LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dražene, da li znamo točan podatak koliko presuda je donešeno, uvijek se spominje desetak?

Da malo razbijemo ovu dosadu..

Uprava je najavila ulaganje od 100 mil po završetku sezone, s tim da bi većina radova trebala biti gotova prije sezone 2013. Što se tiće ostalih ulaganja problem je Dujmić koji neda izmjenu UP u Opatiji. Navodno bi se odmah krenulo i sa hotelim Zagreb što je još nekih 60 mil.

Na prvoj skupštini je SNHO prebacio odluku o dokapu do 50% t.kapitala na NO i to na rok od 5 godina. 2 godine je prošlo. Kad zbrojimo ovo prvo i drugo, po meni odluka o dokapitalizacije ne može biti daleko…

Dokapom od 100 mil SNHO prelazi novih 10% i nastaje ponovo obveza ponude.
E sad ima li SNHO interesa da mu se puno dioničara javi na ponudu? Ako ima onda mu je bolje da je cijena na burzi manja od dokapa, i obrnuto.

Moje mišljenje je da im ne trebaju dionice malih dioničara, jer ionako dok Opatija nema glas u potpunosti kontroliraju firmu a već prvim dokapom Opatija pada ispod 25%.
Dakle što se tiće SNHO rekao bi da će im uskoro odgovarati da cijena na burzi bude na nešto višim razinama (a podudara se i sa prognozama uprave)


@killer

nemojte se voditi ovim što sam napisao, to je sve samo niz pretpostavki


Dražene, da li znamo točan podatak koliko presuda je donešeno, uvijek se spominje desetak?

Ne znam točne podatke, ali nije toliko ni važno.. U pravilu se sad na prvom ročištu rasprava zaključuje i zakazuje objava presude.. Na objavu odvjetnici sad više valjda ni ne odlaze već čekaju pismenu, a od tog trenutka teće rok od 8 dana za žalbu..

Nekako se čini da je bitka na TS gotova.
Sada počinje bitka na VTS-u …
Ti prvenstveno mislim da li je sve u presudi traženo po zakonu i da nije slučajno (kao kod mene u jednom drugom postupku u Dubrovniku u slučaju jedne nekretnine) napravljena pogreška u samoj pravomoćnoj presudi (zamijenjena dva slova nekretnine čestice) što me je u konačnici koštalo 3 godine novih navlačenja po sudovima dok to nisam ispravio (iako je grešku odmah sud priznao).
Nadam se da toga ovdje neće biti .

http://www.poslovni.hr/vijesti/opatijski-hotel-kojim-upravlja-ova-direktorica-ima-se-cime-pohvaliti–205543.aspx

[thumbsup]

Eto ja pokušao o nećem drugom otvoriti raspravu da ne ispadne da je udruga nastala samo radi bacanja Opatije u bankrot, a mi opet nazad na tužbe…

Slažem se Funky da je TS rješen.. Što se tiće VTSa..
Naravno da će tu se sad tražii dlaka u jajetu ali stav VTS o meritumu je jasan i vidljiv već iz odluke o prekidu. Što se tiće ovih "proceduralnih" žalbi tu će naravno biti pokušaja ali i tu imamo prednost što se radi koordinirano. Kad vidimo na što se Opatija žali na VTS onda ćemo to pokušati u novim postupcima koji se još vode odmah to rješiti unaprijed, pa je onda opet pitanje samo vremena kada će prva presuda postati pravomoćna. Vidimo da je Dujmić predvidio da će to biti pred izbore jer se valjda cijeli pravosudni sustav urotio baš protiv njega..


Pratim forum ali nisam baš upućen pa ako mi netko može odgovoriti na par pitanja:
1. Vidim da je rok za tužbu 14.06. Što znači ako tužbu ne podnesem do tada? Zastara?
2. Kolika bi moga biti najveća cijena do 14.06?
3. Kako predviđate kretanje cijene nakon 14.06?
4. U roku od godinu dana mislim prodati dionice, što bi bilo najbolje?

Brw, imam dionice dosta dugo, plaćao sam ih prosjek 4.500kn.

Hvala!

odgovoriti ću samo na
4. U roku od godinu dana mislim prodati dionice, što bi bilo najbolje?

Odustani od te ideje :)))))

www.lociraj-popust.com

http://www.poslovni.hr/vijesti/opatijski-hotel-kojim-upravlja-ova-direktorica-ima-se-cime-pohvaliti–205543.aspx

2800 je velika brana.


http://www.poslovni.hr/vijesti/opatijski-hotel-kojim-upravlja-ova-direktorica-ima-se-cime-pohvaliti–205543.aspx

zar ima toliko podlih ljudi ovdje na temi LRH i koji prate LRH, a da na ovakve vijesti daju jedinice….???

ne razumijem što rade ovdje ako im smeta da je jedan hotel LRH najbolji u nečemu….zar je tolika zavist ili je u poanta u tome da se sve dobro ocrni sa ciljem da se što jefnije kupi…..?

http://www.liburnija.net/ministar-slavko-linic-na-prezentaciji-novog-turistickog-branda-remisens-opatija/

kaj sad mudruju

Vrlo jednostavno.
Došao ih je upozoriti da slučajno i oni ne podignu tužbu protiv Opatije.
[proud]

New Report

Close