LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dražen Srdoč nije glavni diler Honda vozilima u Hrvatskoj, već samo jedan lokalni dečko koji je imao priliku prodati naslijeđenu imovinu (starinu) i unajmiti jednu etažu te vile. Vila u kojoj živi i sve vile u tom nizu vrijede jako, jako puno.
Grad Opatija ima utjecaja na LRH, ali ne i presudnu ulogu. Nasreću.
Grad Opatiju vodi Muzur, kojeg IDS mrzi, nemaju više toliki utjecaj na upravu, jer se je Muzur upravo zbog tih napada na njega priklonio HNS-u i HDZ-u. HDZ ima LRH. HDZ je riješio zajeb sa Ostojom, morao je, jer Opatijci imaju “mi” spiku pa je lokal “mi” patriotizam spasio 25% kolača.
Ali nije lokal patriotizam toliko bitan u “Hrvata”. Bitna je lova. Budimo realni, tko je god vidio Opatiju zna o čemu pričam, kada kažem da se vlasnici LRH dionica nemaju što brinuti. Ako ne vrijedi više od ove cijene, zašto se je cijeli Ostojin dio razgrabio? Koliko će vrijediti LRH kada se odradi procijena? 40 hotela je u pitanju, ne 5.
40 vila od kojih je pola izgrađeno ne u apartmansko zaleđe stilu, već u venecijansko gotika stilu. I definitivno ne u ovom stoljeću.
Nisu novogradnja. [smiley11] Na sreću.
A vile u Lovranu?
Jesu. Proglašene su kao kulturno dobro i super da jesu. Zamislite kako bi ih lipo neki maher uridija da nisu kulturno dobro. Vjerovatno bi oljuštio ikone sa fasada i “ošiša” šumu bambusa sa sjeverne strane vila i stavija kakvu lipu ogradu u rimsko jonskom stilu. Ili ne daj Bože poslušao kakavu cajku sa balkona.
Mislim da je u ovom slučaju (nemoš vjerovati) politička mržnja spasila LRH i Lovranske vile jeftine rasprodaje, ostali su inkognito.
A biti i ostati inkognito je uvijek isplativa stvar.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Dražen Srdoč je generalni uvoznik Honde za HR odnosno njegova tvrtka Ruting d.o.o. čiji je on vlasnik.
Otkad je on preuzeo uvoz automobila ( prije toga je uvozio Hondine motocikle) ,Honda tuče rekorde u HR.
Kolega nemojte pisati laži pogotovo ne na nekoj osobnoj razini jer to nikome ne koristi.
Inače lično poznajem dotičnog gospodina pa me to i više vrijeđa inače moj prijatelj preko 30 godina.
Takodjer molim moderatora da ne dozvoljava ovakvu razinu komunikacije jer se na ovakav način način nanosi
ozbiljna šteta osobama koje se blate na ovaj način,i takodjer zabrani sudjelovanje kolegama koje
pišu na ovoj razini. Hvala

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Nemojte se nervirati kolega Davids. Možda je došlo do nesporazuma, jer evo u Novom listu vidim jedan članak:

DRAŽEN SRDOČ, ŠEF KUHINJE I SUVLASNIK GOSTIONICE VIDIKOVAC U KASTVU

Navikama ne treba robovati
Piše Alenka JURIČIĆ
Snimio Vedran KARUZA
Paprika punjena svježim sirom poslužena s domaćim kobasicamaPreobrazba – najkraće se može reći (a da se uistinu opiše stvarno stanje stvari) kada se govori o prostoru nove gostionice Vidikovac u Kastvu. Naime, ovaj ugostiteljski objekt koji se može pohvaliti zbilja jedinstvenim, neponovljivim pogledom koji se pruža preko cijeloga Kvarnera, a Opatija je, …

Nisam sa Kvarnera, pa samo pretpostavljam da je možda došlo do zamjene identiteta, dvije osobe istog imena i prezimena.

A ostatak teksta kolege S.Baracuda je zanimljiv za čitanje.

No respect

MOže li netko staviti k/p…………. Hvala svima[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


MOže li netko staviti k/p…………. Hvala svima[smiley2]

Malo si stavio krivu kupnju prodaju…hehe

Da stavim paravu:)

K/P

And God says let there be light and be light, and it was good...


BigBoss: ” MOže li netko staviti k/p…………. Hvala svima[smiley2] ”

Ovo neka sala?!

Evo još jednom, nešto sam zeznuo prvi put[smiley2]

evo jutarnji.hr od jucer:

TIMES ONLINE, INDEPENDENT I CNN: Oduševljeni unutrašnjošću Istre

Na najnovijim stranicama priznatih europskih časopisa i televizijskih kuća Times online, Independent i CNN, Hrvatska je predstavljena kao zemlja neograničenih prirodnih ljepota i kulturnih bogatstava s bogatom gastronomskom ponudom. Uz more, posebno su oduševljeni unutrašnjošću Istre te mediteranskom kulturnom ostavštinom među kojima im se najviše sviđaju rimsko kulturno naslijeđe s mediteranskom ostavštinom.

Times online se tako posebno osvrnuo na Istru od ratnog vremena sve do razdoblja približavanja Europskoj Uniji kada su cijene nekretnina skočile do neba. Kao najekskluzivnija destinacija spominje se istarska unutrašnjost te gradovi Motovun, Grožnjan i Višnjan. Na sličan način o Istri govori i CNN koji kao posebnu atrakciju navodi rimsku ostavštinu priobalnih gradova te Opatiju koju opisuje kao povijesno odmaralište istočnoeuropske elite.

Engleski časopis Independent Hrvatsku je oslikao na drugi način jer kroz putopis jedini uz neiskvarene ljepote, janjetinu i crno vino opisuje i iznenađujuće divlje i promjenjivo vrijeme. (Boris Cvetković)

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2007,7,21,najbolja_sezona,83204.jl

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

ovaj nije normalan na kupnji , cicjaši se za jednu kunu , a kupuje 1 kom , stvarno ima svakakvih ljudi

da li mi netko moze reci do kada je zakonski rok za predaju izvjesca za drugi kvartal?
zahvaljujem

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

počišćeno sve na 7000kn, nekako mi se čini da je snho završio svoj istovar… moglo bi krenuti sada malo žešće prema gore. čini mi se da lova od magme sve jače kaplje…

New Report

Close