LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moze link na to?
Hvala,
Funky

daj link.A da ne pisem dva posta jedan osvrt za ove koji nas nazivaju spekulantima.Znaci ja sam spekulant koji je u LRH ulagao jos od 2006. A oni su investitori.Ne bitno nazovite me kako god zelite.Medjutim ovakvim suludim izmjenama zakona sa retroaktivnim djelovanjem se sto zeli pokazati stranim ulagacima. Pa valjda da ne ulazu,a ulagat ce ocito budale,a takvih je na zalost jako malo.Malo ulagaca gdje ce CROBEX. I onda ce valjda ovi koji nas nazivaju spekulantima biti sretni jer nitko nece imati novca.Osim ako oni dionice ne posjeduju.Medjutim s obzirom na klimu rekao bi da nitko uopce nema dionice osim nas spekulanata,a da nas ostatk jednostavno mrzi.Neka mrznja ne boli onoga kome je upucena.On je ne osjeca.Ona vise izjeda one koji mrze.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

http://www.facebook.com/#!/wwwvladahr/posts/228311573954580?notif_t=feed_comment_reply

Zašto poslovni.hr ne objavi svoj komentar na temu prijedloženog zakona o dioničkim društvima a koji se tiče svih dioničara, a ne samo malih dioničara LRH?
Zašto šutite, a znate me moderirati?

Kamelija, simbol Opatije!

e mail adresa ministarstva pravosudja na koju je moguce slati primjedbe, prijedloge i komentare vezano uz izradu Nacrta prijedloga zakona o izmjenama i dopunama Zakona o trgovačkim društvima, s Konačnim prijedlogom zakona

nacrt.ztd@pravosudje.hr

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


e mail adresa ministarstva pravosudja na koju je moguce slati primjedbe, prijedloge i komentare vezano uz izradu Nacrta prijedloga zakona o izmjenama i dopunama Zakona o trgovačkim društvima, s Konačnim prijedlogom zakona

nacrt.ztd@pravosudje.hr

poslao podršu vladi i ministarstvu na kvalitetnom prijedlogu zakona [thumbsup]

moji postovi osobno su mišljenje bez nagovaranja na kupnju ili prodaju dionica!

Znate što mi je famozno.
Draženov post na Milanovićevom zidu facebook-a je lajkalo 18 ljudi (do sada kada ovo pišem).
Po tome ispada da je vlada stvarno marala donijela zakon da bi "obuzdala grupicu špekulanata".

I što onda misliti o takvoj Vladi kada joj "grupica špekulanata" predstavlja takve probleme.
Pozdrav "grupici"
[thumbsup]

P.S.
Nisam još niti završio a dežurni profesor mi je zapapričio kulju. Ali nije skužio da je dao zabunom 100-ku postu prije koji je u biti protiv njegovog “vođe”.
[thumbsup]

ne brini se Funky, patuljci pojma nemaju 🙂

Mislim da nema puno vajde od pisanja po facebook zidovima članova vlade i premijera.. pa oni znaju za ovaj zakon, on je njihovo maslo. Na njih treba napraviti pritisak javnosti i EU institucija. Direktna komunikacija s njima je prdac u vjetar jer da su bili za bilo kakav dogovor, već bi davno sjeli za stol. Sad ih samo interesira da zakon prođe uz što manje pompe. Tajming im je idealan.. imamo Rohatinskog i Pride na rivi.. zabava za kritičnu masu.. vidljivost će nam biti teška, ali moramo probati. Možda je najbolji pristup preko stranaca, širu javnost ćemo teško senzibilizirati u ovako kratko vrijeme. Oporba u Saboru je također rasipanje energije. Samo stranci, po meni.
Znači:

Delegacija Europske unije u Republici Hrvatskoj
Veleposlanik Paul Vandoren
delegation-croatia@eeas.europa.eu


Kratki podsjetnik:

26. rujan 2011.
Vandoren: RH obvezna poštovati osnovne slobode EU

…Međutim, dodao je Vandoren, jasna je obveza Hrvatske da poštuje osnovne slobode koje su temelj Europske unije – o zajedničkom tržištu, slobodi kretanja kapitala, usluga i osoba. Ovisno o tome poduzima li se zaista takva inicijativa i o tome kako bi ona izgledala, zacijelo bi prijetila opasnost po kojoj bi Hrvatska mogla biti u sukobu s tim temeljnim slobodama, rekao je Vandoren…

http://www.poslovni.hr/vijesti/vandoren-rh-obvezna-postovati-osnovne-slobode-eu-187207.aspx


I slovenci preko svog MVP-a i ambasade u RH:

Ministrstvo za zunanje zadeve
Kontakti ministrstva
naslov: Prešernova 25, 1000 Ljubljana (p.p. 481, 1001 Ljubljana)
telefon: 01/478 20 00
telefaks: 01/478 23 40 in 478 23 41
e-pošta: info.mzz@gov.si
splet: http://www.mzz.gov.si

http://www.poslovni.hr/vijesti/mijenja-se-zakon-opatija-nece-dati-ponudu-za-lrh-206470.aspx

bravo dražene i hvala poslovnom.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

dobro jutro poštovane drage kolege

Sve ste napisali tako da nema potrebe da komentiram ovu žalosnu izmjenu zakona.Uglavnom,moj prijedlog je da se nađe vrhunskog pravnog stručnjaka jer ova naša borba zahtjeva rat na pravnom polju.
Zato predlažem da udruga skupi novac od članova udruge u srazmjeru broja dionica koji pojedini član ima i da se financira nekog vrhunskog pravnog stručnjaka sa adekvatnim referencama.

hvala.


dobro jutro poštovane drage kolege

Sve ste napisali tako da nema potrebe da komentiram ovu žalosnu izmjenu zakona.Uglavnom,moj prijedlog je da se nađe vrhunskog pravnog stručnjaka jer ova naša borba zahtjeva rat na pravnom polju.
Zato predlažem da udruga skupi novac od članova udruge u srazmjeru broja dionica koji pojedini član ima i da se financira nekog vrhunskog pravnog stručnjaka sa adekvatnim referencama.

hvala.


Kolega, odlična ideja! Bravo 5!!

Kamelija, simbol Opatije!

New Report

Close