LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@drazenni može izvještaj kako je prošla presica na mail [pray]

Pressica je prošla dobro, pozvali smo vladu da da negativno misljenje na prijedlog i da se povuče prijedlog. Naslov u nacionalu je "zbog Opatije zrtvuju ulazak u EU", tekst na 2 strane i nema moje slike

nadam se da će dobiti i svi članovi udruge, barem u kratkim crtama….


… i nema moje slike

Šteta, ti si nam nešto najljepše što imamo.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Opatija će biti oslobođena obveze. Zbog neke EU propale asocijacije sigurno nećemo uništavati hrvatske općine.

Dajte razmislite malo. Nisu investitori bitni jer o njima ionako ne ovisi ništa. I da ih nema nitko ne bi ni primjetio. ZSE je mala kaljuža od trgovinske burze, za zezanje više manje.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Fortuna,

Ovo je nešto najstrašnije što sam pročitao o ZSE, EU i Hr općenito.
Toliko malo dostojanstva nisam već dugo našao.
Ja ipak o sebi i ljudim u Hr imam mnogo bolje i vrijednije mišljenje.

P.S.
Ali imaš pravo to reći i ne dam ti jedinicu.
[cool]

P.S. II
Smisao ovog zakona je mnogo širi od Opatije (kojoj BTW, ne prijeti bankrot!) jer ako ovo prođe onda država više nikada neće izgubiti i jedan spor.
Nadam se da uviđaš koliko je to za nas ljude (koji činimo tu istu državu) loše i pogubno-jer pravdda nam jedina garantira neka prava (kada već nismo na vlasti ili ne živimo kao bogataši)

Fortuna je rekao istinu, osim što ovaj zakon neće biti izglasan. No pljačka i status quo će se nastavit.

Ne znam zašto je moj post maknut?

Idem probat ponovno:
Vaš link

Pridružite se u komentarima.

Profesore, dobar dan.

Vidim da ste dobro.


Opatija će biti oslobođena obveze. Zbog neke EU propale asocijacije sigurno nećemo uništavati hrvatske općine.

Dajte razmislite malo. Nisu investitori bitni jer o njima ionako ne ovisi ništa. I da ih nema nitko ne bi ni primjetio. ZSE je mala kaljuža od trgovinske burze, za zezanje više manje.


Citat iz:
Vaš link
Kako je objavio Poslovni dnevnik, Čačić je tu prvo ušao u sukob s čelnikom Hrvatske banke za obnovu i razvoj Antonom Kovačevim, jer ovaj nije želio prihvatiti ideju da te projekte kreditira bez posebnih jamstava. Nakon prijetnje smjenom, Kovačev je popustio, kao i dužnosnici Ministarstva financija koji su se protivili Čačićevu modelu da jedinice lokalne samouprave obnovu fasada otplaćuju mjenicama. U bijesnom ispadu, Čačić ih je navodno prozvao “posrancima”.

Kolega (ako to uopće jesmo!?) Fortuna
Ima li kakav komentar na ovo "spontano" zaduživanje lokalnih samouprava ili je ovdje samo riječ o manjem iznosu koji neće "gurnuti općine u stečaj" već će samo napuniit đepove građevinaca i napraviti dodatna zaduženja za buduće narašteje.

O koliko neprincipijelnosti u ovoj današnjoj vlasti.
[bye]

Ajde još i ovaj i prethodni post zakukuljačite … da mi ostanete u formi … a vidim da i 100-ke dajete svojim drugarima.
[huh]

Dobio sam odogovor iz ureda predsjednika, a vjerojatno ste svi vi koji ste slali mail predsjedniku dobili isti odgovor….

Ukratko cini se da oni moraju to odgovoriti po službenoj dužnost sudeći po sadržaju odgovora..

...

New Report

Close