LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako se meni čini, a i kako izlaze novi materijali, mali dioničari su ovdje u pravu 1001% – i ovo svetreba objaviti u svim mogućim novinama, kako u hrvatskoj tako i u europi!!!!

www.lociraj-popust.com


Svi smo na godišnjem osim mene?

Očekivao sam malo burnije reakcije 🙂

Pišemo mailove…

Pišemo mailove 😉


Svi smo na godišnjem osim mene?

Očekivao sam malo burnije reakcije 🙂

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

dečki kasnite :))))

mailovi poslani :))

www.lociraj-popust.com

…vidim da vam je danas dosadno bez mene… [rolleyes] a što ćemo,fjaka je… [wink]

Ma treba to sročit, a s obzirom da materija datira iz 90-tih… 😉


dečki kasnite :))))

mailovi poslani :))

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

nema direktne veza sa situacijom oko LRH, no predsjedavajući HANFA-e se opet poziva na poštivanje zakona

http://www.poslovni.hr/vijesti/presedan-hanfe–tri-obveze-za-koteks-210225.aspx

www.lociraj-popust.com

Po meni najvažniji argument za sada

Vaš link

Opatija je do 2007 osporavala ovaj dokument i sama. Zašto? Pa ona se tužili sa LRH za imovinu i LRH je dokazivanja da su nekretnine njihove kako na temelju druge dokumentacije kako i na temelju ovog dokumenta kojim su nekretnine prenešene (pravo korištenja a ne vlasništvo jer ni općina Opatija ni DP LRH nisu bili vlasnici, ali DP LRH je to mogao postati) u DP LRH.
Opatija je to osporavala. Ovaj dokument nema pravnu snagu, uvijet nisu ispunjeni, vlada nije odobrila prijenos a bez toga dokument je nistavan. Opatija se s pravom ljutila ali tako bi se mogli ljutiti svi u hrvatskoj ali oni su za razliku od bilo koje opcine nesto dobili ( glupo su inzistirali da dobiju i tu +1 dionicu) a sva ostala imovina za koju bivši vlasnici nisu tražili povrat ili naknadu na kraju je pripala RH a ne JLS.

No i bez ovog argumenta, kako god tumačili cijelu ovu priču ostaje jedan vrlo jasan problem a to je najmanje +1 dionica koju ovaj nesretni pravno nepostojeci zaključak ne objasnjava.

Poslao mailove… ima toga za pisat, svaka čast Draženu 🙂

http://hr.seebiz.eu/turizam/udruga-malih-dionicara-lrh-najavljuje-ustavnu-tuzbu/ar-40292/

drazene svaka cast…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Svakom pravniku je jasno da će presuda VUSa pasti na ustavnom..

Zaključak na koji se poziva VUS je ništavan i gotovo..

Ne ulazim sada u druge rasprave, je/nije bilo u pretvorbi, 25% ili 25%+1..

To će naravno biti argumenti i za Hanfu i za Ustavni sud da dokažemo obvezu ali sada je stvar jasna!
Ako VUS nije analizirao ništa što smo poslali i dostavili, nego je samo naveo ovaj Zaključak kao argument u obrazloženju kao jednu jedinu netočnu činjenicu iz Rješenja Hanfe i na temelju toga ju poništio onda je jasno da presuda VUSa pada..

http://www.business.hr/kompanije/mali-dionicari-lrh-zele-novo-rjesenje-hanfe

New Report

Close