama moraju biti vođena…"

…s druge strane pa niste valjda očekivali da će netko od službenika Hanfe na vjetrenjače… [wink]

bakice,
1) Više tijelo nije reklo da nema obveze nego da je ona materijlna činjenica koja je uzeta u obzir kriva.Ako po vama to znači da onda ne treba sve ponovno razmotriti onda je to interesantan način razmišljanja
2) Ovdje se radi o pravdi s kojom se mnogi diče i spominju je u svojim nastupima i logo-ima. Evo ovo je prilika da se sada pokaže na dijelu PravDA.
3) Ako prihvatimo razmišljanje koje vi sugerirate, "vjetrenjače", onda ne znam što malima preostaje nego da samo budu sretni da ih ne tuku jer po vama veliki to mogu ako hoće! Ponovno vidim interesantno razmišljanje koje navodite.
4) Iz ovoga ne znamo kome nije jasno ili tko se pravi da je demokrata a zauzima se za "vjetrenjače"

Nadam se da svi dobro stojite sa stranim jezicima.

sad bude hanfa novo rešenje pa opet 3 god pa ovo nema nigdje

kaj na odmoru nema interneta


PRIOPĆENJE ZA JAVNOST U VEZI S UPRAVNIM POSTUPKOM U KOJEM JE PRESUDOM VISOKOG UPRAVNOG SUDA REPUBLIKE HRVATSKE PONIŠTENO RJEŠENJE HRVATSKE AGENCIJE ZA NADZOR FINANCIJSKIH USLUGA OD 4. LIPNJA 2009., KOJIM SE UTVRĐUJE NASTANAK OBVEZE OBJAVLJIVANJA PONUDE ZA PREUZIMANJE LIBURNIA RIVIERA HOTELA D.D., OPATIJA

Nastavno na priopćenje od 6. srpnja 2012., kojim je Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga (dalje u tekstu: Agencija) obavijestila javnost o zaprimanju presude Visokog upravnog suda Republike Hrvatske kojom je poništeno Rješenje Agencije od 4. lipnja 2009., a kojim je rješenjem za Grad Opatiju i dr. utvrđen nastanak obveze objavljivanja ponude za preuzimanje društva LIBURNIA RIVIERA HOTELI d.d., Opatija, Agencija obavještava da je u međuvremenu zaprimila veći broj zahtjeva malih dioničara za priznavanje statusa stranke u predmetnom upravnom postupku, zbog čega nije u mogućnosti dovršiti postupak u roku od 30 dana, sukladno odredbi čl. 62. Zakona o upravnim sporovima („Narodne novine“ br. 53/91, 9/92. i 77/92.).

Agencija će, nakon formalno-pravnog rješavanja ovih zahtjeva, dovršiti upravni postupak te o tome obavijestiti javnost.

http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&AKCIJA=230&LANG=&vijestid=907


A nisu napisali u kojemu roku moraju biti gotovi….
Valjda još 30 dana? Kada prođe godišnji odmor.
[/quote]

Samo moje razmišljanje…Ovo može biti dobro za nas…
Dakle misle donjeti neko rješenje. Da ga nisu mislili donjeti, bili bi brže gotovi.
Na Većinu ili na sve zahtjeve malih dioničara za sudjelovanje u postupku biti će odgovoreno po istoj špranci, dakle to ne oduzima toliko vremena referentu koji piše riješenje, eventualno pošti…Mislim da samo novo rješenje i obrazloženje zahtjeva puno više vremena. Osim ako misle da ne postoji obveza, a u tom slučaju su brzo gotovi jer se mogu samo pozvati na presudu upravnog suda. Dakle iz ovoga produljenja roka slutim nešto dobro.

Pretpopstavljam da je kraj mjesec pristojan rok da to raspetljaju…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


bakice,
1) Više tijelo nije reklo da nema obveze nego da je ona materijlna činjenica koja je uzeta u obzir kriva.Ako po vama to znači da onda ne treba sve ponovno razmotriti onda je to interesantan način razmišljanja
2) Ovdje se radi o pravdi s kojom se mnogi diče i spominju je u svojim nastupima i logo-ima. Evo ovo je prilika da se sada pokaže na dijelu PravDA.
3) Ako prihvatimo razmišljanje koje vi sugerirate, "vjetrenjače", onda ne znam što malima preostaje nego da samo budu sretni da ih ne tuku jer po vama veliki to mogu ako hoće! Ponovno vidim interesantno razmišljanje koje navodite.
4) Iz ovoga ne znamo kome nije jasno ili tko se pravi da je demokrata a zauzima se za "vjetrenjače"


Poštovani,gotovo da ne dvojim da je "Bakica" ovdje u pravu i to u cijelosti.
Priče o "pravdi i pravičnosti" su za bajke,a ne realni život.
Pozdrav


Poštovani,gotovo da ne dvojim da je "Bakica" ovdje u pravu i to u cijelosti.
Priče o "pravdi i pravičnosti" su za bajke,a ne realni život.
Pozdrav

I što bismo sad trebali po tebi?

New Report

Close