LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za početak Udruzi i nekim dioničarima je priznato svojstvo zainteresirane strane u ovom postupku tako da nam to otvara mogučnost daljnjih pravnih djelovanja..
Što se tiće ovog vraćanja Hanfi to sad nije tako bitno, tj jasno je da je ista obavzena na temelju novih činjenica ponovo pokrenuti postupak, presuda VUS ukida rješenje no znamo mi da obveza po rješenju nije ni nastala već po zakonu. Za prebacivanje obveze sa JLS na državu nemam ništa protiv i rekao sam već da će rješavanje vlasničkih zavrzlama biti samo dobro za LRH, a ja kao predsjednik Udruge u kojoj ima i dioničara koji nisu tužili Opatiju, a ima ih još puno više koji nisu članovi i koji su zaboravili da dionice uopće imaju pokušavam stalno tražiti što bolje rješenje za sve.
Ako postoji opcija vuk sit ali i mi ovce također site, radit ćemo u tom smjeru..

dipl.iur.bisakovi
Recitre m i molim Vas na koga nasloviti zalbu protiv rjesenja Visokog Upravnog suda. Naime evo vec pisem zalbu,ali ne znam kome je uputit. Molio bi da mi Vi kao pravnik savjetujete kojem sudu uputiti zalbu.I da li uopce postoje pravni lijekovi nakon jednog ovakvog rjesenja.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


dipl.iur.bisakovi
Recitre m i molim Vas na koga nasloviti zalbu protiv rjesenja Visokog Upravnog suda. Naime evo vec pisem zalbu,ali ne znam kome je uputit. Molio bi da mi Vi kao pravnik savjetujete kojem sudu uputiti zalbu.I da li uopce postoje pravni lijekovi nakon jednog ovakvog rjesenja.

Vi kao fizička osoba ne možete podnositi posebnu žalbu protiv presude Visokog Upravnog suda.
Imate Udrugu koju vodi Dražen pa će Vam on dati sigurno detaljnije objašnjenje.
Pozdrav
Javite se Draženu i ud

dipl.iur.bisakovi
Recitre m i molim Vas na koga nasloviti zalbu protiv rjesenja Visokog Upravnog suda. Naime evo vec pisem zalbu,ali ne znam kome je uputit. Molio bi da mi Vi kao pravnik savjetujete kojem sudu uputiti zalbu.I da li uopce postoje pravni lijekovi nakon jednog ovakvog rjesenja.

ruzi

A kojoj Ruzi. Je li ovoj Tomasicki iz HSP?? Je li na nju mozda mislite??? Njoj se nikad ne bi javio ona mi je politicku karijeru izgradila na odlicnom prijatelju.Njoj tek bas nista ne vjerujem.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


A kojoj Ruzi. Je li ovoj Tomasicki iz HSP?? Je li na nju mozda mislite??? Njoj se nikad ne bi javio ona mi je politicku karijeru izgradila na odlicnom prijatelju.Njoj tek bas nista ne vjerujem.

O čemu Vi to?????
Ako Vam treba pravna pomoć,imate odvjetnike koji su kvalificirani davati pravne usluge.
Pozdrav

Ajmo malo, znam da je nervoza, udružimo glavice nema potrebe za konfliktima.. Tema je vruća, a ja bi rađe na girice nego cijeli dan pisao mailove..

Sad sam se nečega sjetio vrteći u glavi kronologiju događaja, a nevezano za trenutno aktualnu problematiku…

zanima me što je na kraju bilo s onom osobom povezanom sa sn holdingom koja je kupovala dionice lrh po cijeni većoj od one iz sn-ove ponude?

ako se ne varam to je prijavljeno hanfi. dalje se ne sjećam nekih informacija o tome. zna li netko?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Ma razdvojilo se ud-ruzi pa je cini se doslo do nesporazuma. [smiley]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

u svakom slučaju čini se da je slijedeći korak ustavni sud, a vjerovatno (jer će slavko i tamo napraviti pristisak) ćemo ići i do europskog suda

mislim da bi se trebala poslati nota u EK s posebnim osvrtom na poglavlj o pravosuđu, nadam se da će i slovenci učiniti svoj dio, a nadam se da će i predsjednik reći koju, mada osobno ne očekujem puno

a onda idemo dalje po novinama, da narod vidi što se događa i kakve sve lopovluke čini novoizabrana vlast…

opet ću spomenuti da je žalosno da se prvi čovjek vlade nije očitovao niti jednom oko navedene materije, i volio bih da ga barem jedan novinar pita za mišljenje…ovim putem molim da poslovni.hr kao dnevne novina da članak sa upitom jednog malog čovjeka Premijeru: zašto dopušta da se otima privatno vlasništvo, zašto dopušta da se tako očito krše zakoni i izvrdava pravda?

www.lociraj-popust.com


ua onda idemo dalje po novinama, da narod vidi što se događa i kakve sve lopovluke čini novoizabrana vlast…

treba se borit, samo narod se previše ne opterećuje našim problemima…mogao bi se i kladit da je velika većina protiv nas, mentalitet je takav, ako nemam i ja zašto da imaju tamo neki "špekulanti"…isto tako spominje se neki dioničar sa tužbom od preko desetak miliona, nažalost i to je kontraproduktivno u našoj borbi, vjeruj mi ljude zaboli za takve…nažalost je tako, bez obzira što smo svi pošteno platili te dionice, netko više, a netko manje…mislim da narod treba čim manje uvlačit u ovo

ne shvaćam neke ljude ovdje. shvatite da je priča gotova. nema obveze više, a ako donesu onaj novi zakon, očito je više neće niti biti i retroaktivnost im nije niti potrebna.
žao mi je što će ljudi sada onom dujmiću morati platiti odvjetničke troškove, ali takav je život – nepredvidljiv. no – ovo se ipak moglo predvidjeti, no mi to nismo željeli priznati da je moguće.
i još kad tome dodamo novi list koji kaže da je pad noćenja od skoro 25%:
http://m.novilist.hr/PogledajClanak.aspx?id=619710&datum=20120630
dolazimo do toga da ću se načekati do svojeg targeta. no dobro, u ovim novim okolnostima dao bih sve po 3900 kuna. bolje mi je kupiti auto nego biti u rukama snho-a, ako mene pitaš. manje mogu popušiti…
na ZSE neću sigurno više uložiti niti lipe. ovo što imam kad prodam odlaze pare na oročenje, ako banke tada uopće budu postojale.

...povijest se ponavlja...


….O čemu Vi to?????
Ako Vam treba pravna pomoć,imate odvjetnike koji su kvalificirani davati pravne usluge.
Pozdrav

Ma nemam kakvi fiskali.Ja to sve sam onako po seljacku,a fiskalima ne vjerujem nista.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close