LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bojim se budućih Ostojinih akcija. Uvijek je bio na zlu glasu. Snho je dotjerao do ponora, a mogao bi i dioničare lrh-a

http://novine.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=28602863285F2863285A28582859285A286328962897289E28632863285E285A2858285F2860285D28632863286328592863H

kakav hit

sutra sam na kupnji

http://www.poslovni.hr/vijesti/samodol-drug-slavko-naredio-je-sucima-da-se-ne-smiju-drzati-zakona-209574.aspx

e Ante Ante, još čemo mi plakat za tobom

samo je još trebao pravedno utvrditi cijenu stjecanja kada je čobi to predo ostoji i spomenik bi mu napravili … [rolleyes]

Što mislite kakvo je tek stanje pravosuđa na nižim razinama- općine, županije? Živi kriminal, ali očtio naš narod ne zna za bolje.

"Indikativno je da sud nakon tri godine rješavanja tužbe grada Opatije nije sam riješio ovu upravnu stvar i presjekao je li nastala obveza ili ne, već vratio predmet Hanfi. Sud u svojoj presudi ne kaže ništa o tome je li nastala ponuda za preuzimanjeLRH",

Paradoksalnim smatra i to što je, kako kaže, ovu presudu potpisala ista sutkinja Dubravka Markt koja je potpisala i presudu Upravnog suda po kojoj su dionice s računa SN Holdina oduzete i vraćene državi 2005. godine!Samodol za Poslovni dnevnik bez ustezanja tvrdi da je politika dirigirala presudu i pritom otvoreno i nedvosmisleno proziva ministra financija Slavka Linića. "Pojavio se drug Slavko i naredio sucima da se ne smiju držati zakona. Ovom presudom Visoki upravni sud svrstao je Hrvatsku među države južnije od Kuršumlije, a ne u Europu",

Joza izgleda da ovo mogu suditi samo podobni, a ne sposobni. A RH bi uskoro mogla postati monarhija s Linićem i Čačićem na čelu

Kaže da je prebacio plaćanje s Opatije na državu. Idemo tužit državu, a zatezna neka ide…

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Sumnjam da će biti neke veće korekcije cijene. Ovo se odnosi ionako samo na one koji su tužili, a ne vidim zašto bi oni sad navratnanos prodali budzašto kad su bili su u stanju čekati još godinama naplatu putem tužbi.

Nekog cjenovnog gapa nema da se proda po 2.800 pa lovi na 2.100 kao prošli puta, znači ni daytraderi nisu sigurni da će uspjeti nešto ušićariti.

Firma super posluje, planovi su odlični, a na dokapitalizaciju ćemo sigurno čekati kraće nego na naplatu tužbi, makar ni to još nije svršena prića.

Svima još jednom čestitam na akciji oko povlačenja zakona – sila ste! [thumbsup]

Funky, 08.07.2012. u 23:39
Ovom presudom Visoki upravni sud svrstao je Hrvatsku među države južnije od Kuršumlije, a ne u Europu"

Ja ipak ne bi vrijeđao Kuršumliju!


…ovu presudu potpisala ista sutkinja Dubravka Markt koja je potpisala i presudu Upravnog suda po kojoj su dionice s računa SN Holdina oduzete i vraćene državi 2005. godine!Samodol za Poslovni dnevnik bez ustezanja tvrdi da je politika dirigirala presudu i pritom otvoreno i nedvosmisleno proziva ministra financija Slavka Linića. "Pojavio se drug Slavko i naredio sucima da se ne smiju držati zakona. Ovom presudom Visoki upravni sud svrstao je Hrvatsku među države južnije od Kuršumlije, a ne u Europu",

Evo ga kao sto sam rekao.Vec imamo imena i prezimena aktera. Slijed dogadjaja je pokrenut. Sad se samo treba pribliziti poznanicima ili prijateljima aktera i u dogledno vrijeme pitati za zdravlje gore navedenih ili njihovih bliznjih.Siguran sam da rezultati nece izostati.
Sto se tice samog postupka rekao bi da ovo nije niti gubitak runde,a kamoli meca. Za istinske ljubitelje ove dionice ostatak na e mail.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Linić pritiskom na sud, zajedno s Komadinom, uz ovakvu presudu, zapravo prebacuje sav trošak po tužbama s grada Opatije na središnju državu ….

Kako to ova presuda utječe na prebacivanje troska ???
Automatizam ili sudovanje do kraja života ???



…ovu presudu potpisala ista sutkinja Dubravka Markt koja je potpisala i presudu Upravnog suda po kojoj su dionice s računa SN Holdina oduzete i vraćene državi 2005. godine!Samodol za Poslovni dnevnik bez ustezanja tvrdi da je politika dirigirala presudu i pritom otvoreno i nedvosmisleno proziva ministra financija Slavka Linića. "Pojavio se drug Slavko i naredio sucima da se ne smiju držati zakona. Ovom presudom Visoki upravni sud svrstao je Hrvatsku među države južnije od Kuršumlije, a ne u Europu",

Evo ga kao sto sam rekao.Vec imamo imena i prezimena aktera. Slijed dogadjaja je pokrenut. Sad se samo treba pribliziti poznanicima ili prijateljima aktera i u dogledno vrijeme pitati za zdravlje gore navedenih ili njihovih bliznjih.Siguran sam da rezultati nece izostati.
Sto se tice samog postupka rekao bi da ovo nije niti gubitak runde,a kamoli meca. Za istinske ljubitelje ove dionice ostatak na e mail.
[/quote]

nadam se da će moderatori odmah proslijediti ove prijetnje državnom odvjetništvu kako bi se poduzele odgovarajuće mjere prije nego bude prekasno jer je korisnik "frenkie" uputio otvorene prijetnje sutkinji koja je potpisala presudu te njenim bližnjima [shocked]
ove prijetnje nisu samo miješanje u neovisan rad pravosuđa nego ulaze u sferu teškog kaznenog djela koje treba hitno prijaviti nadležnim tijelima! [shocked]

New Report

Close