LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



dobar lesar

Rekao sve kako i je

šteta sto to nije u dnevniku 3 dana zaredom

Onda bi to možda netko i čuo!!!
[/quote]

A što je to rekao?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Imate sutra reprizu u 12.30

Mislim da je emisija bila dobra i da je Lesar jako dobro shvatio problem, čak što više pojasnio je zašto predlagatelj nije Vlada. Eto ja sam to pretoćio u jedan kratki mail i obavjestio delegaciju:

"….Jasno je da je Vlada u potpunosti svijesna neusklađenosti istih prijedloga sa Direktivom 2004/25/EZ Europskog parlamenta i Vijeća, od 21. travnja 2004. godine, o ponudama za preuzimanje. Iz istog razloga iako iza prijedloga stoji ministar financija Slavko Linić koji je danas na AmCham konferenciji govorio o nužnosti usvajanja istog, predlagatelj nije Vlada nego klubovi zastupnika. Na taj način se želi izbjeći procedura provjere usklađenosti Zakona sa EU praksom i direktivama. …"

ima li link neki za Bujicu za one koji nisu bili u mogućnosti pogledati…?
hvala

Vaš link

Slušao sam na radiju koje su točke danas na redu u Saboru.. nisu spomenuli ZPDD, izgleda da neće ni danas.


Vaš link

Ti gradovi i općine neće dobiti suglasnost Ministarstva za zaduženje veće od 20 posto, jasno je poručio Linić, dodavši da će u Vladi tražiti rješenje za taj problem.

Zanimljivo je da logike u kontra smjeru nema:
Kako su gradovi mogli samostalno mogli potpisati dokument kojim se u budućnosti može dogoditi obveza po kojoj bi mogla nastati obveza za zaduženje veće od 20%, a da za takav akt (postupak) nije bila potrebna suglasnost vlade.
[undecid]

neće valjda stazic vodit sjednicu gdje je leko

na korak smo do nacionalizacije drugovi….
Linus ide u klizecem startu…
sljedeci korak bi mogao biti naplacivanje poreza retroaktivno (25% PDV) kad skuze da se nema dovoljno para…
a nakon toga nova formula izracuna BDPa tak da smo barem 2 % u plusu…
Linus i Cacic rukom pod ruku…njima drugi netrebaju…oni si igraju SIM CITY….
Zivjela demokracija…
[lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Kao što jednom napisah: "Gdje Slavko Linić prohoda, trava ne raste!"
To što je izjavio u Novom listu je prestrašno, skandalozno! Evo citata:

" "Takvo je rješenje nerealno i stvara bezizlaznu situaciju , a ljudi, kada donose takva rješenja, moraju imati nešto u glavi".

To je direktan udar na neovisnost sudske vlasti i regulatornu agenciju RH – Hanfu i poziv na nepoštivanje zakona ove zemlje. Zbog ovakve izjave, u bilo kojoj demokratskoj zemlji, ministar bi sam dao ostavku ili bio smijenjen. Ovo je moj poziv saborskim zastupnicima da zatraže neopozivu Linićevu ostavku.

Veseli i zdravi bili.

Linić komentirajući sudsko rješenje: "Takvo je rješenje nerealno i stvara bezizlaznu situaciju, a ljudi, kada donose takva rješenja, moraju imati nešto u glavi, smatra ministar financija.“

„ljudi“ koji dakle po ministru nemaju ništa u glavi su u ovom slučaju sudci na TS!!

Katastrofa of ministra. Nadam se, da će dobiti "po prstima" ASAP. [pray]

Komentar Zdravka Mamića na Linićeve izjave: http://www.youtube.com/watch?v=YYbL-rU5sVk
🙂

New Report

Close