LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma s ovim se bakice uopce ne slazem. To da li si gubitnik ili pobjednik u zivotu je vec regulirano urodjenim predispozicijama . Vjeruj mi ja gubitak uopce ne uzimam kao opciju. Moze doduse biti manji dobitak od zacrtanog,ali u konacnici to je meni sasvim nebitno.Na kraju krajeva daleko je ovo jos od gotovog. Ista sutkinja je i SNHOu oduzela dionice pa je na kraju sve dobio nazad i jos 200 milja dobre ruke(Ovo je daleko veci iznos od onoga kojeg zahtjeva mozda dvije stotine malih dionicara,ali drzava je uvijek bila siroke ruke prema tajkunima.Ne sjecam se da si ovako glasno branila da Ostoji ovo ne pripada.Stoga mislim da se u tvomslucaju ipak radi o tipicnom hrvatskom jalu gdje ti je draze da susjedu krepa krava nego da tvoja oteli.I ne razumijem sto svojim pisanjem uopce zelis postic osim da se nekolicini ljudi koji su u ovome pod kreditima stze u prsima dok cita ove tvoje izraze podrske,a jasno zasto bi se zakon postovao.Ipak je ovo Hrvatska. Ali unatoc svemu ako te ovakvo pisanje veseli nastavi pisati i dalje. Ja sam se uvijek zalagao da ljudi rade ono sto vole taman jeli govna.Sretno ti bilo i pisi i dalje)

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

…gosn frankie,vas steže u prsima…nemojte,sve vam je to obična kartušina… [wink]

…eto mene ne steže ništa…al ja sam vam za razliku od vas realna…

…slijedeći put kad vas bude stezalo,nek bude od ljubavi…( makar i za sitnu dječicu ) [wink]


Došli smo do faze prepucavanja, bilo je i za očekivati,

da, bilo je za očekivati, ali krivnja za to je najvećim dijelom na udruzi malih dioničara koja ovaj topic koristi za dizanje tenzija i vlastite ciljeve tj. borbu s JLS
iako imam o svemu svoje mišljenje, ali neću ga iznositi da dodatno ne raspirujem vatru

ono što bih ja predložio (u cilju smanjenja napetosti i neprekidnog prepucavanja) je sledeće:
1. imate udrugu
2. udruga ima predsjednika
3. onda doista nema potrebe da na OVIM stanicama gotovo SVAKI član te udruge iznosi svoj stav, napada JLS, vladu, ministre itd., već predlažem da svaki problem ili stav najprije prokomentirate na vašem internom forumu tj. vašim stranicama udruge pa da onda dražen izađe sa zajedničkim stavom/priopćenjem jer sve ovo, na ovaj način, zaista nema smisla, a često izazovete kontraefekte

vidite i sami po komentarima i ocjenama postova da vas većina forumaša ne podržava pa dajte onda to stavite u neke normalne okvire komunikacije koje neće iz posta u post generirati nove sukobe na forumu

ovo je samo prijedlog s najboljom namjerom pa napravite kako hoćete
pozdrav

Mene steze jedino u predjelu medjunozja jer imam velika muda,a sto se ovoga tice to je samo novac. Kako sam ga prije zaradio zaradjit cu ga i ubuduce. Ja uopce nisma bitan u ovome ali kad vec pitate ja sam kockar.Je,je,nije,nije.A kako sada stvari stoje loptica se jos nije zaustavila.Ovo uzbudjenje oko ovoga svega je meni jace od orgazma. ALi moje stanje je nebitno za ovu temu ,a na upuceno pitanje zasto se niste toliko zarko borili za drzavni interes kad su dionice davane Ostoji i pored toga jos 200 milja kuna jos niste dogovorili. To vise govori o Vama kao osobi nego o malim dionicarima.Sebe bas i ne smatram malim dionicarom.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

…gospodin frankie,eto vidite da sam bila u pravu…vi ste kockar,hmm i još vas sve ovo uzbuđuje… [rolleyes]

…mene vidite ništa…hladna ko špricer… [shocked]

…vidite gosn frankie,kockari vam često gube,al što je to naspram orgazma koji prilikom igre doživljavaju… [wink]

…zato slijedeći put nosite malo komotnije rublje…pozzz [thumbsup]


…gosn spider ja vam tog Linića uopće ne volim,ali nisam ni pobornik "kruha bez motike…" [wink]

…a ovo što vi tražite je otprilike tako…znate ne možete me ničim uvjeriti da vi taj novac zavređujete a da sa druge strane ostavljate društvenu zajednicu Liburnije na koljenima…

…možete pričati da neka to riješi država,ali što to znači…da ću ja i moja nona među inima to nadoknađivati…

…s druge pak strane pa što ne čekate da vam se digne…( mislim na vrijednost dionica ) [rolleyes]npr na 7-8 tisuća kuna…

…bi ste li i onda ovako kukali… [wink]

i još uvijek nisam dobio odgovor na pitanje :)))

bakica jako politički piše postove…

ali da se nadovežem, prema ovome nona mogu li zaključiti da si sa područja dotičnih općina i da si subjektivno vezana za tematiku – u tome slučaju razumijem što leži iza takove retorike

no, evo još jedno pitanje:
pošto ovo nije klasična situacija kada država plaća neke penale i za to ne dobija ništa, u ovom slučaju Opatija dobija, pardon kupuje gotovo 10% firme, a koja vjerovatno vrijedi puno više nego što je trenutna cijena na burzi…dobiva puno veći utjecaj na poslovanje firme, te uključujući i činjenicu da su oni glavni što se tiče svih mogućih prostornih i lokacijskih i inih planova, mogu jako puno učiniti što se tiče samog upravljanja firmom i buduće strategije

isto tako, činjenica je da će kad-tad doći do prodaje ovog bisera strancima, te da će se tada postići vrlo dobra cijena za navedeni paket, te da će u konačnici ovo ulaganje biti isplativo

obzirom da je obveza kao takva bila na cca 6.200 kn, a da je ostatak razlike nastao na jednom običnom bahaćenju lokalnih političara i njihovoj nesposobnosti i, na kraju krajeva, uvjerenju da će ih država ponovno iščupati iz njihovih g*v*na (a što se nažalost i događa), osobno mislim da opatija ne bi preplatila taj paket koji je trebala dobiti prema javnoj ponudi malim dioničarima

u ovome sam izostavio mogućnost da SNHO izađe na javnu ponudu iz otprije dobro poznatih razloga

www.lociraj-popust.com



Došli smo do faze prepucavanja, bilo je i za očekivati,

da, bilo je za očekivati, ali krivnja za to je najvećim dijelom na udruzi malih dioničara koja ovaj topic koristi za dizanje tenzija i vlastite ciljeve tj. borbu s JLS
iako imam o svemu svoje mišljenje, ali neću ga iznositi da dodatno ne raspirujem vatru

ono što bih ja predložio (u cilju smanjenja napetosti i neprekidnog prepucavanja) je sledeće:
1. imate udrugu
2. udruga ima predsjednika
3. onda doista nema potrebe da na OVIM stanicama gotovo SVAKI član te udruge iznosi svoj stav, napada JLS, vladu, ministre itd., već predlažem da svaki problem ili stav najprije prokomentirate na vašem internom forumu tj. vašim stranicama udruge pa da onda dražen izađe sa zajedničkim stavom/priopćenjem jer sve ovo, na ovaj način, zaista nema smisla, a često izazovete kontraefekte

vidite i sami po komentarima i ocjenama postova da vas većina forumaša ne podržava pa dajte onda to stavite u neke normalne okvire komunikacije koje neće iz posta u post generirati nove sukobe na forumu

ovo je samo prijedlog s najboljom namjerom pa napravite kako hoćete
pozdrav
[/quote]

NHF
osobno smatram da je ovo što se događa najvažnija stvar po pitanju ove dionice, a vjerovatno i najvažnija stvar koja se događa trenutno na hrvatskom tržištu kapitala

osim ove "naše" priče, trenutno je u rješavanju još jedna slična priča koja se odvija na belju, a koja će vrlo vjerovatno imati istu rasplet

ovdje pričamo o NEPOŠTIVANJU VLASTITIH ZAKONA!!

pitanje za kobolla – da li ti je ikada država oprostila/poništila kaznu za krivo parkiranje, prolazak kroz crveno?! nije niti neće (jedino ako se sam snađeš :)))

opet NHF jer oko ove dionice se nema što drugo pisati – sezona će biti dobra, ulaganja se očekuju u iznosu od cca 500 mln HRK (pola iz dokapa pola iz kredita), očekuje se dokap, turista će svake godine biti sve više, rezultati se objavljuju kvartalno…

www.lociraj-popust.com


…gosn spider ja vam tog Linića uopće ne volim,ali nisam ni pobornik "kruha bez motike…" [wink]

e bako bako. tvoja percepcija trzista kapitala je rekao bih totalno kriva i bas na razine te tvoje none. Kad si kupovala belje na ispod 100 a prodavala ga ne preko 100 nakon hanfinog rjesenja to nije bio kruh bez motike?
po tvom shvacanju to je definitivno kruh bez motike ali po mome nije. procitaj si malo o smislu dionicarstva i trzistu kapitala itd.
a zpdd ima svoje stavke koje stite male dionicare od velikih. mislis da je normalno da veci igraci kupuju udjele i time dobivaju veca prava od malih kad predju odredjeni prag bez da ih ista pitaju? za ostatak svijeta i za nas (ako cemo postivati zpdd) to nije normalno i tako treba biti. i tu je zakon jasan. to je sad drugo sta bi ti taj zakon rastezala i stezala kako tebi pase i uvodila neke pragove "razuma" koje nitko ne pozna i time uvodila praksu relativiziranja pojedinih clanaka kako se kome svidi. ako hocemo pravnu drzavu takva razmisljanja su nam ko kamen oko noge i zato nam poglavlje 23 i je kao rak rana.


…gosn spider ja vam tog Linića uopće ne volim,ali nisam ni pobornik "kruha bez motike…" [wink]

…a ovo što vi tražite je otprilike tako…znate ne možete me ničim uvjeriti da vi taj novac zavređujete a da sa druge strane ostavljate društvenu zajednicu Liburnije na koljenima…

…možete pričati da neka to riješi država,ali što to znači…da ću ja i moja nona među inima to nadoknađivati…

…s druge pak strane pa što ne čekate da vam se digne…( mislim na vrijednost dionica ) [rolleyes]npr na 7-8 tisuća kuna…

…bi ste li i onda ovako kukali… [wink]

bakice, ja sam 2007. dignuo stambeni kredit u CHF i rata mi je sa tadašnjih 4500 HRK zbog povećanja tečaja i kamata, narasla na 6200 HRK…je li to kruh bez motike i što ova Vlada čini da me liši te nerazumne i nerealne situacije da plaćam toliko veći iznos…sva sreća pa SNB fiksirao tečaj CHF, inače bi mi rata bila 10000 HRK…a jedino što Vlada zna reći je da smo si sami krivi šta smo dizali kredit u CHF.

na daj Dražene da te ljute, ovo je forum i tem ja LRH, tko ne želi ne mora ovu temu ni otvarati. Nas koje interesira LRH ovdje ćemo pisati i razmjenjivati mišljenja, a onima koji su puni ljubomore i jala neka ne svračaju.

zar ima još neka udruga dionićara ovako jaka kao mi na LRH, zato i imaju na što biti jalni a mi ponosni…nastavljnmo…pozzz

Ma ne ljuti me nitko..
Ne znam zašo ja sad ne vidim svoj post? Šta sam unutra napisao ne znam, ali mislim da nisam ništa posebno, čak sam predložio nek nam se otvori posebna tema ako smetamo no nisam siguran dali bi bilo efekta jer onda nitko nebi ni čitao osnovni..


…gosn frankie,vas steže u prsima…nemojte,sve vam je to obična kartušina… [wink]

…eto mene ne steže ništa…al ja sam vam za razliku od vas realna…

…slijedeći put kad vas bude stezalo,nek bude od ljubavi…( makar i za sitnu dječicu ) [wink]

Mene steze jedino u predjelu medjunozja zbog toga sto me priroda i tu bogato nagradila,a sto se ovoga tice to je samo novac. Kako sam ga prije zaradio zaradjit cu ga i ubuduce. Ja uopce nisam bitan u ovome ali kad vec pitate da ja sam kockar.Je,je,nije,nije.A kako sada stvari stoje loptica se jos nije zaustavila.Ovo uzbudjenje oko ovoga svega je meni jace od orgazma. ALi moje stanje je nebitno za ovu temu ,a na upuceno pitanje zasto se niste toliko zarko borili za drzavni interes kad su dionice davane Ostoji i pored toga jos 200 milja kuna jos niste dogovorili. To vise govori o Vama kao osobi nego o malim dionicarima.Sebe bas i ne smatram malim dionicarom.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close