LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Fanky

…naravno da ću se javiti…nekad se to zvalo "sitno soptvenički interesi" [rolleyes] koji idu na uštrb interesa šire društvene zajednice…

…jelte,sad vam nije dosta domaća publika pa bi prešli na međunarodnu…al vidjet ćete da su i oni realni i socijalno osjetljivi…

…usput gosn Fanky riječnik ala "ona b.akicaaa" koristite u komunikaciji sa svojom puc frau… [proud]


@Fanky

…naravno da ću se javiti…nekad se to zvalo "sitno soptvenički interesi" [rolleyes] koji idu na uštrb interesa šire društvene zajednice…

…jelte,sad vam nije dosta domaća publika pa bi prešli na međunarodnu…al vidjet ćete da su i oni realni i socijalno osjetljivi…

…usput gosn Fanky riječnik ala "ona b.akicaaa" koristite u komunikaciji sa svojom puc frau… [proud]


bakicaaaa,

mislim da se bespotrebno ljutite … ako sam bilo kako povrijdio vašu taštinu … molim …. evo isprike on public.

P.S:
Inače za vaše javno dobro imam jeddan prijedlog. Ponovljamo 1945 (uzimamo svima sve) i dajemo držžavi za opće dobro, svakih 60-70 godina.

PO vama to je ne samo opravdano nego i nužno.

Bakice, malo ste pretjerali s tim općim dobrom.
Dao bog da vam u to ime sve u budućnosti određivali-veća kletva vam ne treba!

@bakicaaaa
Funky <> Fanky
P.S.
To zna i obična "puc frau"
[bye]

Došli smo do faze prepucavanja, bilo je i za očekivati, al znate što me fascinira. Recimo ta bakicaaa sad, Dujmić i ostali proleteri iz Opatije sad slave ovu presudu US i pametuju okolo, pa šta nisu isto slavili i prijedlog zakona prije nepuna 2 mjeseca, a gle čuda sad ni riječi o tome. Hoču reći draga bakiceee i ostali malodušnici licemjerni, ja sam kupio dionice da na njima zaradim i to nikad nisam skrivao niti hoču, ali stojim iza svojih riječi a vi kako vam Linić baci neku mrvicu tako vičete hura na to, pa kad netko pametniji to pobije čak nemate snage ni na glas reći da je bio u krivu. Sramota je mala riječ. Molim vas Bakiceee samo jedan odgovor koja je razlika izmađu onog HDZ-ovca Bačića koji je pljeskao kad se Jadranka i samo nakašljala i vas koji tako bezuvjetno Linićeve pokušaje veličate. Što sad Dujmić neda komentar Novom Listu na to kako Linić ne smije onaj prijedlog ZPDD ni poslati na čitanje EK? Ili vi bakiceee šta je maca popala jezik?

meni osobno nije jasno stajalište bakice, a ako ja dobro pamtim bakica je jaaaaako dugo na ovom forumu, a onda pretpostavljam i da je još duže od toga na tržištu kapitala

molim ako može objasniti u par rečenica: zašto podržava da se ne poštivaju važeći zakoni? zašto podržava kada država pokušava oteti nešto svojemu građaninu, tj umjesto da ga štiti ona radi potpuno suprotno?

osobno sam dioničar LRH još od davne 2007 godine, i to prije nego što je se sve ovo počelo događati, i osnovni razlog što sam kupio dionice LRH je bila vjera da je to poduzeće dobro, podcijenjeno, perspektivno, nezaduženo te da je opatija, osim dubrovnika, najjači hrvatski turistički brand

zahvaljujem

h.

www.lociraj-popust.com

Evo kako se preuzimanju firme

Vaš link

Malo humora ne skodi, jer malo prije sam napisao takav post da mi je glas drhtao dok sam ga čitao supruzi koja me je jedva namolila da ga obrisem. Poslat cu ga nekima od vas na PM

Idemo raditi..

brisite

…jao,pa što je ovo…vidim da su ovdje neki "iznenađeni i uvređeni"… [rolleyes]

…ne znam zašto bih bila sućutna sa vama…pa niste vi radnice Kamenskog koje mjesecima nisu dobile plaću…

…dok trgujete dionicama,znači da niste siromašni ni da su vam to zadnje pare…dobro ste znali da dok postoji ovako nerealna situacija je sve u sferi špekulacije…

…što je situacija i zahtjevi nerealniji,to je špekulacija veća a time i mogućnost zarade ali i gubitka veća… [proud]


…jao,pa što je ovo…vidim da su ovdje neki "iznenađeni i uvređeni"… [rolleyes]

…ne znam zašto bih bila sućutna sa vama…pa niste vi radnice Kamenskog koje mjesecima nisu dobile plaću…

…dok trgujete dionicama,znači da niste siromašni ni da su vam to zadnje pare…dobro ste znali da dok postoji ovako nerealna situacija je sve u sferi špekulacije…

…što je situacija i zahtjevi nerealniji,to je špekulacija veća a time i mogućnost zarade ali i gubitka veća… [proud]

nisi odgovorila na pitanje…pusa… 🙂

www.lociraj-popust.com

…gosn spider ja vam tog Linića uopće ne volim,ali nisam ni pobornik "kruha bez motike…" [wink]

…a ovo što vi tražite je otprilike tako…znate ne možete me ničim uvjeriti da vi taj novac zavređujete a da sa druge strane ostavljate društvenu zajednicu Liburnije na koljenima…

…možete pričati da neka to riješi država,ali što to znači…da ću ja i moja nona među inima to nadoknađivati…

…s druge pak strane pa što ne čekate da vam se digne…( mislim na vrijednost dionica ) [rolleyes]npr na 7-8 tisuća kuna…

…bi ste li i onda ovako kukali… [wink]

@bakicaa
Šta je ovdje nerealno? Obaveza? Zakon?
Malo me posječa na situaciju: uzimam kredit kod banke, kupim (pre)skupu nekretninu a onda ne vraćam kredit – i kažem bankarima, pa vidite, da je nerealno, da otplaćujem toliko veliki kredit, pa šta vi mislite da sam Murdoch?!! (E sada nagradno pitanje: banka će mi oprostiti kredit a nekretnine ostaju moje ili se ipak desi nešto drugo???)

New Report

Close