LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A da se ovi zakoni po hitnom postupku ne donose zbog Todorića i Belja, čini mi se da su njegovi lobisti mnogo moćniji od ovih kod LRH.

on je za par dana sredio stvar i na Vrhovnom sudu..::)

Ovo nema veze sa Beljem, već je politička odluka da se zaštiti grad Opatija.
Upravo tako mi je prenio odvjetnik.
Kod Belja se radilo o izdavanju novih dionica.

Podržavam Vas dioničare LRH i uputiti ću također pismo na sve relevantne institucije kao prigovor na pravnu sigurnost u RH.

lp i sretno

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

kolege, što sad da radimo mi koji smo htjeli krenuti u tužbe ovih dana?
baš su dobro tempirali ovaj prijedlog, koja slučajnost?


I na vladinom facebooku imate vec nekoliko komentara, dajte svoj doprinos..

Sjetite se stvari koje smo uspjeli izgurati, objavu sporazuma i experize, rušenje ništetnosti, ukidanje prekida, sve donesena presude su u korist dionicara..
Isti prijedlog zakona je vec bio u saboru i ušao je na dnevni red po hitnom proceduri sa 102 glasa za, 1 protiv, i 1 suzdrzani, pa je odbijen sa 75 protiv, 35 za, i 3 suzdrzana..
Naravno sad je omjer u saboru drugačiji ali bilo bi dobro da se barem provede kakva rasprava i da ishodimo i neko očitovanje vlade na istu temu. Svojevremeno je Linić izjavio da su mali dioničari oštećeni..
Čudno koincidira datum kada će zakon biti na glasanju sa datumom zastare za podizanje tuzbe?


Ništa se ne dešava slučajno, možda budu preformulirali zakon. A možda ponude neko drugo rješenje…
A za par mjeseci će im Ustavni sud sve srušiti, i eto blamaže za Vladu.

Kamelija, simbol Opatije!


kolege, što sad da radimo mi koji smo htjeli krenuti u tužbe ovih dana?
baš su dobro tempirali ovaj prijedlog, koja slučajnost?

to najbolje vidi s odvjetnikom, ako se možeš povući bez velikih troškova možda bi ti to bilo najmudrije



kolege, što sad da radimo mi koji smo htjeli krenuti u tužbe ovih dana?
baš su dobro tempirali ovaj prijedlog, koja slučajnost?

to najbolje vidi s odvjetnikom, ako se možeš povući bez velikih troškova možda bi ti to bilo najmudrije
[/quote]
Svakako prvo razgovarati sa odvjetnikom..
Prvo izmjena još nije izglasana (ok, nemojte me sad napadati da uljevam nekome lažnu nadu)
Kao drugo sigurno ćemo bez obzira na ovu izmjenu nastaviti "istjerivati pravdu", jeli put za to ustavna tužba, skupna, pojedinačna, rušenje zakona ja ne znam, ali nešto od toga ćemo sigurno poduzeti..

Velika je vjerojatnost, naravno ne može se prejudicirati, da će ova dopuna zakona pasti na ustavnom sudu, jer je očito neustavna te se krše temeljna prava. E sada, pitanje je koliko će to trajati? Ako imaš dovoljno živaca i naravno nešto novaca, ostat ćeš u ovom, ako ne povući ćeš se i to je to.


kolege, što sad da radimo mi koji smo htjeli krenuti u tužbe ovih dana?
baš su dobro tempirali ovaj prijedlog, koja slučajnost?

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

ti bi očito još jedan vlakić … mislim da je malo kasno.

Jutros sam razgovarao sa svojim odvjetnikom, (zastupa još nekoliko članova udruge), njegovo mišljenje je da isključivo pritiscima (u medijima, dopisima političarima, EK i sl.) možemo spriječiti izglasavanje ove promjene zakona. Da pokušamo napraviti sve kako do US ne bi došlo.

POSLOVNI.HR, šta čekate, imate administratore koji ovo čitaju već tri dana, a Vi ni riječi. Ne tražimo solidarnost, nego samo prenesite info. Ovaj slučaj se odnosi na sve sudionike tržišta kapitala u HR. Kao aktivni sudionici ovog foruma mišljenja sam da imamo pravo od Vas tražiti da objavite ovaj slučaj široj javnost putem Vašeg portala.

S poštovanjem

ja sam predugo u ovom vlakiću da bi iskakao iz njega na neki drugi 😉


ti bi očito još jedan vlakić … mislim da je malo kasno.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


ti bi očito još jedan vlakić … mislim da je malo kasno.

Izgleda da ode…..
povukla se prodaja a kupnja bi mogla postat jos nervoznija.. [thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


POSLOVNI.HR, šta čekate, imate administratore koji ovo čitaju već tri dana, a Vi ni riječi. Ne tražimo solidarnost, nego samo prenesite info. Ovaj slučaj se odnosi na sve sudionike tržišta kapitala u HR. Kao aktivni sudionici ovog foruma mišljenja sam da imamo pravo od Vas tražiti da objavite ovaj slučaj široj javnost putem Vašeg portala.

S poštovanjem

mogu reći da je stvarno zanimljivo da poslovni ovakvo nešto ne prenese…

www.lociraj-popust.com

New Report

Close