LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne mora svako pojedinacno.. Presuda ustavnog odnosila bi se na sve.. Ovo je sad Ustavna tužba protiv presude VUSa ..
Ima vec nekoliko podnesenih ustavnih tužbi a rok je 30 dana od objave presude sto je bilo 9.7.

kad je već rasprava, do kada točno HANFA mora objaviti novo (staro 🙂 ) rješenje?

www.lociraj-popust.com

objavili su da su 6.7. zaprimili presudu, dakle što prije a najkasnije 30 dana od primitka presude

kako je moderno izdavati rješenja petkom u 16h – možda bude danas, ha ha

a slijedeći petak će biti jako vruće … [rolleyes]


objavili su da su 6.7. zaprimili presudu, dakle što prije a najkasnije 30 dana od primitka presude

kako je moderno izdavati rješenja petkom u 16h – možda bude danas, ha ha

a slijedeći petak će biti jako vruće … [rolleyes]

bogme čekamo petak :))))

www.lociraj-popust.com

evo danas i malo trgovine 🙁

Cookie Monster

baš boli zA LJETO ovo danas čekamo oluju

što je sa onom novom ponudom sn pa prošlo već godina

Vaš link
lijepo je čovjek napisao


što je sa onom novom ponudom sn pa prošlo već godina

pa to sam i ja pitao, pa niko ništa ne govori-valjda se još ništa ne zna…ili je neka velika tajna…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Pandorina kutija se otvorila:
• imao sam ročište u slučaju Opatija-LRH dana 3.5.2012 i rasprava bila završena.
• presuda je bila donešena 18.5.2012 (imam zapisnik).
• zapisnik presude odvjetnik je dobio 24.7.2012 (!).
• u odluki sud uvažava (novi) argument Opatije od dana 12.7.2012 (!!!) i zbog odluke VUSa TS u Rijeci preotvara postupak.

Može da mi netko objasnit, kako je sud 18.5.2012 znao za odluku VUSa (od 13.6.2012) i uvažio dokument, kojeg je Opatija dostavila 12.7.2012???

Ne znam tko je ovdje lud – sutkinja je (po meni) učinila kazneno djelo…

je mate a kaj sad


Pandorina kutija se otvorila:
• imao sam ročište u slučaju Opatija-LRH dana 3.5.2012 i rasprava bila završena.
• presuda je bila donešena 18.5.2012 (imam zapisnik).
• zapisnik presude odvjetnik je dobio 24.7.2012 (!).
• u odluki sud uvažava (novi) argument Opatije od dana 12.7.2012 (!!!) i zbog odluke VUSa TS u Rijeci preotvara postupak.

Može da mi netko objasnit, kako je sud 18.5.2012 znao za odluku VUSa (od 13.6.2012) i uvažio dokument, kojeg je Opatija dostavila 12.7.2012???

Ne znam tko je ovdje lud – sutkinja je (po meni) učinila kazneno djelo…


u medije sa tim…
ili drazenu da on to preispita pa ako treba ….OPET U MEDIJE….

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ma to je kod nas standard. Ja sam vadio građevinsku dozvolu prije 6 god, koja je morala biti u skladu sa gupom koji ni dan danas nije usvojen. Da ne kažem da sam zbog toga morao pomicat cijeli objekt itd.

New Report

Close