LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ubila nam Bakica atmosferu…

:)))))))))))))

www.lociraj-popust.com

Ma ko Vas je napustija. Evo me hotel Lalit u Mumbaiju. Jasno nije ko nasa bajna Opatija ali meni najbitnije da se moze i da se ne pati.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Ma ko Vas je napustija. Evo me hotel Lalit u Mumbaiju. Jasno nije ko nasa bajna Opatija ali meni najbitnije da se moze i da se ne pati.

Mozete onda navratiti i do mene.Nismo tako daleko.
Pozdrav

Jedino ja obijam vrata institucija po zg 🙁


Jedino ja obijam vrata institucija po zg 🙁

pazi samo da te ne uhvate [wink]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

@bisakovi
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu,i ja sam selica pa ih ponekad sretnem u letu.


@drazenni

Kad sam bio mladji institucije su redovno obijale moja vrata s posebnim gustom.To im je ostala navika do dana danasnjeg na svu srecu rjedje nego prije,ali i ja cesto obijam njihova mada ne svojom voljom.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Jedino ja obijam vrata institucija po zg 🙁

Nije baš tako kolega. I ja sam digao Ustavnu tužbu. Ponovio sam dosta e-mailova na već znane adrese, radim koliko mogu, a nadam se da i ostali daju svoj doprinos.Podnio sam i zahtjev HANFI za
stranku u postupku, možda nam nešto od svega bude i pomoglo.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Ma samo se šalim se malo sa kolegama koji su rasuti po dalekim i bližim morima..
Ustavna je poslana, dostavljena i Hanfi.. Nekoliko podnesaka poslano.. Čak su me zvali u ponedjeljak iz Hanfe da pitaju moramo li svi baš slati zahtjeve 🙂
Danas sam im poslao jedan kratki mail da im pojasnim da mi možda ponekad radimo i nepotrebnu zbrku ali da se nadam da cijene naš doprinos i želju da pomognemo ..

Eto sutkinji Visokog upravnog suda je slučajno promaklo da je Zaključak koji je uzela kao izgovor za rušenje Rješenja ništavan, pa ne želimo da sad opet netko kaže da nešto nije znao..


Eto sutkinji Visokog upravnog suda je slučajno promaklo da je Zaključak koji je uzela kao izgovor za rušenje Rješenja ništavan, pa ne želimo da sad opet netko kaže da nešto nije znao..

Slučajno?! buhahahahhahahahhahahahhhahaha

Draž moraš u političare, kada ovo završi, osnivamo stranku i ti si El Presidete!!!!

www.lociraj-popust.com

Ma samo sam zaboravio staviti navodnike 😉

Koji je rok za ustavnu tužbu i jel tu može "mješanje"?

jel zna netko, da li svatko pojedinačno mora podnositi ustavnu tužbu ili ima neka zajedniča opcija, i do kad je rok

New Report

Close