LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KRECE SEEE

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

a meni je neki ljubitelj KSST dao 1

@ dražene

ispravljeno….:)

prije tjedan dana tko je mogao zamisliti da će ovako bid stajati na 2700 i nitko neće da ga poklopi…..


a meni je neki ljubitelj KSST dao 1

hehe, tako ti i treba kad frku tražiš. [wink]

ako se ne varam ovo je 300 komada na 2.400 (30H) – ispravite me ukoliko griješim

www.lociraj-popust.com

ne mora biti, može biti i 50 ili 100 komada na prodaji, a da je vidljivo samo 30 komada…..

čini mi se da je jedan nalog od 20-30 komada zbrisao sa aska na 3000, nisam uspio vidjeti koliko je točno bilo komada

ide polako LAGANINI ČIŠĆENJEEEEEEEEEEEE…..


ako se ne varam ovo je 300 komada na 2.400 (30H) – ispravite me ukoliko griješim

Može biti i 31

eto nije valjalo po 1.900, a sada se skida po 2.800…cccc….još jedan dokaz kako treba razmišljati i investirati na vrijeme…

www.lociraj-popust.com


ne mora biti, može biti i 50 ili 100 komada na prodaji, a da je vidljivo samo 30 komada…..

čini mi se da je jedan nalog od 20-30 komada zbrisao sa aska na 3000, nisam uspio vidjeti koliko je točno bilo komada

u tome slučaju isprika, sjećam se da je bilo nekada da H-nalog mora prikazati 10% ukupne količine

www.lociraj-popust.com

onim akojima ne valja sada na 2800 valjati će na 4000 ili 5000… [wink]

sad mora biti vidljivo najmanje 10%, a neki brokeri uvjetuju da ne može biti manji od 20.000 kn (ne znam jeli to pravilo kod svih)

Just for the record da smo i to doživjeli

[thumbsup]

New Report

Close