LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…a čujte matko…svatko ima svoju istinu,vidite i ovi iz Opatije tvrde da je istina i pravosuđe pobijedilo…

…tu vam u pravu ima jedna izreka…neka se čuje i druga strana,pa ju ja trenutno zastupam…

…što se tiče gosn drazzenija ne sumnjam da on ne radi dobar ajvar… [thumbsup]

…ugodan vikend…

dobar dan,

Koji je Vaš motiv da tako provocirate ljude ovdje?
Ne razumijem?
Što Vi zapravo želite ?

Moje mišljenje,dosadno Vam je, pa provocirate tipkajući iz udobnog naslonjača, to mi se nekako ćini kukavički.
Predpostavljam da u humanoj komunikaciji,face to face nemate petlje.

Uglavnom,demokracija je..pišite i dalje slobodno al rezime je, Vi mislite da akcije udruga nisu pametne,primili na znanje (iako bez nekakvih jakih argumenta ,uglavnom provokacije).
i to je to.hvala Vam.čujemo se.bok.

hvala


…a čujte matko…svatko ima svoju istinu,vidite i ovi iz Opatije tvrde da je istina i pravosuđe pobijedilo…

…tu vam u pravu ima jedna izreka…neka se čuje i druga strana,pa ju ja trenutno zastupam…

…što se tiče gosn drazzenija ne sumnjam da on ne radi dobar ajvar… [thumbsup]

…ugodan vikend…

s obzirom da bakica samo laprda, a pošto nije odgovorila na ovih mojih par upita i u pravilu nema ništa pametno za reći osim sitnih kafanskih provokacija, razmišljam da je stavim isto na ignore

međutim ukoliko se udostoji odgovoriti na postavljena pitanja, udostojati ću se i ja da je ne stavim na ignore 🙂

www.lociraj-popust.com


Strasbourg je dosudio 20.000 EUR po glavi pa to ispadne 500 mil eura ako bi svi zatražili ..
No dobilo je do sada samo 6 od nekih 25.000 koliko ih je bilo.

To nije točno. Šestorici su doduše presudili po 20.000 + troškove, ali to su konkretni primjeri, gdje su ljudi dokazali, da su zbog državnog ravnanja imali štetu. To se ne može uzimati generalno, za izračun cjele svote koju država mora platiti, jer će se šteta morati dokazivati pojedinačno.

Doduše, Sloveniji su još dali rok od godine dana, u kojem mora pripremiti / ponuditi prihvatljivo rješenje za sve te ljude.

i mogu prokomentirati da sam tek sada malo više obratio pažnju (a ponukan PP jednog forumaša) o ocjenama koje prate postove koje stavljamo…i zanimljivo je da u ovom trenutku svi postovi koje stavljaju dioničari LRH (pretpostavljam da je veći dio učlanjen u udrugu) su ocjenjeni sa 1%, a jedini post na ovoj stranici koji je kontra (od babice naravno) ima ocjenu 100%

e sada pošto sam i ja jučer počeo davati ocjene, nije mi jasno kako je moguće da netko toliko dijeli kulje, jer meni ima pun q*** raznoraznih restrikcija: te ne mogu ocijenjivati nečije postove, te ne mogu davati puno 100% etc

stvarno zanimljivo…

www.lociraj-popust.com

Možda je ovo već bilo objavljeno ili spomenuto ovdje, ne znam. Ali je toliko, hm, kako da kažem, u najmanju ruku patetično, da moram citirati.

Zahvaljujući „virtualnom“ stjecanju dionica, Grad 2010., za razliku od 2005., mirno spava: Ostoja bez privole Grada ne može mijenjati Društveni ugovor, sjedište tvrtke, temeljni kapital, članove Nadzornog odbora… Sve to omogućuje upravo ona „+1“ dionica koja nam je kreirala toliko problema. Kada nam je jedan simpatični mladi službenik HANFA-e potkraj 2007. sugerirao da ne inzistiramo na toj jednoj dionici koja povlači za sobom obvezujuću ponudu, mogao sam mu mirno odgovoriti stihom iz pjesme Roberta Frosta: „That makes all the difference“.

dr. sc. Amir Muzur

http://opatijobajna.net/index.php?option=com_content&view=article&id=122:lrh-tri-slova-za-veliku-priu&catid=36:novosti&Itemid=65

Osim sto Ostoja može …

I za to ti se plaćaju PR agencije 😉 otvore desetak računa, ništa ne komentiraju, i brinu se da oko podjele jedinica 🙂 🙂 🙂 recimo ja često uopće ne ocjenjujem jer mi se ne da, ali kad vidim da su ovi toliko navalili s jedinicama, onda jednostavno moram puknuti koju stoticu 🙂


i mogu prokomentirati da sam tek sada malo više obratio pažnju (a ponukan PP jednog forumaša) o ocjenama koje prate postove koje stavljamo…i zanimljivo je da u ovom trenutku svi postovi koje stavljaju dioničari LRH (pretpostavljam da je veći dio učlanjen u udrugu) su ocjenjeni sa 1%, a jedini post na ovoj stranici koji je kontra (od babice naravno) ima ocjenu 100%

e sada pošto sam i ja jučer počeo davati ocjene, nije mi jasno kako je moguće da netko toliko dijeli kulje, jer meni ima pun q*** raznoraznih restrikcija: te ne mogu ocijenjivati nečije postove, te ne mogu davati puno 100% etc

stvarno zanimljivo…

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Ja sam odavno rekao (vidi moje postove od prije otprilike godinu) da bi ovo trebao dobro pročešljati USKOK. Kako bi ovdje bio vuk sit a sve ovce na broju i crne ovce mali dioničari uredno ošišane radila se hrpa stvari poluzakonito ili nezakonito. Kad samo pročitate te ugovore između HFP-a, Opatije i SN Holdinga gdje se namještaju cijene dionica i vrijednost tvrtke, to je čisti gospodarski kriminal. Ali hebiga, kako rekoše ovo je političko pitanje, pa to USKOK-u očito nije interesantno.

Ovaj članak isto deifinitivno treba proslijediti europskim institucijama da se što bolje upoznaju sa slučajem.


Možda je ovo već bilo objavljeno ili spomenuto ovdje, ne znam. Ali je toliko, hm, kako da kažem, u najmanju ruku patetično, da moram citirati.

Zahvaljujući „virtualnom“ stjecanju dionica, Grad 2010., za razliku od 2005., mirno spava: Ostoja bez privole Grada ne može mijenjati Društveni ugovor, sjedište tvrtke, temeljni kapital, članove Nadzornog odbora… Sve to omogućuje upravo ona „+1“ dionica koja nam je kreirala toliko problema. Kada nam je jedan simpatični mladi službenik HANFA-e potkraj 2007. sugerirao da ne inzistiramo na toj jednoj dionici koja povlači za sobom obvezujuću ponudu, mogao sam mu mirno odgovoriti stihom iz pjesme Roberta Frosta: „That makes all the difference“.

dr. sc. Amir Muzur

http://opatijobajna.net/index.php?option=com_content&view=article&id=122:lrh-tri-slova-za-veliku-priu&catid=36:novosti&Itemid=65

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Ostoja nije čovjek koji trpi bilo čije ucjene i možda se odluči prodati LRH što bi bilo najbolje u ovoj
balkanskoj krčmi. Nemojte zaboraviti da je u toku i raspetljavanje u vlasničkoj strukturi SNHO-a, a glavni plijen koji se dijeli su dionice LRH…Skupština SNHO-a zakazana je za 28. kolovoza, ali na dnevnom redu nije podjela društva. Interesantno, zar ne?

Kolege dioničari,
apeliram na sve da energiju trošite racionalno – nemate je na bacanje, fokusirajte se na bitno, ignorirajte provokacije (korisnike) i razvodnjavanja teme, skoncentrirajte se na cilj.
Vremena je malo, posla puno, idemo to odraditi kako treba.

Zaključak je pravno ništav, ne postoji i ne proizvodi učinke

Vaš link

Svi smo na godišnjem osim mene?

Očekivao sam malo burnije reakcije 🙂

New Report

Close