LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nije to nista slucajno
zadnja je sjednica slagana bas za taj datum da se pogodi za Lrh
ma imaju oni vec prakse u tome naucilo se u zadnjih 60 godina

Postanite Eu-robovi

Vaš link

Ajme ocjena ljubomornih za drazenni, ha ha!!!

Sretno sutra!! Nek bude uspješno!!!! [pray]

Nisu to bile jedinice za mene nego za Samodola 🙂

ante ante svi smo zate

Kad i gdje je presica?

@yakofuko
Presica je danas da bi sutra bilo u novinama da možda saborske zastupnike prosvijetlimo uz kavu sutra ujutro


Vaš link


Da je Slavko patriota na loklnoj razini, to smo svi znali.Al da će pokušati napraviti glupost svjetskih
razmjera i po tome biti zapamćen, e to nije znao nitko osim njega.
Ovakvi zakoni mogli bi Hrvatsku po konkurentnosti svrstati na 143 mjesto između 142 zemlje svijeta iza Gabona i Zimbabvea.

Živi bili pa vidjeli !

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

kakva je uopće budućnost Opatije što se tiče dionica LRH?…recimo da ljudi koji su tužili dobiju novce preko ovrha na njihov portfelj dionica…govorim napamet, recimo da im nakon toga ostane 10-15 % dionica, oni opet ostaju u obvezi i taj ostatak paketa biti će i dalje blokiran…uopće ne vidim drugi način (osim ovih nezakonitih pokušaja) da se oslobode obveze, nego da daju tu nesretnu javnu ponudu…pa jel će netkom od njih doći iz guzica u glave?!


pa jel će netkom od njih doći iz guzica u glave?!

Neće, to je isto mjesto.

Pročitajte današnji nacional

Evo linka http://www.nacional.hr/clanak/131320/zbog-opatije-zrtvuju-ulazak-u-eu

New Report

Close