LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Treba i spomenuti da je samodol bio i kandidat za hrvatskog predstavnika u olaf-u, doduse ne znam kako je to proslo

www.lociraj-popust.com

Vidite da je odluka da malo pričekamo i ne istrcavamo se kao gradonačelnik bila pametna.. Jedino sto sam preko vikenda kombinirao tablete za tlak i rakiju za uspavljivanje da se suzdrzim od bilo kakvih reakcija pred novinarima..
Danas ponovo krecemo u akciju, nesto tiho i nesto glasno..


Svima još jednom čestitam na akciji oko povlačenja zakona – sila ste! [thumbsup]

halabuka koju su napravili mali ulagači sigurno da je imala utjecaja na cijelu priču, ali ne na način na koji misliš. naime, zakon je povučen očito zato što su našli drugo, puno elegantnije i zakonitije rješenje cijele priče – srušiti rješenje HANFE i cijelu priču vratiti na početak. da nisu od strane malih ulagača bili upozoreni na upitnu zakonitost retroaktivne primjene zakona, zakon bi bio izglasan, a udruga bi ga potom vjerojanto uspješno srušila na Ustavnom sudu…. ovako ste ih upozorili na vrijeme pa se našli zakonito rješenje i fino vam uvalili kajlu tako da realno sada ne možete ništa osim vrištati ovdje po forumu jer Ustavom je zagarantirano da je sudska vlast samostalna i neovisna

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.

Jesmo li i mi pozvani:

SLUČAJ LRH
Poziv građanima na feštu

OPATIJA » Čelnici Grada Opatije i liburnijskih općina Lovran, Matulji i Mošćenička Draga pozivaju sve građane Liburnije da im se pridruže na zajedničkom druženju pred opatijskom tržnicom uz ribice i vino, koje se održava sutra, u utorak 10. srpnja, od 9 do 11 sati, na proslavi u povodu presude Visokog upravnog suda kojom je poništeno rješenje HANFA-e o obvezi liburnijskih jedinica lokalne samouprave davanja obvezujuće ponude o preuzimanju dionica LRH. (A. K. I.)

Vaš link


Jesmo li i mi pozvani:

SLUČAJ LRH
Poziv građanima na feštu

OPATIJA » Čelnici Grada Opatije i liburnijskih općina Lovran, Matulji i Mošćenička Draga pozivaju sve građane Liburnije da im se pridruže na zajedničkom druženju pred opatijskom tržnicom uz ribice i vino, koje se održava sutra, u utorak 10. srpnja, od 9 do 11 sati, na proslavi u povodu presude Visokog upravnog suda kojom je poništeno rješenje HANFA-e o obvezi liburnijskih jedinica lokalne samouprave davanja obvezujuće ponude o preuzimanju dionica LRH. (A. K. I.)

Vaš link

sramota…

www.lociraj-popust.com

…uz ribice i vino… i pratnjom EK! [lol]

halabuka koju su napravili mali ulagači sigurno da je imala utjecaja na cijelu priču, ali ne na način na koji misliš. naime, zakon je povučen očito zato što su našli drugo, puno elegantnije i zakonitije rješenje cijele priče – srušiti rješenje HANFE i cijelu priču vratiti na početak. da nisu od strane malih ulagača bili upozoreni na upitnu zakonitost retroaktivne primjene zakona, zakon bi bio izglasan, a udruga bi ga potom vjerojanto uspješno srušila na Ustavnom sudu…. ovako ste ih upozorili na vrijeme pa se našli zakonito rješenje i fino vam uvalili kajlu tako da realno sada ne možete ništa osim vrištati ovdje po forumu jer Ustavom je zagarantirano da je sudska vlast samostalna i neovisna

Možda da si se prije javio pa da nam kažeš što da radimo bili bismo puno pametniji. Hvala ti.


halabuka koju su napravili mali ulagači sigurno da je imala utjecaja na cijelu priču, ali ne na način na koji misliš. naime, zakon je povučen očito zato što su našli drugo, puno elegantnije i zakonitije rješenje cijele priče – srušiti rješenje HANFE

Rješenje je elegantno kao i prst u oko. I upravo onakvo kako sam i pisao.


halabuka koju su napravili mali ulagači sigurno da je imala utjecaja na cijelu priču, ali ne na način na koji misliš. naime, zakon je povučen očito zato što su našli drugo, puno elegantnije i zakonitije rješenje cijele priče – srušiti rješenje HANFE i cijelu priču vratiti na početak. da nisu od strane malih ulagača bili upozoreni na upitnu zakonitost retroaktivne primjene zakona, zakon bi bio izglasan, a udruga bi ga potom vjerojanto uspješno srušila na Ustavnom sudu…. ovako ste ih upozorili na vrijeme pa se našli zakonito rješenje i fino vam uvalili kajlu tako da realno sada ne možete ništa osim vrištati ovdje po forumu jer Ustavom je zagarantirano da je sudska vlast samostalna i neovisna

Možda da si se prije javio pa da nam kažeš što da radimo bili bismo puno pametniji. Hvala ti.
[/quote]

ma nema potrebe za time, udruga je do sada sve poteze napravila "by the book", i siguran sam da dražen i sada ima asa u rukavu

izjava gdina Samodola je samo još jedan plus u ovoj borbi davida protiv golijata

SLinić je nanjušio najslabijeg protivnika i tu je odlučio oteti ono što misli da može…ali kažu da je pravda spora ali dostižna, tako da mislim da ćemo, ako je ministar riješio i ove više sudove (ustavni i vrhovni), pravdu naći u europi – a u tome trenutku, hvala bogu, već ćemo biti tamo…

www.lociraj-popust.com


Jesmo li i mi pozvani:

SLUČAJ LRH
Poziv građanima na feštu

OPATIJA » Čelnici Grada Opatije i liburnijskih općina Lovran, Matulji i Mošćenička Draga pozivaju sve građane Liburnije da im se pridruže na zajedničkom druženju pred opatijskom tržnicom uz ribice i vino, koje se održava sutra, u utorak 10. srpnja, od 9 do 11 sati, na proslavi u povodu presude Visokog upravnog suda kojom je poništeno rješenje HANFA-e o obvezi liburnijskih jedinica lokalne samouprave davanja obvezujuće ponude o preuzimanju dionica LRH. (A. K. I.)

Vaš link

Kao na Kozari ’43!

… misliš da nas tamo žele dok imamo ovakve slučajeve ???

još smo i njihove građane namagarčili, ha ha ….

[rolleyes] [rolleyes] [rolleyes] [rolleyes] [rolleyes] [rolleyes] [rolleyes] [rolleyes] [rolleyes]

Ne bih ja previše hvalio Samodola samo zbog ove izjave.
On je golemu štetu nanio malim ulagačima u nebrojenim slučajevima dok je bio top-dog.
Lako mu se sad ***citi kad vise nije na polozaju.

New Report

Close