LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Budite mi pozdravljeni sa Cvjetnog trga.

Jel’ još smrdi?



Budite mi pozdravljeni sa Cvjetnog trga.

Jel’ još smrdi?
[/quote]

Kod Millenniuma sam. [wink]


Ustvari kad razmislim, možda Dražen radi za Ostoju. [huh] Jer to kako je Ostoja dobio LRH i koliko ga je platio + Čo, lobisti itd.. više se ni ne vidi od prašine koju su podigle tužbice (deminutiv je zbog odnosa cifri prvog i drugog slučaja).

Ja sam galamio dok sam mislio da ima smisla, no bilo mi je sumnjivo što se ni tadašnja oporba nije tome pridružila, a ni lokalna uprava (koja je iste boje) već su se uhvatili sa Ostojom pod ruku
Kad je jednom Hanfa odobrila obvezu po meni je to bilo gotovo i budući smo mi interesna udruga a ne politička stranka nisam baš vidio smisla otvarati neku aferu oko LRH. Rekao bi da je i ova privatizacija bolja nego da ostane pod šapom države i lokalnih političara.(mislim da to polako potvrđuju i rezultati firme) To što je tu oštećena država nije moj posao da istjerujem..



Ustvari kad razmislim, možda Dražen radi za Ostoju. [huh] Jer to kako je Ostoja dobio LRH i koliko ga je platio + Čo, lobisti itd.. više se ni ne vidi od prašine koju su podigle tužbice (deminutiv je zbog odnosa cifri prvog i drugog slučaja).

Ja sam galamio dok sam mislio da ima smisla, no bilo mi je sumnjivo što se ni tadašnja oporba nije tome pridružila, a ni lokalna uprava (koja je iste boje) već su se uhvatili sa Ostojom pod ruku
Kad je jednom Hanfa odobrila obvezu po meni je to bilo gotovo i budući smo mi interesna udruga a ne politička stranka nisam baš vidio smisla otvarati neku aferu oko LRH. Rekao bi da je i ova privatizacija bolja nego da ostane pod šapom države i lokalnih političara.(mislim da to polako potvrđuju i rezultati firme) To što je tu oštećena država nije moj posao da istjerujem..
[/quote]

Hvala za odgovor na ovu provokaciju, argumenti su super. [thumbsup] (Cilj je bio da se ipak ne zaboravi i taj dio priče, bez obzira može li se nešto tu još napraviti ili ne)
Slažem se u svemu osim u ovom dijelu da je samo država oštećena, jer realno, tako niskom Ostojinom cijenom preuzimanja oštećeni smo i mi. Ali obeštetiti će nas Ivo kako se čini. Neznam samo kud je nestala ona Čobijeva izjeva da Ostoja preuzima sve obaveze grada koje će nastati prema malim dioničarima? (Brinem se, da mu ne usfali za dokap) [smiley]

je treba ga u buksu a darka natjeran na ponudu od 7000milja ako neće
i njega dosta su građani palćali nerad i lopovluk

možda i grad izađe jedno nebu izašao onaj umirovljenik kak se zvaše

Grad ne može nigdje (ne mogu raspolagati dionicama), ali LRH bi mogla i iz grada ako večinski poželi (mogu premjestiti sjedište u Miramarsku)


je treba ga u buksu a darka natjeran na ponudu od 7000milja ako neće
i njega dosta su građani palćali nerad i lopovluk


Kolega, ne 7000 kn već 10000 kn, zaboravili ste kamate……:)

Kamelija, simbol Opatije!

što je sad ovo na burzi…pa stvarno hebeš ovu ZSE i sve lešinare na njoj…koja je sad igra u pitanju?!!!

Ksenija se zabunila..

dobra kupnja na 2000kn

ja uzeo 7 komada
zivjeli

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close