LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/vijesti/opatija-dionicarima-ne-bi-trebala-platiti-13-mlrd-kuna-nego-osam-puta-manje-207177.aspx


….vi kolega radite kako hoćete, ako hoćete oprostite im sve u ime ljubavi prema domovini….
ali ne zaboraviti kako su se oni ponašali prema nama, prema tome od mene im neće biti oproštena ni kuna od kamate. zašto smo se ovolike godine po sudu borili ako neću uzeti kamate.

ja sam dobio svoj rodni grad na sudu, naracvno i od kamata je tu lijepa svotica….e pa neću ni Opatiju bajnu žaliti, virujte mi…..

pozz

Sve za Hrvatsku,Hrvatsku za nista. Najljepsa ljudska osobina je moci oprostiti. Mene su odmalena ucili tko tebe kamenom ti njega kruhom.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

E moj frankie, tako bi to bilo kad bi hrvatsku vodili domoljubi i pošteni ljudi. Na žalost to je utopija. Hrvatsku čine ljudi, a ljude se ovakvim sramotnim ponašanjem vlastodržaca uništava. Jedini način da se ostvari bolja Hrvatska za sve nas i našu djecu je sudskim putem i to s kamatama. Ja osobno nisam ljubitelj ulaska Hrvatske u EU ali jedno moram priznati, otkad se naši političari guze da uđemo lakše je istjerat pravdu jer se imaš kome žaliti.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]



….vi kolega radite kako hoćete, ako hoćete oprostite im sve u ime ljubavi prema domovini….
ali ne zaboraviti kako su se oni ponašali prema nama, prema tome od mene im neće biti oproštena ni kuna od kamate. zašto smo se ovolike godine po sudu borili ako neću uzeti kamate.

ja sam dobio svoj rodni grad na sudu, naracvno i od kamata je tu lijepa svotica….e pa neću ni Opatiju bajnu žaliti, virujte mi…..

pozz

Sve za Hrvatsku,Hrvatsku za nista. Najljepsa ljudska osobina je moci oprostiti. Mene su odmalena ucili tko tebe kamenom ti njega kruhom.
[/quote]

kolega vi očito imate kruha.

pazite da vas gladni ne zaspu kamenjem, jer ima ih puno. Barem u mojoj ulici, kante od smeća redovito se pregledavaju, cijelu noć.

Lako je oprostiti ako vam uloženi novac ne treba, pa vam je svejedno…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Oprost treba i zasluziti. A ovi ga niti traze, niti se kaju. Vec idu i dalje istim smjerom.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Sve za Hrvatsku,Hrvatsku za nista. Najljepsa ljudska osobina je moci oprostiti. Mene su odmalena ucili tko tebe kamenom ti njega kruhom.

g.frankie

2006. godine zbog ove dionice digao sam kredit, pozamašan.Ako mi Reiffheisen banka vrati sve kamate, ja ću ih oprostiti Opatiji.Ako ne vrate, žao mi je , ali ni mene nitko nije štedio u ime
Hrvatske i zbog grada Opatije.Dva puta sam zbog ovoga bio pred ovrhom na nekretninu u kojoj živim,
mislite li da je to bilo briga g. Dujmića ili onog prije njega? Je li to bila solidarnost i oprost na koji
pozivate? Da ste bili u mojoj situaciji, ovakve gluposti Vam ne bi padale na pamet. Zašto se nisu
dogovarali kad je bilo vrijeme, kad nije bilo sudskih presuda u našu korist? Ako je sud donio presudu
u moju korist, onda će to oni platiti, kad tad.Budite u to uvjereni!!!

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Jel prati netko od vas inače Sabor? Kako se može vidjeti kad će LRH doći na red? Ima još 26 tema sa ovim plavim kvadratom ispred, a danas su tek dvije ili tri odradili.. kad će ostale i kojim redom?




….vi kolega radite kako hoćete, ako hoćete oprostite im sve u ime ljubavi prema domovini….
ali ne zaboraviti kako su se oni ponašali prema nama, prema tome od mene im neće biti oproštena ni kuna od kamate. zašto smo se ovolike godine po sudu borili ako neću uzeti kamate.

ja sam dobio svoj rodni grad na sudu, naracvno i od kamata je tu lijepa svotica….e pa neću ni Opatiju bajnu žaliti, virujte mi…..

pozz

Sve za Hrvatsku,Hrvatsku za nista. Najljepsa ljudska osobina je moci oprostiti. Mene su odmalena ucili tko tebe kamenom ti njega kruhom.
[/quote]

kolega vi očito imate kruha.

pazite da vas gladni ne zaspu kamenjem, jer ima ih puno. Barem u mojoj ulici, kante od smeća redovito se pregledavaju, cijelu noć.

Lako je oprostiti ako vam uloženi novac ne treba, pa vam je svejedno…
[/quote]

a ništa, onda ćemo se i ovdje igrati dječijeg vrtića….

a jeste li se upitali ima li još itko ovakvu situaciju kao kolega TIHA VODA…?


Jel prati netko od vas inače Sabor? Kako se može vidjeti kad će LRH doći na red? Ima još 26 tema sa ovim plavim kvadratom ispred, a danas su tek dvije ili tri odradili.. kad će ostale i kojim redom?

Koliko ja ovdje vidim nije se jos ni očitovao ni jedan odbor a ni vlada, a to bi trebalo biti prije rasprave

Danas na jabukatv.hr tv bujica

danas u jutarnjem tiskanom na 12 stranici – mali tekst od 10 rečenica i to je to od EPH

večernji ih rasturio korektnim prilogom s presice


danas u jutarnjem tiskanom na 12 stranici – mali tekst od 10 rečenica i to je to od EPH

večernji ih rasturio korektnim prilogom s presice

Ma Jutarnji je već dugo vremena samo sise&guzice.

New Report

Close