LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel ostoja zavrsio sa prodajom?


Jel ostoja zavrsio sa prodajom?

ne vjerujem, aj neko nek baci K/p

Kupnja
Ukupno ponuda 51
Ukupno dionica 1562

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 39
Ukupno dionica 344

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
6900,00 15
6831,00 11
6825,10 1
6801,00 3
6700,00 2

6944,00 20
6944,99 5
6945,99 4
6947,00 9
6950,00 20

Ove 20-tke su mi sumnjive, mislim da je to ostoja, vec ih je par proslo


Ove 20-tke su mi sumnjive, mislim da je to ostoja, vec ih je par proslo

Sada je po 20 pa po 10, i na kraju 1[smiley2]
Može k/p i omjer….. Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

bulakov:

Ove 20-tke su mi sumnjive, mislim da je to ostoja, vec ih je par proslo

Sada je po 20 pa po 10, i na kraju 1[smiley2]
Može k/p i omjer….. Pozdrav

Bitno da je ljestvica sve viša 🙂

I love this game


bulakov: ” Ove 20-tke su mi sumnjive, mislim da je to ostoja, vec ih je par proslo ” Sada je po 20 pa po 10, i na kraju 1[smiley2] Može k/p i omjer….. Pozdrav

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

s obzirom na promet zadnja tri dana, ostoji je ostalo još sitno dionica, a možda i ništa…

daj ohladite više. zar ne vidite da se bliži overbought-situacija. tu komentirate svaku usranu transakciju. zbilja ste pretjerali. zadnjih 10 strana samo čitam ovo: ostoja ima još 100, još 50, još 20. ok, znamo svi računati i nema potrebe za euforijom jer ne znamo što će tada biti. smirite tenzije i ne upropaštavajte dobru dionicu. navlačite neiskusne unutra koji će nam uskoro rušiti cijenu. pustite više tu jadnu liburniju da odradi svoje. nema kvalitetnog posta već par mjeseci. imate temu k/p pa tamo stavljajte i imate komentar trgovanja pa tamo pišite koliko ostoja još ima. ovako samo ćemo se opet vratiti nakon 7000 na 6000. elka je upropaštena, zar i ovo mora tako?

ajde kejmane nemoj se žifcirati [smiley2] pa LRH je u posljednjih 3 tjedna odradio rast više od 15%…neke dionice ne odrade toliko tokom cijele godine…a to jel je ostoja nutra ili ne, je trenutno najvažnija stvar za buduće kretanje cijene (uz 100% popunjenost kapaciteta)…i htio ti to ili ne tu mi sve miriši na scenarij TNSA, što bi moglo značiti da će uskoro brzi bum do 9-10k, uvaljivanje naivnima i natrag na razine od 6k…
možda griješim ali vidio sam već slićne situacije…a možda opet bude kao HDEL, gdje je od kad se većinski dioničar iskrcao (slićno iskrcavanje sa paketima od 5.000 i 10.000) cijena otišla skoro 100%…

ja bi htio da raste, ali polako jer nisu svi dorasli čekanju, što sam iskusio na nekim dionicama. hoću da se piše normalno, a ne da se komentira svaka glupost kao što je sada slučaj. i to još od strane onih koji su me prije godinu dana uvjeravali da ova dionica ne valja jer se tu umiješala politika. pustimo da odradi svoje…


ja bi htio da raste, ali polako jer nisu svi dorasli čekanju, što sam iskusio na nekim dionicama. hoću da se piše normalno, a ne da se komentira svaka glupost kao što je sada slučaj. i to još od strane onih koji su me prije godinu dana uvjeravali da ova dionica ne valja jer se tu umiješala politika. pustimo da odradi svoje…

kajmane nemaju svi volje cekat,, stoga, ako ce brzo gore, to je dobro, jer onda ce nestrpljivi prodat i rjesit cemo se,takvih, a cijenu ipak nece moci previse srusiti, jer raste na velikim prometima, tako da kako god da bilo nema zime za strpljive

New Report

Close