LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo nam odgovor od hanfe samo -5

Nekome je puko film..
Sasvim razumljivo – razočaranje u državu je na visokom nivou.




gotovo je vidi nalog 2200 hanfa je svoje odlučila

mislim da dražen treba sazavati skupštinu da vidimo kak dalje:

naravno da je gotovo

čekamo samo da vidimo koju perverziju od objašnjenja su oni sad smislili … [rolleyes]
[/quote]

hanfa je vezana pravnih shvaćanjima suda i primjedbama suda [ čl. 63 ZUP ]
[/quote]
Bilo je toga vezanog vec do sada i previse i nista nije ostalo vezano … dapace sve je poseban slučaj.
A ako je i vezana s odlukom, u odluci upravnog nema spominjanja da Opatija nije u obvezi već da je bilo povrede pa onda ne znam što bi trebalo biti povezano?

evo nek pokupi 101

Ovaj pad mi ne znači ništa, doduše isto kao ni rast da dođe na 3000 – 4000. Šta to znači ako ne mogu prodati 50-100 dionica u jednom danu, a sa ovakvom likvidnosti bi nam trebalo 10 godinu da prodamo svoje portfelje u lrh, prema tome mene ne zabrinjava. Al istina ne kužim onog na prodaji sa 30 kom na 2200.

nemoj tak da je 3000 ja bih bio vanka ovo nije dobro a najviše za grad

jer izgubiše milione

Neka ovi spekulanti konacno izađu pa bude mir s ovom dionicom.
Inace ovo je samo priprema za sutra i objavu HANFA-e jer se netko želi ipak nakrcati po nižim cijenama.

nemam kuna ali idem preskočit ove jedinice da vidim dokle će

je bude skupština dačo

govorio sam vam još prije 3 godine da tu nema sreće, ali eto ostali ste do kraja. Ovo je bila potentna dionica 2007. ali dolaskom krize za nju se sve promijenilo.

Stojedinica,

ma ne kažem ja da 3000-4000 nije ohrabrujuća cijena, nego kome to prodati. Kako bi izašao vanka kad kupnje ni nema?

pravi si prorok svaka čast

samo da nisi otišao u ingru


govorio sam vam još prije 3 godine da tu nema sreće, ali eto ostali ste do kraja. Ovo je bila potentna dionica 2007. ali dolaskom krize za nju se sve promijenilo.

New Report

Close