LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ponovo dionica sa najvećim dnevnim rastom, a CROBEX je danas -1,42%

2789 … opet se skida s aska!
[shocked]

a di mi je moj gazda Joza.Nema bas toliko davno da sam govorija da je 1800-1900 divota od cijene za ulaz.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

a je navala 🙂 🙂 🙂 28 komada promjenilo vlasnika 🙂

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Nikako mi nije jasno kako na istom portalu dva različita broja za istu stvar (% rast LRH)?

Jedno je rast gledan zadnja cijena na zadnju cijenu jučer (11,6%), a drugo zadnja danas na prosijek jučer (12,73)
Tako je neki dan LRH rasla prvo 26,66% (2250 na 2850) pa drugi dan jos 9,83% (2583 na 2837) ali zapravo nije narasla 36,5% kako bi to na prvu zbrojili vec je narasla (samo) 26,09% (2250 na 2837)

Po prvom modelu se gleda i Crobex, a drugi je uobičajeno za dionice pa se onda događa i ona situacija sastavnice u zelenom, a index crven i obrnuto

Ajmo Ksenija, što se čeka?!? [smiley]


a di mi je moj gazda Joza.Nema bas toliko davno da sam govorija da je 1800-1900 divota od cijene za ulaz.

eto me …. šutim, ha ha

i patim [kiss]

Pratim forum ali nisam baš upućen pa ako mi netko može odgovoriti na par pitanja:
1. Vidim da je rok za tužbu 14.06. Što znači ako tužbu ne podnesem do tada? Zastara?
2. Kolika bi moga biti najveća cijena do 14.06?
3. Kako predviđate kretanje cijene nakon 14.06?
4. U roku od godinu dana mislim prodati dionice, što bi bilo najbolje?

Brw, imam dionice dosta dugo, plaćao sam ih prosjek 4.500kn.

Hvala!

1) Da. Vjerojatno tužba propada(ali niti to nije sigurno jer ima i drugačijih mišljenja)
2) http://www.vatikan.it (ili prevedeno pitaj boga)
3) http://www.vatikan.it (ili prevedeno pitaj boga) iako je rečeno da ide na 3200 za 1 godinu a na 6k u roku od 4 (netko iz uprave LRH mislim) ali prije bih se kladio na 2)
4) WTH ????

Opatija se može pozvati na zastaru nakon 14.06., ima pravo na to. Tako da bi bilo dobro tužbu podignuti do tada. Najveću cijenu možeš i sam izračunati, rast od prosječne dnevne od prošlog dana od 10% zaustavlja trgovanje na pola sata, pa onda ponovo i tako do 14.06., dakle cca 100 tinjak sisuća po dionici. Hoću ti reći da to nitko ne zna, i da je potpuno nezahvalno prognozirati cijenu jedne dionice, pogotova na tržištu kao što je ZSE. Moje mišljenje je da se nakon 14.06. ništa spektakularno što se tiće cijene neće dogoditi. Ne vjerujem da češ biti u plusu tada obzirom na tvoj ulaz.

@killer

Možda najednostavnije da pročitate: Vaš link

New Report

Close